Betty Teen

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

Re: Betty Teen

Postprzez Morrighan » 20 sty 2015, o 16:07

Znalazłam aukcje z Betty, ale wydaje mi się, że cena nie jest zbyt przystępna. Może komuś będzie zależało i kupi :)
http://allegro.pl/betty-teen-i5011915853.html
Morrighan

Postprzez dollbby » 20 sty 2015, o 18:23

ja mysle że jest ok, sprzedający wporzo i taki okaz!
dollbby

Postprzez niuniek » 20 sty 2015, o 22:29

śliczna jest :) Dla konesera to jak ciacho! No nie?

Mnie jakoś utkwiła brunetka obcięta na simonkę z ciemnymi lub jasnymi podkręconymi włosami. Macie z takim rysopisem na zbyciu?
niuniek

Postprzez niuniek » 24 sty 2015, o 20:09

A co powiecie o tej??? Czy cena nie jest zawyżona jak na jej stan bez ubranka? No i czy w tym przypadku "kąpiel w maśle" jej pomoże żeby pozbyć się tego długopisu? Czy to któraś z Was może jest autorką tej licytacji???

http://allegro.pl/stara-lalka-barbie-to ... 38042.html
niuniek

Postprzez Annorelka » 18 sie 2016, o 17:56

Nabyłam nad morzem bardzo tanio lalkę, która około 10-15 lat stała w sklepie z zabawkami i odzieżą. Wiedziałam, że buzię znam z internetu i po zrobieniu rozeznania wyszło, że ma mold Betty Teen, który widywałam na blogach. Tylko Betty toto nie jest, choć BARDZO porządnie zrobiona. Na opakowaniu-tubie (które już strasznie pęka i zżółkło) wzorowanym na tych od Barbie Fashion Fever (? - wygląda mi na starszą od ff) nie ma żadnej nazwy. Mały stojak tylko na nogi. A ciałko ma od artykułowanej Steffi Love starszego typu, jak lalka z pierwszej strony tematu, tylko jasne. Ciuszki bardzo porządne, z błyszczącego, jakby brokatowego materiału i koronki. RAJSTOPY.

W sobotę będę w domu, dam zdjęcia, ale czy ktokolwiek może kojarzy co to może być z opisu?
Annorelka

Postprzez Stary_Zgred » 2 cze 2017, o 18:54

Nie dałam rady oprzeć się lalce, którą na pewno tworzono na bazie facemoldu Betty. To bez wątpienia klon, ale z tych przyjemnych dla oka i kochanych, które łapią za serce i krzyczą: "Przygarnij mnie, potrzebuję miłości!"
Obrazek
Obrazek
Wyraźnie widać, że twarzyczkę odlewano domowym sposobem (te nierówności!) ale czy to odbiera jej urody?
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Czarnab1 » 4 cze 2017, o 02:52

Zgredku lalka jest urocza. Na pierwszy rzut oka pomyślałam, że to Steffi ze sraszej kolekcji.
Czarnab1

Postprzez Erysia » 4 cze 2017, o 18:55

Zgredku -ona jest wspaniała :)

-- 4 cze 2017, o 19:05 --

A tak w ogóle prowadzę właśnie lalkowe śledztwo i potrzebuję fachowej pomocy ;)
Na strychu wygrzebałam moją pierwszą "Barbie", (która w rzeczywistości Barbie wcale nie była), nie bardzo wiem, czym ona właściwie jest, a przeglądając forum, trafiłam tutaj i stwierdziłam, że pyszczek ma całkiem podobny. W związku z tym mam pytanie: czy Betty może mieć płaską klatkę piersiową? (Ewentualnie zastanawiam się, czy to nie jakaś starsza Stacie?).
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
Erysia

Postprzez Stary_Zgred » 5 cze 2017, o 09:21

Erysia napisał(a):A tak w ogóle prowadzę właśnie lalkowe śledztwo i potrzebuję fachowej pomocy ;)
Na strychu wygrzebałam moją pierwszą "Barbie", (która w rzeczywistości Barbie wcale nie była), nie bardzo wiem, czym ona właściwie jest, a przeglądając forum, trafiłam tutaj i stwierdziłam, że pyszczek ma całkiem podobny. W związku z tym mam pytanie: czy Betty może mieć płaską klatkę piersiową? (Ewentualnie zastanawiam się, czy to nie jakaś starsza Stacie?).

Pokaż nam ją, pokaż - w wątku identyfikacyjnym. O ile wiem, Betty były raczej "cycate", ale może to jakiś rzadki betkowy klonik?

A u mnie budżetowa Betty teen od Tong. Ciało w typie wydmuszki, brak rzęs, bardzo oszczędne rootowanie włosów, ale buziaczek śliczny jak u wszystkich Betty :)
Obrazek
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Stary_Zgred » 13 lip 2017, o 06:13

Hyhy, chyba jestem monopolistą tego wątku :)

Obrazek
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez storczyk » 13 lip 2017, o 09:15

Odratowałam taką główkę, bo ciałko się dosłownie rozsypało, to chyba też Betty?
https://flic.kr/p/Sxg5t7
https://flic.kr/p/SzYiWe
Włosy dość rzadkie i takie raczej sianko.
storczyk

Postprzez Erysia » 23 lip 2017, o 08:59

Zgredku : może i monopolistą, ale z jakże czarującą panną... ;)
I doskonale wiem, że miałam kontynuować identyfikację i odnawianie mojej panny, ale koniec roku akademickiego mnie wykończył, a teraz choć wakacje, wiecznie mi brakuje czasu... :(
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
Erysia

Postprzez Carmazin » 23 lip 2017, o 15:49

Ja dzisiaj wyłowiłam na targu taką biedną Betty <3

Obrazek20170723_154535 by Carmazin, on Flickr

Włosy ma w takim okropnym stanie...
Carmazin

Postprzez Stary_Zgred » 23 lip 2017, o 16:20

Betka uratowana! Łiiiii! Śliczna buźka :) Włosy można wymienić, albo po oczyszczeniu taką owieczkę zostawić - Betkom jest bardzo fajnie w takich kołtunkach :)
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Carmazin » 24 lip 2017, o 21:23

Stary_Zgred napisał(a):Betka uratowana! Łiiiii! Śliczna buźka :) Włosy można wymienić, albo po oczyszczeniu taką owieczkę zostawić - Betkom jest bardzo fajnie w takich kołtunkach :)

No cudną ma tę buźkę :D niestety jej włosy są wyskubane w kilku miejscach i tak skołtunione, że nie da rady wbić w nie grzebienia :/ poza tym nie znoszę gdy lalki mają zniszczone włosy :| Dostanie jasno blond baranka jak zamówię włoski :)
Carmazin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne lalki