Jakie włosy?

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!

Re: Jakie włosy?

Postprzez niemiłamonika » 21 paź 2017, o 13:10

Próbowałam zrobić Poppy. Też mają twarde łebki jak Fr. Nawet nie wiem jak się im wszywa takie włosy bo chyba trzeba nawiercać głowę chyba dosłownie. Nie sądzę by ktoś się tym w PL zajmował, poza Polską , zapewne. Ogólnie przechlapane wszywanie włosów Fr.
niemiłamonika

Re: Jakie włosy?

Postprzez Annorelka » 21 paź 2017, o 13:19

Przepraszam za tak spóźnioną odpowiedź w temacie, było to nieodpowiedzialne z mojej strony i przepraszam jeśli uraziłam osoby, które odpowiedziały na moje pytania dotyczące tego jak wszyć/przykleić włosy w peruce.
Bardzo dziękuję za rady!
Ciabas, właśnie wydaje mi się, ze powinno się dla tej fryzury, którą ja chciałabym zrobić, inaczej przykleić włosy niż do grzywki - grzywka jest nie tylko z przodu, ale też "na wierzchu", a rozpuszczone są bardziej "zakryte" przez kitki, ale jak ktoś jest bardziej wprawiony faktycznie może wpaść na to jak zmodyfikować fryz z tutoriala.
reiha - BARDZO dziękuję za zdjęcia i wyczerpujący post i tym bardziej przepraszam za opóźnienie z odpowiedzią. Niestety, robienie peruki się mocno przesunie w czasie. Włosy mają być gęste i bardzo mi zależy na braku prześwitów, więc bardziej skomplikowany przedziałek z mini-przedziałkami na kitki będzie chyba najlepsza opcją.
Annorelka

Poprzednia strona

Powrót do Repaint i reroot