Działanie forum

Masz ciekawy pomysł, coś ci nie działa?

Re: Działanie forum

Postprzez lwica » 1 sie 2016, o 18:44

Czemu skleja posty?W dziale aukcje warte zobaczenia skleiło mi post dzisiejszy z tym z 30 lipca buuuuuu.
lwica

Postprzez Miranda » 1 sie 2016, o 22:02

W niektórych działach nie skleja, więc jest to pewnie kwestia ustawienia odpowiednich opcji w danym miejscu.
Niestety, to robota dla administratorów.
Miranda
Moderator

Postprzez lwica » 31 sie 2016, o 20:16

Jestem bardzo wkurzona bo,znów skleiło mi posty.I to post z 19 lipca z dzisiejszym z 31 sierpnia.Dział nasza galeria - nasze lalki - Amelka .I jak tu wrzucać nowe zdjęcia kiedy nikt ich nie zobaczy.
lwica

Postprzez Balbinka » 31 sie 2016, o 21:34

Lwico wysłałam pw do Ciebie :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez Miranda » 1 wrz 2016, o 11:19

konkurs-lato-lato-lato-echze-ty-t4853.html
Konkurs się zakończyl. Poproszę o zamknięcie tematu.
Miranda
Moderator

Postprzez ila_214 » 16 wrz 2016, o 16:58

Witajcie,

chciałabym poruszyć pewną kwestię, która moim zdaniem nie została do końca zrozumiana przez osobe nadzorującą porządek na forum.

Chodzi o ten temat: http://www.dollsforum.propl.eu/post96924.html?hilit=dikadoll#p96924 Został on utworzony niedawno, dodatkowo z ciekawą koncepcja, ponieważ w zamyśle autorki, miał służyć pokazywaniu zdjęć randomowych, lub jak kto woli 'one shotów'.

Wczoraj temat ten został zamknięty - moim zdaniem niesłusznie, ponieważ uważam, że moderator nie zrozumiał do końca idei w nim zawartej, albo też po prostu uznał go za spam, co absolutnie mija sie z prawdą.

Wiele razy koncepcja 'randomów', czyli zdjęć, na których autor pokazuje konkretną scenę/efekt czy też żartuje sobie ze swoich lalek 'raz na jakiś czas' była zwyczajnym tematem, który był łatwo dostępny na większości forów, na których byłam - lub też jest. Chodzi jedynie o zabawę i nie zakładanie specjalnego tematu, w którym by pokazać swoje lalki trzeba to właśnie zrobić. Randomy mają służyc luźnym i niezobowiązującym fotografią, a przede wszystkim mają być postowane właśnie w takim temacie, gdzie nie trzeba się przejmować zgrywaniem całych galerii jak i tym, czy nasze zdjęcia wyglądają świetnie.

Reasumując, proszę o przywrócenie do użytkowania ów wąteku, albo - jeśli zajdzie taka konieczność, utworzenie ankiety na forum z zapytaniem, czy taka forma zabawy do nich przemawia.

Pozdrawiam i dziękuję ;) .
"Ila, tak po prostu."
Obrazek
ila_214

Postprzez astridnat » 16 wrz 2016, o 22:58

ila_214 napisał(a):Witajcie,

chciałabym poruszyć pewną kwestię, która moim zdaniem nie została do końca zrozumiana przez osobe nadzorującą porządek na forum.

Chodzi o ten temat: http://www.dollsforum.propl.eu/post96924.html?hilit=dikadoll#p96924 Został on utworzony niedawno, dodatkowo z ciekawą koncepcja, ponieważ w zamyśle autorki, miał służyć pokazywaniu zdjęć randomowych, lub jak kto woli 'one shotów'.

Wczoraj temat ten został zamknięty - moim zdaniem niesłusznie, ponieważ uważam, że moderator nie zrozumiał do końca idei w nim zawartej, albo też po prostu uznał go za spam, co absolutnie mija sie z prawdą.

Wiele razy koncepcja 'randomów', czyli zdjęć, na których autor pokazuje konkretną scenę/efekt czy też żartuje sobie ze swoich lalek 'raz na jakiś czas' była zwyczajnym tematem, który był łatwo dostępny na większości forów, na których byłam - lub też jest. Chodzi jedynie o zabawę i nie zakładanie specjalnego tematu, w którym by pokazać swoje lalki trzeba to właśnie zrobić. Randomy mają służyc luźnym i niezobowiązującym fotografią, a przede wszystkim mają być postowane właśnie w takim temacie, gdzie nie trzeba się przejmować zgrywaniem całych galerii jak i tym, czy nasze zdjęcia wyglądają świetnie.

