Lalki BJD do 220$

Ball-jointed-dolls, lalki z żywicy

Lalki BJD do 220$

Postprzez EvilCupcake » 4 lip 2017, o 16:40

Lalki od 65 do 70 cm

ResinSoul http://www.resinsoul.com/

Bobobie http://www.bobobie.com/

Lalki od 50 do 64 cm (1/3)

Bobobie http://www.bobobie.com/

ResinSoul http://www.resinsoul.com/

Mirodoll http://www.mirodoll.com/

Fantasy Doll http://www.fdoll.com/

Lalki od 40 do 50 cm (1/4)

Bobobie Bobobie http://www.bobobie.com/

Mirodoll http://www.mirodoll.com/

ResinSoul http://www.resinsoul.com/

Doll Leaves http://www.doll-leaves.com/doll/list_15_53.html

Fantasy Doll http://www.fdoll.com/

Angel of Dream: http://www.acbjd.com/angel-of-dream-aod ... 2_255.html

IMPLdoll:
- Child http://www.acbjd.com/impldoll-child-43cm-c-242_247.html
- Young http://www.acbjd.com/impldoll-young-46cm-c-242_246.html

PlanetDoll Mini
http://shop2.planetdollcom.cafe24.com/

5StarDoll https://5stardoll.com/en/

Doll Love http://www.acbjd.com/doll-love-event-sw ... 4_216.html (ceny podczas promocji spadają nawet do 195$, normalna cena 229$)

Mystic Kids http://www.acbjd.com/mystic-kids-event- ... 0_292.html

Only-Doll http://www.acbjd.com/only-doll-event-on ... 2_235.html (podobna sytuacja jak w przypdaku Doll Love)

DikaDoll http://www.acbjd.com/dika-doll-event-ki ... 44_49.html

Doll Legend http://www.acbjd.com/doll-legend-legend ... 8_439.html

Doll Family-A http://www.acbjd.com/doll-familya-45cm- ... 1_124.html

Doll Family-H http://www.acbjd.com/doll-familyh-event ... 0_345.html

Lalki od 20 do 30 cm (1/6)

Magical Angel — „ —

Bobobie — „ —

ResinSoul — „ —

Only-Doll — „ —

Fantasy Doll — „ —

Doll Love http://www.acbjd.com/doll-love-event-ba ... 4_217.html

Doll Leaves — „ —

5StarDoll — „ —

Angel of Dream http://www.acbjd.com/angel-of-dream-aod ... 2_256.html

Kids-Sky http://www.acbjd.com/kids-sky-event-ksk ... 3_457.html

Cherry Castle http://legenddoll.net/category-1052-b0.html

Mystic Kids http://www.acbjd.com/mystic-kids-event- ... 0_293.html

IMPLdoll: http://www.acbjd.com/impldoll-baby-26cm-c-242_248.html

PlanetDoll — „ —

The DollnDoll http://www.thedollndoll.com/shop/step0. ... 0607124314

Island Doll http://www.acbjd.com/island-doll-event- ... 5_420.html lub http://www.acbjd.com/island-doll-event- ... 5_426.html

Asleep Eidolon http://legenddoll.net/category-593-b0.html

Myou Doll http://www.acbjd.com/myou-doll-event-my ... 9_583.html

DikaDoll http://www.acbjd.com/dika-doll-event-ti ... 44_50.html

Doll Legend http://www.acbjd.com/doll-legend-legend ... 8_443.html

Dollzone http://www.acbjd.com/doll-zone-dz-26cm-c-327_335.html

Angell-Studio http://legenddoll.net/category-981-b0.html

Doll Chateau modele Hilary i Jodie

Luts Zuzu Delf
(zwierzaczkowate :3) http://dec712241.gdreamweb.com/shop/ste ... 1202056746

Doll Family A http://www.acbjd.com/doll-familya-16cm- ... 1_125.html

Doll Family H http://www.acbjd.com/doll-familyh-event ... 0_346.html

Lalki do 16 cm (1/12)

Bobobie/ResinSoul — „ —

The DollnDoll http://www.thedollndoll.com/shop/step0. ... 0306044907

Island Doll (kotki itp.) http://www.acbjd.com/island-doll-event- ... 5_448.html lub http://www.acbjd.com/island-doll-event- ... 5_565.html

Asleep Eidolon
http://legenddoll.net/category-593-b0.html

DikaDoll http://www.acbjd.com/dika-doll-event-sp ... 44_45.html

Dollzone
:
- 10 cm http://www.acbjd.com/doll-zone-dz-10cm-c-327_410.html
- 16 cm http://www.acbjd.com/doll-zone-dz-16cm-c-327_334.html

Luts Tiny Delf http://dec712241.gdreamweb.com/shop/ste ... 0827052716

Fairyland:
- Pukifee http://dollfairyland.com/shop/step0.php ... 0513112839
- Pukipuki http://dollfairyland.com/shop/step0.php ... 1220075138
- Realpuki http://dollfairyland.com/shop/step0.php ... 0723094251


Lista powstała w oparciu o listę z DOA. (tak +/-)
"— „ —" oznacza, że byłam zbyt leniwa na kopiowanie i link pojawił się gdzieś wyżej.
Avatar użytkownika
EvilCupcake
 
Posty: 1661
Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 17:37

Powrót do BJD



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron