figurki z Gwiezdnych Wojen od Hasbro

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

figurki z Gwiezdnych Wojen od Hasbro

Postprzez reiha » 13 kwi 2017, o 21:40

to figurki, ale wyglądają dosyć lalkowato...
Mają 11 cali i wchodzą do sprzedaży w sierpniu. Zdjęcia powiększą się po kliknięciu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło
reiha

Re: figurki z Gwiezdnych Wojen od Hasbro

Postprzez Pokrzyva » 13 kwi 2017, o 21:46

Ogólnie mogłabym mieć, nawet się mię się podobają, ale Lei to chyba się coś trochę stało w twarz..

Gdzie są panowie??? :(
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez reiha » 13 kwi 2017, o 22:06

właśnie trafiłam na inny post, będą panowie! Będzie dwupak Luke i Yoda, oraz Kylo Ren.
Chewbacca jest opisany jako "deluxe" (ale dla konkretnego sklepu?) i jest sprzedawany osobno, Leia będzie sprzedawana z Ewokiem albo R2-D2, w zależności od zestawu, a Rey z BB-8.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło
reiha

Postprzez Pokrzyva » 13 kwi 2017, o 22:21

Luke jest faaaaajny! I Rey. Chyba te dwie postaci mi się najbardziej podobają, kupiłabym, jeśli byłyby w moim zakresie cenowym!

(Jak dadzą Kylo Rena, a nie dadzą Hana Solo, to ja nie wiem. )

Btw - wydaje mi się, czy tu są dwie różne Rey? Czyli będzie w dwóch zestawach? Albo sama może.. :D
Pokrzyva

Postprzez reiha » 13 kwi 2017, o 22:24

może być sama Rey, pisałam w poprzednim poście, ale widać wycięłam niechcący wklejając zdjęcia :( $19,99 za pojedynczą, $24,99 za lalkę z figurką (czyli np Luke i Yoda), $29,99 za Chewbaccę i więcej za większe zestawy, ale nie pamiętam ile :D nie chce mi się znowu sprawdzać, chce mi się SPAĆ!
reiha

Postprzez Pokrzyva » 13 kwi 2017, o 22:29

To zmykaj spać, co tu siedzisz i wzdychasz do Chewiego :D
Pokrzyva

Postprzez reiha » 13 kwi 2017, o 22:37

rozszyfrowałaś mnie :(((((((((
zasnęłam zaraz po powrocie do domu i wypiciu kawy, wychodzi na to że dzisiaj mam tylko 2 godziny dla siebie, więc trochę marudzę :( dalej chce mi się spać, jutro znowu wstaję rano, więc powinnam już się położyć. Nie pamiętam już dnia, kiedy nie bolała mnie głowa :((((((((((
</spam>
lecę.
reiha

Postprzez Pokrzyva » 13 kwi 2017, o 22:43

Biedaku :( Kiedyś baaardzo często (codziennie) miałam potworne bóle głowy, pamiętam to i bardzo Ci współczuje :( Co Ci mogę poradzić - wysypiaj się na wznak! Z ''wygodną głową'', krążenie wiele daje. I spróbuj sobie pomasować nasadę nosa, jakkolwiek kretyńsko to brzmi.
Pokrzyva

Postprzez Pink Flamingo » 13 kwi 2017, o 22:48

reiha, właśnie zobaczyłem na flickrze zdjęcia tych lalek i już miałem wrzucać na forum, bo zapowiadają się ciekawie! Mają kosztować 19$ za pojedynczą figurkę w basicowym wydaniu, bardziej rozbudowane lalki to 24,99$, a Chewbacca za 29.99$ - tu jest jeszcze artykuł w EW
Rey wygląda ekstra, podoba mi się taka jej urokliwa zadziorność. No i do mnie zawsze przemawia idea "Girl power" więc cieszy mnie, że powstają właśnie takie lalki, bazujące na ciekawych, wielowymiarowych i niestereotypowych kobiecych postaciach.

-- 13 kwi 2017, o 23:51 --

O, jeszcze jedno, reiha, może masz chore zatoki? Od tego często boli głowa. Albo migrenę? Tak naprawdę to jest dość poważna dolegliwość, którą często się ignoruje. Albo może to przemęczenie i wiosenne przesilenie? Jutro na szczęście piątek i potem święta, może uda Ci się wypocząć.
Pink Flamingo

Postprzez ingrid » 14 kwi 2017, o 00:05

Zatoki natomiast czasami mogą iść od zębów, na logikę. Ja miałam źle doleczony kanał, a właściwie okazało się coś takiego, że ponoć powinien być jeden kanał, ja miałam jakoś dwa kanały w kle i jeden został w ogóle niewyleczony. Chodziłam z tym ze 3 lata i bolała mnie notorycznie głowa, zapadałam na zatoki praktycznie z byle powodu. Poważnie się zrobiło, gdy zaczęłam czuć napieranie na oko i bóle głowy były przewlekłe. Poszłam na wydrę do dentystki, która ponoć nie dostrzegała niczego niepokojącego, aż zrobiła prześwietlenie. Wyszło na moje. Dentystka specjalistka (taka chyba od 7 boleści) wyczyściła kanał i odpukać moje problemy z bólami, czy zatokami się skończyły. Do tego poszłam na prześwietlenie szyi i barku, wyszło do tego kifoza w odcinku szyjnym, dostałam serię leków i właściwie zapomniałam, co to ból głowy i napięcie. Głowa boli czasami także od układu trawiennego, może wątroba ma problem z trawieniem tłuszczów, lub nie lubi kawy, jajek, kapusty, grochu, czy nadmiaru żółtego sera, majonezu?

Przepraszam za off top.

Właściwie z jakiej firmy są te laleczki? Wyglądają na Mattelki, ale Star Warsy, to podchodzą jakoś pod Disneya, a jak wiadomo Disney i Mattel obecnie nie specjalnie współpracują. Ciekawe, czy te kolekcje pojawią się w sklepach, są całkiem przyjemne dla oka.
ingrid

Postprzez Soihime » 14 kwi 2017, o 07:35

O jezu gdzie można to kupić? Jestem pierwsza w kolejce!
Soihime

Postprzez Ciabas » 14 kwi 2017, o 08:34

Jeśli dobrze przeczytałam to Hasbro się za nich wzięło. A w imieniu córki (fanki serii) zapytam gdzie złoty robot i zielona nikogo nie słuchająca kosmitka?
Chciałabym w każdym obudzić bohatera
Ciabas

Postprzez Soihime » 14 kwi 2017, o 09:52

Bardziej mi chodziło czy przedsprzedaż będzie dostępna w Polsce a jeśli tak to czy to przez sklep jakiś można preorder zamówić czy to z zagranicy? Czy prosto od Hasbro? Ma jakiś sklep? XD jestem wielką fanką Star Wars od 18 lat więc to dla mnie skarb jakich mało xD.
Soihime

Postprzez Annorelka » 15 kwi 2017, o 06:33

Ładne buzie poza ta niebieskowłosą. Figurki prezentują się fajnie, ciekawi mnie Leia z miśkiem, bo najwyraźniej nie ma moldowanych ubranek. Bardzo podoba mi się Rey z twarzy.

A ja jestem dziewczyną i "girl power" jako hasło i ideologia mnie męczy. :) Ale tych lal tak nie traktuję, obojętnie co piszą w artykułach.
Annorelka

Postprzez Soihime » 15 kwi 2017, o 17:25

Mnie właśnie Sabine (ta niebieskowłosa :P) najbardziej się podoba *0*.
Soihime

Następna strona

Powrót do Inne lalki