Reasumując, proszę o przywrócenie do użytkowania ów wąteku, albo - jeśli zajdzie taka konieczność, utworzenie ankiety na forum z zapytaniem, czy taka forma zabawy do nich przemawia.

Pozdrawiam i dziękuję ;) .

Tak się składa, że brałam udział w tworzeniu poddziału do dzielenia się luźnymi zdjęciami, więc chyba jednak mam jakieś pojęcie. ;)
Obrazek
astridnat
Moderator

Postprzez ila_214 » 17 wrz 2016, o 00:47

Przede wszystkim, nie wytaczam żadnej 'wojny' a staram sie poznać Twoje metody działania oraz sposób myślenia, którym kierowałas się zamykając ów temat - stąd moja wypowiedź.

Skoro tak, jestem zdania, że tym bardziej - teraz już nie mówię o zdjęciach, a o zwykłych topicach - ludzie po kilka razy tworzą tematy, by 'zapytać' o to samo, więc jakie argumenty przemówiły za zamknięciem wątku ? Czy naprawdę nie lepiej jest zostawić go otwartego, biorąc pod uwagę chociażby to, o czym wspomniałam ?

Uważam, że zamknięcie czegoś powinno być najpierw przedyskutowane z autorką, później z ludźmi - jesli ta wyrazi taką wolę lub w ramach konsensusu - warto wrzucić na forum ankietę. Nie sądzę, by w żaden sposób temat o randomowych zdjęciach łamał regulamin forum, a przede wszystkim, by można było zamknąć go bez słowa - przykro mi to mówić - ale wedle 'widzi mi się'. Tym bardziej, iż napewno nie zostało to przedyskutowane z moderatorkami będącymi wyżej.

Proszę zatem o wyjaśnienia ;).
"Ila, tak po prostu."
Obrazek
ila_214

Postprzez astridnat » 17 wrz 2016, o 00:50

Szczegóły przedstawiłam w ostatnim poście w wątku poświęconym naszej galerii. Zapraszam do lektury.
Obrazek
astridnat
Moderator

Postprzez ila_214 » 17 wrz 2016, o 00:58

Zapoznałam się z lekturą już kilka razy, ponieważ nie dowierzałam własnym oczom. Jak takie forum, które dla przykładu promuję i zawsze zachwalam w rozmowach na tle międzynarodowym, posiada tak błahe argumenty .. by nie mieć działu 'randomowego'.

Powiem krótko - wnioskuję do moderatorów o ponowne rozpatrzenie pozytywnego losu działu randomowego.
"Ila, tak po prostu."
Obrazek
ila_214

Postprzez astridnat » 17 wrz 2016, o 01:06

Ale ten dział jest, nazywa się "ogólnie o lalkach". I jest Galeria, która ma swój regulamin, który został przez tamten wątek został złamany. Tak jak napisałam może się pospieszyłam i za szybko usunęłam ten wątek. Ale było to zgodne z regulaminem.
Jeszcze raz powtórzę -galeria jest do dużych grup zdjęć - żeby się je łatwo oglądało, komentowało, ale też odczytywało komentarze.
No przecież mamy w ogólnie o lalkach wątek "Śmieszne zdjęcia naszych lalek". I nie podobne wątki. Nie wa galerii, tylko w ogólnie o lalkach...
Obrazek
astridnat
Moderator

Postprzez ingrid » 28 wrz 2016, o 10:41

Nie wiedzieć czemu, forum mi szwankuje, nowo otwarte karty nie otwierają się czasami poprawnie, są problemy z wysyłanymi wiadomościami.
ingrid

Postprzez Mysha » 28 wrz 2016, o 10:46

A dokładniej:
Error code: SSL_ERROR_INTERNAL_ERROR_ALERT
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [Volks DD Saber Extra] Maya [Volks DD DDH-06] Angelica [Volks DD Sakuya] Koteczek [Volks MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll]
Obrazek
Mysha

Postprzez Arima » 28 wrz 2016, o 13:53

Mam to samo, ale na firefoxie. Na explorerze wszystko działa dobrze.
Arima

Postprzez lwica » 28 wrz 2016, o 13:59

Na operze też wszystko działa.
lwica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy dotyczące funkcjonowania forum