Dział spotkaniowy

Masz ciekawy pomysł, coś ci nie działa?

Osobny dział dla spotkań

1. Osobny dział dostępny na hasło
7
19%
2. Dostęp do działu po napisaniu minimum 5 postów
14
39%
3. Dział w spamowisku, do którego mają dostęp wszystkie osoby zarejestrowane
11
31%
4. Dział ogólnie dostępny widoczny również dla osób niezarejestrowanych
0
Brak głosów
5. Jestem przeciwko powstaniu tego działu w ogóle, wystarczy dotychczasowa forma kilka tematów dla miast
1
3%
6. Jest mi to obojętne
3
8%

Liczba głosów : 36

Re: Dział spotkaniowy

Postprzez KiciaKocia » 27 lip 2013, o 20:19

Województwo to jednak trochę za duży teren, więc to się nie sprawdzi. Miasta by były o wiele praktyczniejsze.
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Postprzez Mono » 28 lip 2013, o 09:32

Only, w galerii zdjęć (galeria jako wątek) wszystkie fotki by się pomieszały. A jeśli masz na myśli utworzenie poddziału Działu Spotkaniowego, który sam ma być poddziałem Spamowiska, to mnie to się w ogóle nie podoba :no:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek
Mono
Administrator

Postprzez privace » 28 lip 2013, o 09:51

Mnie zastanawia jedno- na forum mamy teoretycznie 559 userów, niech będzie, że aktywnych (takich co napisali powyżej 10 postów) jest ok. 300. I z tej liczby jednej osobie zwisa, 9 osób chce dostęp bez ograniczeń dla każdego zarejestrowanego i 9 osób chce ograniczenia (hasłem lub ilością postów).
Czyli z tych 300 osób jedynie 19 jest zainteresowanych tematem?
rzecznik medialny i kontakt z siłami wyższymi forum
http://for-barbie.blogspot.com/

Urlop do odwołania z przyczyn niezależnych- tylko BARDZO pilne sprawy techniczne!!!! Wszystkie inne proszę załatwiać z moderatorkami.
privace

Postprzez Mono » 28 lip 2013, o 11:16

privace, nie mozemy wymagac, zeby wszyscy uzytkownicy wypowiedzieli sie w temacie, czy nawet zaglosowali, bo jest to zwyczajnie niemozliwe. Aktywnie piszacych nie ma tu tak duzo, jakby sie zdawalo, a wsrod nich nie wszyscy musza miec ochote na lalkowe spotkania. Ja, mimo ze relacje z dotychczasowych meetow bardzo mi sie podobaly, na takie spotkanie wybralabym sie po bardzo dluuugim zastanowieniu, a i nawet wtedy mialabym sporo stresu z nim zwiazanym. Jestem typem aspolecznym i wiem, ze nie jestem odosobnionym przypadkiem na tym forum. Tak wiec dajmy wypowiedziec sie/zaglosowac tym osobom, ktore rzeczywiscie sie spotykaja przy pomocy tego forum, bo to przeciez dla nich chcemy stworzyc ten dzial.
W świecie Barbie

Obrazek Obrazek
Mono
Administrator

Postprzez ange18 » 28 lip 2013, o 11:27

Z pewnością fajnie jest mieć możliwość spotkań i umawiania się na nie w grupie osób zainteresowanych.
Czyli uważam, że wątki powinny być widoczne jedynie dla forumowiczów.
Jestem za spotkaniami, bo bardzo je lubię :happy:
ange18

Postprzez Leela » 28 lip 2013, o 13:04

Trudno, żeby głosowały osoby, których te spotkania nie interesują. Tak jak mnie i dlatego uważam, że nie powinnam się w ankiecie wypowiadać. Nawet opcja "jest mi to obojętne" nie jest dla mnie właściwa bo osobom, które chcą się spotkać może to nie być obojętne, a nie będę się przecież wypowiadać za nie. Niech zagłosują Ci, którzy faktycznie chodzą na spotkania, bez sensu żeby to robił każdy kto coś pisze na forum, zafałszuje się wyniki i koniec końców Ci, którym najbardziej na spotkaniach zależy będą musieli się podporządkować niezainteresowanej większości. 19 osób to tak na oko chyba faktycznie tyle, ile się gdzieś tam spotyka, reszta może tylko gdybać "co by było gdybym poszła/poszedł".
Leela

Postprzez borze » 29 lip 2013, o 14:14

Hm, skoro na 3 spotkaniach byłam, to chyba mogę się wypowiedzieć. Zagłosowałam na 3 opcję, ale właściwie nie robi mi różnicy, gdzie ten dział się znajduje. Tak jak w tym momencie, to znaczy w spamowisku na samym dole, z osobnymi tematami dla miast byłoby ok. Pomysł z hasłem jest dość średni, bo i upierdliwy dla przyznających hasła i niewygodny pod względem "komu przyznać komu nie". I może zamiast wymyślać kolejne możliwości i udziwnienia/usprawnienia do działu spotkaniowego, po prostu z nim ruszymy i przetestujemy jak zadziała? W praktyce chyba łatwiej będzie wyłapać co jest ewentualnie jeszcze nie tak.
borze

Postprzez Manhamana » 29 lip 2013, o 19:16

Ja zagłosowałam za dostępnością "odpostową" - ale nie pięć - może pięćdziesiąt - aktywny nastuka a ciekawski nie dotrwa :rotfl:
Spotkania są fajne choć mi się ostatnio nie składało być.
Ale za to jadę w odwiedziny do kumpeli lalkowej poznanej przez bloga, gdzie znajomość wirtualna przeniosła się do realu - jedyne co jest straszne to odległość.
Wydzielony dział fajny - przynajmniej nie trzeba brnąć przez wszystkie wątki, a spotkania najlepiej podzielić miastami.
Galerię jeżeli uczestnicy by chcieli można zamieszczać w wątku po spotkaniu a po tygodniu od zakończenia wątek zamykać. Na kolejne spotkanie kolejny wątek plus data - powinno być przejrzyście.
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)
Manhamana

Postprzez Mono » 29 lip 2013, o 21:47

39% glosujacych opowiedzialo sie za wstawieniem dzialu spotkaniowego do Spamowiska. Tak tez zrobimy i zobaczymy jak to bedzie dzialac. W razie trollingu lub innych komplikacji z niepowolanymi osobami, zastosujemy bariere postowa. Jednak szczerze watpie by cos takiego mialo miejsce, skoro dotad sie nie zdarzylo.
W świecie Barbie

Obrazek Obrazek
Mono
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy dotyczące funkcjonowania forum