Kayla/Lea

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Kayla/Lea

Postprzez Dollytopia » 25 maja 2017, o 02:59

Moja ulubiona Amazing Nails Kayla 2001 na ciele MtM... 16-letnia panna idzie z duchem czasu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dollytopia

Postprzez lwica » 25 maja 2017, o 03:38

Ależ ona jest przepiękna i ma boski kolor włosów :serducho: a zdjęcia są prześliczne i z wielką przyjemnością się je ogląda. :brawo:

Dollytopia a tak na marginesie,to wszystkie Twoje lalki,które pokazujesz na zdjęciach są cudowne i wyjątkowe. :zakochany:
Gratuluję Ci bardzo posiadania tylu ślicznotek. :klaszcze:
lwica

Postprzez Dollytopia » 25 maja 2017, o 12:05

Z całego serca dziękuję Lwico :serducho: Te starsze lalki są większości z drugiej ręki, odratowane przeze mnie. Zawsze staram się wydobyć z nich wszystko co najlepsze i uchwycić to na zdjęciach :) Lalki i fotografia to od niemal 10 lat dwie moje pasje, które fajnie się łączą więc miło mi bardzo, gdy kogoś cieszą moje starania :*
Dollytopia

Postprzez Annorelka » 25 maja 2017, o 13:28

Pamiętam, ze jak byłam mała to PRAWIE kupiłam ta lalkę, z jakiegoś powodu wybrałam inną na prezent. Do dziś żałuję, prześliczna!
Annorelka

Postprzez Stary_Zgred » 3 cze 2017, o 19:00

Dollytopio, tak się zapatrzyłam na Twoją Kaylę, że i dla siebie znalazłam :) Włosy ma jak siano, strasznie łamliwe, ale mordka taka ładna :)
Obrazek
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Neytiri » 3 cze 2017, o 19:12

Dziewczyny wspaniale zaprezentowałyście Amazing Nails :klaszcze: To naprawdę zachwycająca lalka, aż dziw bierze, że kiedyś to była zwykła playline, jest taka śliczna i nietuzinkowa. Gdy te lalki wyszły w Polsce to moja kuzynka kupiła właśnie Kaylę, a ja Christie, świetna seria, wszystkie lalki z niej były cudowne, więc wybór był ogromnie trudny :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez Dollytopia » 3 cze 2017, o 23:31

Zgredziku, bardzo fajnie, że teraz i Ty cieszysz się tą uroczą Kaylą :D Bużkę ma naprawdę prześliczną, taką subtelną a zarazem wyrazistą.

Neytiri to prawda, była to wyjątkowo seria. Zresztą serie playline wydawane w latach 2000-2005 prezentowały poziom kolekcjonerski - wystarczy wspomnieć Generation Girls czy Mystery Squad - jedne z najładniejszych lalek w historii Mattel.
Dollytopia

Postprzez Pink Flamingo » 4 cze 2017, o 19:08

Obrodziło w Amazingi :D Zazdroszczę Wam takich znalezisk! Zgadzam się totalnie, Kyle/Lee z pierwszych swoich wydań i lat początków lat '00 to bardzo wysoki poziom. Dzisiejsze wydania tego moldu też bywają urocze, ale to na pewno nie to samo... A propos współczesnych wydań, chwilę temu dotarła do mnie Lea MtM z myślą zostania dawcą ciała, ale ta buzia jest właśnie tak urocza, że należały jej się czas przed aparatem zanim straci głowę :)
Obrazek
Pink Flamingo

Postprzez Dollytopia » 5 cze 2017, o 11:25

Przeurocze zdjęcie, świetna stylizacja i poza :D :serducho:
Dollytopia

Postprzez Neytiri » 5 cze 2017, o 18:16

Pink Flamingo, całkowicie się zgadzam, ta Lea to tak przyjazna buźka, że zasługuje na poświęcenie chwili czasu na mini sesję :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez Pokrzyva » 5 cze 2017, o 18:30

Wszystkie Wasze Kayle są cudowne, a ta Dollytopii podbiła moje serce :serducho:
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez Dollytopia » 18 cze 2017, o 15:27

Moja ulubiona blond Kayla, czyli Shakira, wreszcie dostała ciało Made To Move, by lepiej wyrażać swój latynoski temperament :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dollytopia

Postprzez XdazzleX » 31 sie 2017, o 22:48

Przejrzałam cały wątek i przyznam, ze zachwyciła mnie różnorodnosć tego sculptu... Piękna w każdej odmianie, najbardizej urzekły mnie ciemno-uste, starsze modele :) Ja miałam dwie tzn jedną leę i jedną kaylę, obecnie tylko leę MTM Purple top :) Prowizorycznie ją zrepaintowałam, zeby była bardziej europejska xD Kayla była okej... w realu ale na zdjeciach właśnie te szeroko rozstawione oczy nie bardzo wpasowywały się w mój gust ;) Na szczęście niedawno znalazła nowy, kochający domek :) no i ja mam więcej czasu na resztę xD
Obrazek
Obrazek
Czarnulę akurat uwielbiam. Planuję jej uszyć czarną prostą suknię, lekko wiktoriańską ;) Myślałam też o kręceniu włosów ale to projekt na kiedy indziej :)
XdazzleX

Postprzez Dollytopia » 2 wrz 2017, o 15:39

Bardzo ładne ujęcia, takie romantyczne i zwiewne :) Tej MtM Lei nadałaś ciekawy kształt oczu, taki dojrzały; nie wygląda jak dziewczyna, ale jak kobieta, która swoje przeżyła.
Dollytopia

Postprzez lwica » 2 wrz 2017, o 17:35

Rudzielec jest przecudna. :serducho: Taka delikatna,romantyczna a jednocześnie zadziorna,po prostu jest boska. :zakochany:
lwica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mattel