Kolekcjonerskie nowości Mattela

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Postprzez Aarjelin » 21 lut 2018, o 11:26

barbusia77 napisał(a):wygladala by lepiej jakby nie miala az takiej kwadratowej twarzy :szok:

Sama nie wiem, w ogóle gdzieś mi te jej proporcje lica nie grają :mysli: oczy, nos, usta... lalka sprawia wrażenie smutnej :mysli: albo wręcz zdołowanie-znudzonej, a chyba raczej nie o taki efekt chodziło... Jednak niestety jestem bardzo nią rozczarowana :|
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez barbusia77 » 21 lut 2018, o 12:32

Aarjelin napisał(a):
barbusia77 napisał(a):wygladala by lepiej jakby nie miala az takiej kwadratowej twarzy :szok:

Sama nie wiem, w ogóle gdzieś mi te jej proporcje lica nie grają :mysli: oczy, nos, usta... lalka sprawia wrażenie smutnej :mysli: albo wręcz zdołowanie-znudzonej, a chyba raczej nie o taki efekt chodziło... Jednak niestety jestem bardzo nią rozczarowana :|

nie wygladala by na smutna gdyby nie ta szeroka dolna szczeka -- wyglada jakby na ring szla ;)
Życie bez pasji zabija...
barbusia77

Postprzez Pink Flamingo » 21 lut 2018, o 21:53

barbusia77 napisał(a):nie wygladala by na smutna gdyby nie ta szeroka dolna szczeka -- wyglada jakby na ring szla
A wyraz jej twarzy raczej nie zapowiada, żeby spodziewała się wygranej walki ;)
Pink Flamingo

Postprzez Annorelka » 21 lut 2018, o 23:01

Zmieniam zdanie, wygląda jak smutny mops. :( A szkoda, bo spodnie i pasek mi się podobają. I że to Lara, nawet ta smutno-filmowa.
Annorelka

Postprzez Aarjelin » 22 lut 2018, o 00:09

Stary_Zgred napisał(a):Niestety Lara Croft musi mieć dla mnie twarz pięknej Angeliny Jolie. Film był kichowaty, ale to dla mnie archetypiczna Lara. Dlatego tej nowej chyba nie polubię.

Ano, też bym wolała taką Larę w wersji Jolie ^^, jak np ta lalka: https://candykittensemporium.deviantart ... -599923166 jeno może ciut mniejszą :D w każdym razie na pewno twarz miałaby bardziej interesującą x3
Cóż, zobaczymy, może przy okazji kolejnego filmu wyprodukują jakąś bardziej udaną... chociaż z Igrzyskami, Niezgodną i Zmierzchem było chyba najlepsze na początku... :mysli: a z każdą kolejną częścią mniej ciekawie, to nie wiem czy to dobrze wróży xp
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Arima » 22 lut 2018, o 11:18

Dokładnie tak - dla mnie Lara to Jolie, koniec i kropka. Ktoś inny w tej roli kłóci mi się z kultowym wizerunkiem.
Ubranko fajne, ale dla samych ciuchów kupować nie zamierzam.
Arima

Postprzez Dampirg85 » 22 lut 2018, o 21:47

Arima napisał(a):Dokładnie tak - dla mnie Lara to Jolie, koniec i kropka. Ktoś inny w tej roli kłóci mi się z kultowym wizerunkiem.
Ubranko fajne, ale dla samych ciuchów kupować nie zamierzam.

Popieram... Dla mnie też Jolie jako Lara była najlepsza. :win: :win:
Co do samej lalki, to jest jakaś dziwna. Do tego nie podoba mi się prosty rysunek twarzy (spodziewałem się ładniejszego malunku) i sam jej wyraz też jest dziwny, bo lalka wygląda jak gdyby miała się rozpłakać. :no: Zawiodłem się na tej Mattel'owskiej Larze, nad czym ubolewam bo od dawna wyczekiwałem lalki przedstawiającą moją ukochaną Miss Croft. Eh Mattel po raz kolejny dał ciała. :(
Dampirg85

Postprzez lwica » 23 lut 2018, o 15:01

Ja mam tak samo jak poprzednicy czyli Lara Croft = Angelina Jolie. :serducho: A tej nowej Larze mówię zdecydowane nie. :no:
lwica

Postprzez Ner » 4 mar 2018, o 11:46

Ta Lara to nie Lara, ale może i tak na coś się przyda. Choćby to bardziej umięśnione ciałko. A może ten mold da się przemalować (i dać oczy niżej)?
Ner

Postprzez Asiasta » 6 mar 2018, o 23:29

A słyszeliście o serii lalek Barbie Shero. Dzisiaj ma pudelku o tym pisali. Powstała Barbie z wizerunkiem Martyny Wojciechowskiej. Jedyna polka, która ma barbie ze sw oim wizerunkiem. Przyznam, że ze wszystkich lalek z tej serii najbardziej mi się podobaba Martyna.
Asiasta

Postprzez Carmazin » 7 mar 2018, o 00:16

Asiasta, widziałam i jestem zachwycona! Ciekawi mnie, czy będzie ją można normalnie kupić i czy będą do niej jakieś akcesoria, czy tylko ciuszek. Fajne wyróżnienie dla Martyny :D
Carmazin

Postprzez Neytiri » 7 mar 2018, o 01:37

Rewelacyjne wieści, bardzo cieszę się że wybrano Martynę Wojciechowską. Pomysł na serię jest świetny, wydają ciekawe i oryginalne lalki i w ten sposób honorują wspaniałe kobiety. Szkoda tylko że tak trudno re lalki są dostępne.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
31.08 Nowy post Moja lalkowa ferajna 2018
Neytiri

Postprzez lwica » 7 mar 2018, o 03:30

Asiasta dzięki za info. :)

Fantastyczna wiadomość. :D Martyna Wojciechowska w 100% zasłużyła na takie wyróżnienie,bo jest silną i odważną kobietą.:klaszcze: A lalka Barbie z jej podobizną jest naprawdę do niej podobna O.o i na całe szczęście. :D O wielki Mattelu, chociaż raz nie dałeś ciała i chwała ci za to. :padam: Ciekawe jak będzie z dostępnością lalki Martyny Wojciechowskiej,bo bardzo chciałabym mieć taką Barbie. :slinka:
lwica

Postprzez Asiasta » 7 mar 2018, o 06:31

Carmazin napisał(a):Asiasta, widziałam i jestem zachwycona! Ciekawi mnie, czy będzie ją można normalnie kupić i czy będą do niej jakieś akcesoria, czy tylko ciuszek. Fajne wyróżnienie dla Martyny :D

Z tego co widzialam do lalki powinien byc dołączony jasny plecak.
Asiasta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mattel