Lalki firmowane logo "Disney"

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Postprzez reiha » 18 lut 2017, o 23:09

będą dzieciowe figurki z serii little kingdom!
Obrazek

będzie jeszcze trochę nowych roszpunek od Hasbro, nie chcę wklejać wszystkich,
Obrazek
Obrazek

(zdjęcia od stitch kingdom na tumblerze)
reiha

Postprzez reiha » 10 mar 2017, o 21:37

z tumblera disneylimitededitiondolls
Obrazek
Obrazek
nie napisali czyje :/ straszne! wyglądają jak karykatury.

Obrazek
Obrazek
reiha

Postprzez Pentesilea » 11 mar 2017, o 10:38

Stroje ciekawe, ale lalki koszmarne. Mam wrażenie, że na szyi Belli brakuje tylko obręczy, bo jest tak długa, że zaraz się złamie...
Pentesilea

Postprzez Annorelka » 11 mar 2017, o 14:21

Wydaje mi się, że duże lalki mają identyczne twarze co mniejsze koszmarki, możliwe, ze pochodzą z prawdziwych skanów 3D aktorów? Wydrukowanych na drukarce 3D w dwóch rożnych rozmiarach. Podobno na twarzy lalki-Gastona widać resztki linii charakterystycznych dla druku 3D.
Annorelka

Postprzez reiha » 7 kwi 2017, o 21:13

Bella od DS na toy box philosopher po rozpuszczeniu włosów wydaje się być ok, niebiererowa i całkiem ładna :) Szczególnie po obniżeniu czoła.
Przy hasbro wielka szkoda, że artykulacja jest oszukana. Nie szkoda im było plastiku na stawy, które prawie się nie ruszają? Bez sensu, równie dobrze mogli dać sztywne ręce albo normalnie ruchome.
reiha

Postprzez Annorelka » 8 kwi 2017, o 09:18

"Ładna" i nieprzemalowana "Bella od Disney Store" to dla mnie jednak zbyt duży kontrast.
Annorelka

Postprzez ingrid » 8 kwi 2017, o 15:40

Oj, rozczarowali mnie, ciałko Belli od Hasbra jest paskudne, jedynie dłonie i ogólnie ręce są względnie ładne, ale ten jej korpus z tymi proporcjami już mi nie przypada do gustu. Fatalnie jakoś po przeniesieniu tej licencji, a tak liczyłam, że u Hasbra lalki będą na poziomie, to się przeliczyłam, a u Mattela, jak na przekorę pod koniec się postarali przy Kopciuszku, przy Belli też zapewne by im wyszło ładnie, jakby mieli taką ambicję rzecz jasna.

Bella od DS, przede wszystkim według mnie lalka ma zbyt wysoko poprowadzony nos, aktorka ma raczej nieco niżej idący czubek nosa. Do tego czoło, profil idzie jakoś tak zbyt okrągło, aktorka jest przecież szczupła na buzi. Generalnie przypomina Emmę, ale i szereg innych dziewczyn, przy takim dobrym repaincie, to nawet nie wiem, czy by nie przypominała poniekąd i mnie samą. Wklejone do środka włosy, to dramat, nie wiem ki geniusz na to wpadł. No, a ciałko do DS, to kolejna porażka, nie znoszę tych ich szablonowych wychudzonych kijowatych ciałek z wywiniętymi palcami u rąk w jakiś dziwny gest zawijas, chociaż dłonie od Hasbra też mogłyby być subtelniejsze i szczuplejsze. Moana przynajmniej dostała ciałko względnie przyzwoite.
ingrid

Postprzez Stary_Zgred » 14 kwi 2017, o 16:07

Ludzie są dziwne. No więc była sobie na Allegro aukcja, na której licytowano 40-centymetrową Elsę. Disneyowska lalka wielkości Tonnera to łakomy kąsek, więc licytacja szybowała w wysokie rejony. Nic w tym, oczywiście, dziwnego, poza tym, że na równoległej aukcji wywieszono identyczną lalkę, którą się pies z kulawą nogą nie interesował. Nie było żadnej oferty kupna poza moją. Żadniutkiej. W rezultacie tych szczęsnych okoliczności Elza jest już u mnie i czuję potrzebę ściągnięcia do domu większej ilości lalek w jej rozmiarze oraz rozwikłania tajemnicy, dlaczego nikt nie próbował jej przejąć.

