Cześć : )!

Jesteś tu nowy? Przywitaj się z nami!

Cześć : )!

Postprzez Loka » 18 wrz 2017, o 18:01

Lalki chwyciły mnie za serce 3 lata temu, kiedy to przez przypadek natknęłam się na Monsterkowy OOAK. Jakoś tak się to zaczęło, a potem zostałam wciągnięta w mały, lalkowy światek. Chociaż w hobby siedziałam raczej biernie, to byłam niezwykle ciekawska. Tak właśnie poszerzałam swoją wiedzę, coraz to bardziej się wciągając. W wolnym czasie lubię sobie poszyć (strasznie odstresowujące zajęcie, sprawiające mi wielką przyjemność - chociaż jakość moich tworów jest raczej kiepska), więc lalki postrzegam w dużej mierze jako potencjalne mini-manekiny. Bardzo chciałabym nieco więcej nauczyć się o szyciu, również dla lalek a wiem, że na forum są osoby, które naprawdę znają się na rzeczy ^^. Samo forum wiernie śledzę od ponad roku, jednak zdecydowałam się zarejestrować się dopiero teraz. Nigdy nie pomyślałabym, że kiedykolwiek przejdę na "czynną" stronę hobby i zacznę się w nim spełniać. Jednak, jak widać, zostałam zaskoczona przez samą siebie! Mam za sobą pierwszy reroot, powoli przygotowuję się do repaintu chińskiej główki.
Jeżeli chodzi o Baśki, to nieszczególnie świruję na ich punkcie. Mimo to nie byłabym w stanie odmówić żadnej wyjątkowej piękności :rotfl: ! Moje ulubione moldy to Kayla, Christie i Superstar. Miłością darzę też Silkstonki, coś jest w tych ich klasycznych twarzyczkach. Oprócz Barbarek, Stefek i im podobnych, zachwycam się BJD, a konkretniej twórcami takimi Little Monica, Doll Leaves, Amadiz Studio, Doll Chateau czy Myou Doll. Mam też kilka wymarzonych piękności od FairyLandu, ale BJD (jeszcze) nie są na moją kieszeń, hah ^^. Tak też póki co tylko fantazjuję i podziwiam, heh. Uwielbiam też przeróżne dyńki, w tym moimi faworytkami są Blythe i Pullip. Są po prostu przeurocze :serducho: . A co by tutaj dużo mówić, kocham wszystko co słodkie. Falbanki, pastele, koronki...
Chyba wystarczy już pisaniny, bo to w końcu tylko wątek powitalny ^^. W każdym razie, witam wszystkich forumowiczów :).
Loka

Re: Cześć : )!

Postprzez Arima » 19 wrz 2017, o 07:04

Witaj na forum i rozgość się. :)
Bardzo jestem ciekawa twoich szyciowych tworów. A także rerootu.
Mam nadzieję, że pokażesz nam swoje prace.
Arima

Postprzez Aarjelin » 19 wrz 2017, o 08:59

o właśnie, witam i popieram, nie wachaj się ze zdjęciami, chętnie pooglądam wszelkie nowinki z szyciowego frontu etc ^^
ps: Akurat rozumiem, bo też się sama długo czaiłam przed zarejestrowaniem xD
Czy jest na sali znawca aparatów? :( pomoc mile widziana :padam: potrzebuje-pomocy-w-wyborze-aparatu-t5515.html :bezradny:
Aarjelin

Postprzez Suriri » 21 wrz 2017, o 09:12

Witaj i baw się dobrze :)
Suriri

Postprzez Loka » 23 wrz 2017, o 19:06

Dziękuję za ciepłe przywitanie : ).
Kiedy w końcu zrobię coś, co nieco bardziej trzyma się kupy, to z chęcią się tym podzielę :"D!
Loka

Postprzez LuLu » 23 wrz 2017, o 21:46

Witaj i baw się dobrze :D
Broken Doll in the Middle of Chaos...

Powrót do Powitalnia