Disney Descendants

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

Re: Disney Descendants

Postprzez IHime » 13 cze 2016, o 14:52

Wczoraj w Kerfie seria Signature była po 60, Koronacyjna po 70, dwupaki po 100. Z pół roku łaziłam wokół tych lalek, nie mogłam się zdecydować, bo niby fajne, ale nie powalające, a jednak drogawe, ale wczoraj w końcu zdecydowałam się na Lonnie. Tak naprawdę, to wkurzyłam się na Mattela, bo nie mogłam znaleźć Fash bez wad i postanowiłam dać zarobić Hasbro. I w sumie wrażenia pozytywne, wad nie odnotowałam, artykulacja przyzwoita, ubranko fajne, dodatki ładne. Aż mnie teraz nosi na Carlosa i Jane.
IHime

Postprzez Neytiri » 13 cze 2016, o 17:40

Wiem, że się czepiam, ale czemu córka Mulan i Shanga ma na imię Lonnie? o.O Serio nie wpadł nikt tam na bardziej azjatyckie imię? :/

A tak bardziej w temacie to śliczna lalka, ogólnie Descendants wykazują potencjał, bardzo uroczo się prezentują i o ile zejdą z cen i zachowają przyzwoitą jakość to może być świetna alternatywa. No i mogliby postarać się o bardziej autentyczne imiona :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
19.05 Nowy post Majówka z South Beach Barbie
Instagram: neytiri_dollhouse
Neytiri

Postprzez reiha » 13 cze 2016, o 18:11

IHime napisał(a):Wczoraj w Kerfie seria Signature była po 60, Koronacyjna po 70, dwupaki po 100. Z pół roku łaziłam wokół tych lalek, nie mogłam się zdecydować, bo niby fajne, ale nie powalające, a jednak drogawe, ale wczoraj w końcu zdecydowałam się na Lonnie. Tak naprawdę, to wkurzyłam się na Mattela, bo nie mogłam znaleźć Fash bez wad i postanowiłam dać zarobić Hasbro. I w sumie wrażenia pozytywne, wad nie odnotowałam, artykulacja przyzwoita, ubranko fajne, dodatki ładne. Aż mnie teraz nosi na Carlosa i Jane.

w leklerku na inflanckiej były fashionistki po 25, ale zostały prawie same barbie (ta w kropki i z kręconymi włosami), widziałam chyba ze dwie wysokie-ciemnowłose, jedną petite z główką Skipper i rudą Ashę(?), ale obie z zezem.
reiha

Postprzez IHime » 13 cze 2016, o 19:06

Nosiło mnie ne tę petite AA w błękitnej sukience. Well, jak Mattel nie chce mojej kasy... :bezradny:

Neytiri, też mnie nurtuje to imię od czapy, jak u imigrantów w Ameryce w drugim pokoleniu.
IHime

Postprzez Neytiri » 13 cze 2016, o 20:29

IHime napisał(a):Neytiri, też mnie nurtuje to imię od czapy, jak u imigrantów w Ameryce w drugim pokoleniu.

Hahaha,. no to chyba już mamy podpowiedź jakie były dalsze losy Mulan i Shanga ;D
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
19.05 Nowy post Majówka z South Beach Barbie
Instagram: neytiri_dollhouse
Neytiri

Postprzez EvilCupcake » 14 cze 2016, o 02:35

Generalnie cała seria ma imiona rodem z HSM. xD
EvilCupcake

Postprzez Annorelka » 14 cze 2016, o 14:42

Mnie tam przeważnie za bardzo nie interesuje "biografia" lalki czy mini-serial im towarzyszący, więc imiona i tak daję swoje, Mal została u mnie Moniką, a Jane - Elodie. :)
Annorelka

Postprzez reiha » 14 lip 2016, o 19:26

skusiła mnie niebieska, bo w kerfurze są podstawowe po 40 złotych i koronacyjne po 50. Ta koronacyjna ma fajniejszą kieckę, ale uznałam że i tak chcę ją przebrać, więc bez różnicy. Ta była tańsza i miała rajtki (ładne), które zostawię po przebraniu, więc wzięłam tą.
jak ja piszę.
nie ważne.
więc jak ktoś szuka lalki, to niech pędzie do kerfura (mój post w promocjach jest ostatni, więc nie mogę napisać tam).

szybka focia z balkonu.
Obrazek

jej włosy są tragiczne, przy prostych nie odczuwa się tak bardzo ich złej jakości, tutaj sterczą na wszystkie strony :/
reiha

Postprzez Ciabas » 14 lip 2016, o 19:30

Fenomenalne zdjęcie :brawo: aż nabrałam ochoty na jedną, a przecież ich nie lubię....lubię? :co?:
Chciałabym w każdym obudzić bohatera
Ciabas

Postprzez reiha » 14 lip 2016, o 20:27

dzięki :rotfl: przedobrzyłam z rozjaśnianiem oczu.

Nie lubisz? :co?: Pierwsze słyszę :phi: Zawsze można później ukraść im ciało dla innej lalki.
reiha

Postprzez Ciabas » 14 lip 2016, o 20:36

Wygląda tak jakby z oczy ziała magią :D z tego wszystkiego oglądam je i czekam aż zaiskrzy :D o zgrozo na bank jedną kupię, ale którą???
Chciałabym w każdym obudzić bohatera
Ciabas

Postprzez reiha » 15 lip 2016, o 00:35

powinnam jej domalować lasery :D

mój sklep nie miał zbyt dużego wyboru, ale może Twój będzie fajniejszy :zawstydzony:

Obrazek
jednak na razie nie uszyję jej nic nowego, chyba że znajdę igłę :D kiedyś naszykowałam sobie rzeczy do szycia na podłodze i ktoś mi je rozkopał, bo bez sensu mieć hobby :D następnym razem zainwestuję w tanie piwo z żabki <3
fajnie wyglądałaby jako gotka, w czarnych ciuchach i z zupełnie prostymi włosami, ale nie wiem czy zareagują na wrzątek.
reiha

Postprzez EvilCupcake » 15 lip 2016, o 00:55

Obrazek
Ja bym chętnie przygarnęła jeszcze jedną lalkę z tej serii balowej, bo swego czasu miały przyjemne ceny w tesco. ^^
EvilCupcake

Postprzez Suriri » 15 lip 2016, o 11:16

A czy jest u kogoś w Carrefour podstawowa Mal? Chętnie przygarnę.
Suriri

Postprzez Mangalarga » 4 sie 2016, o 21:01

CJ Hook :serducho:

Obrazek
CJ Hook by (&lt;Xanadu&gt;), on Flickr
Obrazek
Mangalarga

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne lalki