Obrazek
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Pokrzyva » 14 kwi 2017, o 16:43

Zgdedko, ja widziałam te aukcje. Były nawet 4, a nie dwie, w sensie zdublowane i Anny, i Elsy. I nie licytowałam głównie dlatego, że pomyślałam, że to jakaś pomyłka z powodu IDENTYCZNYCH zdjęć i opisu, i że tylko ten ''pierwszy wypust'' dojdzie do odbiorców... Zresztą ten pierwszy miałam zamiar przebić, ale gorączka wygrała i wyszło jak wyszło. Tak czy inaczej bardzo się cieszę, że panna trafiła do Ciebie! :)
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez EvilCupcake » 14 kwi 2017, o 17:22

Czy to ta Elsa z niebieskimi/lodowymi łapkami? Jeśli tak, to dobrze, że nie licytowałam. hahahaha
EvilCupcake

Postprzez Stary_Zgred » 14 kwi 2017, o 19:25

Pokrzyva napisał(a):Zgdedko, ja widziałam te aukcje. Były nawet 4, a nie dwie, w sensie zdublowane i Anny, i Elsy. I nie licytowałam głównie dlatego, że pomyślałam, że to jakaś pomyłka z powodu IDENTYCZNYCH zdjęć i opisu, i że tylko ten ''pierwszy wypust'' dojdzie do odbiorców... Zresztą ten pierwszy miałam zamiar przebić, ale gorączka wygrała i wyszło jak wyszło. Tak czy inaczej bardzo się cieszę, że panna trafiła do Ciebie! :)

O mamo, to Anna też była? Hyhy, chyba wolałam nie wiedzieć, bo taką 40-centymetrowa to bym chciała! Ale jeszcze trafię :)
EvilCupcake napisał(a):Czy to ta Elsa z niebieskimi/lodowymi łapkami? Jeśli tak, to dobrze, że nie licytowałam. hahahaha

Cała przyjemność po mojej stronie :P Musiałabym pociągnąć licytację, bo mi się bardzo chciało jakiejś większej lalki, a ta jest blada, ma duży nos i jedno oczko bardziej, więc trafia w mój ideał :hyhy:
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Annorelka » 15 kwi 2017, o 06:35

Pokrzyva napisał(a):Zgdedko, ja widziałam te aukcje. Były nawet 4, a nie dwie, w sensie zdublowane i Anny, i Elsy. I nie licytowałam głównie dlatego, że pomyślałam, że to jakaś pomyłka z powodu IDENTYCZNYCH zdjęć i opisu, i że tylko ten ''pierwszy wypust'' dojdzie do odbiorców... Zresztą ten pierwszy miałam zamiar przebić, ale gorączka wygrała i wyszło jak wyszło. Tak czy inaczej bardzo się cieszę, że panna trafiła do Ciebie! :)

Szlejesz z tymi zakupami lalek, całe dnie na allegro... :P

Elsa śliczna i gratuluję zakupu, Zgredko!
Annorelka

Postprzez Pokrzyva » 15 kwi 2017, o 16:29

Annorelka napisał(a):

Szlejesz z tymi zakupami lalek, całe dnie na allegro... :P

Elsa śliczna i gratuluję zakupu, Zgredko!

Skąd wniosek, że całe dnie na allegro? Codziennie wieczorem sprawdzam ostatnie 24 godziny po prostu :P
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez Neytiri » 15 kwi 2017, o 17:02

Pokrzyva napisał(a):Codziennie wieczorem sprawdzam ostatnie 24 godziny po prostu :P

Też tak kiedyś robiłam, ale niestety czasu coraz mniej i teraz tylko z doskoku sprawdzam, a wówczas wiele ofert szybko ucieka i omija mnie.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez Stary_Zgred » 6 maja 2017, o 19:15

Pracownik poczty przyniósł dziś set Gaston i Bella :) Próbowałam fotografować oboje, ale Bella wyszła mi na zdjęciach strasznie płasko, więc dziś dam tylko zdjęcie Gastona. Jutro drugie podejście do Belli, i oby było udane :)
Obrazek
Obrazek
Stary_Zgred

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne lalki