Kolekcjonerskie nowości Mattela

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Postprzez jewelsnake » 5 kwi 2018, o 21:36

Dotarły moje Fridy, ależ to badziewie, całe ubranie zszyte ze sobą, wszystko nadrukowane, no i te niezginalne nogi. Skusiłam się na głowy z facesculptem Nichelle, mam nadzieję użyć ich na jakiś ooak, reszta idzie na ebay. Lalka na szczęście bardzo mało przypomina Fridę. Bardzo nie drażnią tegoroczne kolekconerskie lalki Mattel, raz, że jakość potwornie niska, dwa nie podoba mi się dobór osób na których wzór są robione. Rasistki, komunistki, dziwne, że nie nazistki.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers
jewelsnake

Postprzez Czarnab1 » 6 kwi 2018, o 00:57

Cała moja nadzieja prysła, że w 2018 roku Mattel poprawi jakość lalek Barbie. :facepalm:

Obrazek zdjęcie z Facebook
Obrazek zdjęcie z Facebook
Czarnab1

Postprzez Dorii.86 » 6 kwi 2018, o 08:31

:no: Toć to jak kloniki rootowane!? Tragedia ...
Dorii.86

Postprzez Preity » 6 kwi 2018, o 08:46

To są lalki kolekcjonerskie?? Toć chińskie klony, które niedawno kupiłam nie mają takich łysych placów.
Każdy ma swą przystań,
taki mały port.
I na jawie i we śnie,
musi tylko wierzyć, że dopłynie tam.

Tercet Egzotyczny - Noc w Ekwadorze
Preity

Postprzez barbusia77 » 6 kwi 2018, o 10:28

Ja sie wcale mattelowi nie dziwe. To sa lalki - jak sama nazwa wskazuje - dla kolekcjonera. A kolekcjoner zachowuje lalke w dziewiczym stanie,czasem nawet nie wyjmuje jej z pudelka i zapewne fryzury zmienial tez nie bedzie ;) Tyle ze niektorzy lubia eksperymentowac,przerabiac -- wtedy czeka ich taki wlasnie zonk :facepalm: Ale zawsze mozna zrobic reroot ;)
Barbie
barbusia77

Postprzez Aarjelin » 6 kwi 2018, o 11:32

ano przykry widok :| widać, że oszczędzają gdzie mogą :| metoda dobże znana z chińskich kloników... jednak cenowo to przecie nie jest pułka z klonikami :facepalm: no albo, albo, za ceną musi stać jakość, inaczej niech ją obniżą :no: to wtedy niech i sprzedają kolekcjonerom łyse lalki xp przynajmniej będą bez kleju xp wyrootujemy se sami xp
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Arima » 6 kwi 2018, o 20:11

Żenada. Jak firma z długoletnią tradycją mogła tak nisko upaść?! Brak słów.
Arima

Postprzez Pink Flamingo » 6 kwi 2018, o 23:22

Hm, rozumiem ten zabieg, bo dzięki takiemu rzadkiemu rootowaniu zaplecione w warkocze i koki fryzury wyglądają naturalnie, "ludzko", są dopasowane w objętości do skali lalki. Mattel, decydując się na taki zabieg mógłby uprzedzać, że fryzura lalki jest jest do zmiany na własną odpowiedzialność, bo rootowanie włosów jest częściowe.
Tak robi IT w przypadku niektórych swoich lalek z tak ułożonymi włosami i uprzedza też, że reklamacje tych lalek z rozpuszczonymi włosami czy zmienioną fryzurą nie będą respektowane - to każdy kolekcjoner robi na własną odpowiedzialność świadomy cech lalki, którą kupił, bo był wcześniej poinformowany. I tutaj myślę, że nikt nie ma do nikogo pretensji :)
Pink Flamingo

Postprzez Miranda » 7 kwi 2018, o 22:31

@Pink Flamingo
Miałam właśnie pisać podobny post o tym, że właśnie tak bywa u Integrity. Ale, rzeczywiście, Mattel mógłby informować o tym klientów.
A co do samych włosów, to właśnie to mnie tu nie rusza, niektórych fryzur nie da się zrobić inaczej niż tak kombinując.
Miranda
Administrator

Postprzez Pink Flamingo » 17 kwi 2018, o 13:18

Pink Flamingo

Postprzez Annorelka » 17 kwi 2018, o 14:22

Lalki z Harrego Pottera - czyżby wreszcie zginalne ciałka wielkości Stacie?
Profesorka jest na ciałku Barbie... Fajnie, ze wmieszają się dobrze w inne lalki.

Z fashionistek podoba mi się tylko kociara i ta z żółtym pasemkiem - zobaczę jak się będą prezentować na żywo.
Annorelka

Postprzez Soihime » 17 kwi 2018, o 18:16

O boże za takie wielkości Stacie to bym się niezmiernie ucieszyła *0*. Potrzebuję takiego ruchomego ciałka do kolejnego customu *0*. A z Fashionistek to tylko pozabierałabym każdej ciuchy oraz część butów. xD
Soihime

Postprzez Annorelka » 17 kwi 2018, o 18:53

Tak dla przypomnienia, jak prezentowały się playline w 2001.
http://www.toyboxphilosopher.com/2016/0 ... er-by.html
Buzie może są sympatyczne i artykulacja bardzo na plus, ale ubrankowo Mattel się stoczył i to ostro.
Annorelka

Postprzez reiha » 17 kwi 2018, o 19:03

Myślicie że pottery będą miały ubrania w jednej części? :D Ta córka Haka z Następców ma z tyłu jeden rzep, płaszcz, bluzka, szorty i rajtuzy są zszyte w jedną całość.

Nie powinni podkleić jakoś tych włosów do skalpu żeby nie dało się ich rozpuścic? :co?: Kto chciałby zrobić reroot i tak by je jakoś oderwał, a niezmienialna fryzura brzmi dla mnie lepiej niż świadomość, że gdzieś tam pod gumką czai się łysy placek :P
(te pierwsze barbie w kucykach też były łyse na środku :D) (przynajmniej tak mi się wydaje)
reiha

Postprzez Arima » 18 kwi 2018, o 20:00

O właśnie, też bym wolała fryzury na stałe, nawet moldowane, byle nie łyse placki.
Arima

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mattel