Lalki firmowane logo "Disney"

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Postprzez Erysia » 20 maja 2017, o 13:49

Jestem zaskoczona- ma całkiem fajne ciałko i ruchome! :) Byłam pewna, że ograniczą się do standardowego: nóżki, rączki- przód, tył.
Zła strona tej sytuacji, to fakt, że coraz bardziej mi się te panny podobają...
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
Erysia

Postprzez Stary_Zgred » 22 maja 2017, o 13:39

Dojrzałm do polubienia Belli. Mimo jej wad (wielki łeb!), dziewuszka u mnie zostanie. Chciałabym bardzo dokupić bestię, ale piniędzy niet :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Erysia » 22 maja 2017, o 13:59

Uważałam nową Bellę za lalkowe szkaradziejstwo, ale na Twoich zdjęciach wygląda naprawdę fajnie i przyciąga wzrok ;)
Gaston bardzo zacny :)
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
Erysia

Postprzez Ciabas » 23 maja 2017, o 17:48

Gastonowi to tylko brak jaszczurzego jęzora ;p świntuch jakie on ma spojrzenie :blush:
Chciałabym w każdym obudzić bohatera
Ciabas

Postprzez Stary_Zgred » 23 maja 2017, o 19:10

Ciabas napisał(a):świntuch jakie on ma spojrzenie :blush:

Obiecujące :D :P
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Pentesilea » 23 maja 2017, o 20:28

Gaston jest fantastycznie zrobiony (choć jeszcze nie oglądałam filmu i jeszcze nie wiem, czy będzie mi pasował, ale może jak obejrzę film, to mi się spodoba, bo baaaardzo lubię Luke'a Evansa), ale nawet na Twoich zdjęciach nie mogę znaleźć krzty sympatii do tej paskudy Belli... No nie mogę. Za nic im ta panna nie wyszła...
Pentesilea

Postprzez ingrid » 23 maja 2017, o 21:05

Gaston w sumie wzorowany na obślizgłej sylwetce, nie wiem, jak w filmie, ale w bajce był dość prymitywnym osiłkiem i w moim odczuciu stanowił pewne alter ego samej bestii-księcia, symbol jego prymitywizmu i nieokrzesania, chamstwa, które odrzucił zrzucając samego Gastona.

Bella nie jest brzydką lalką, to znaczy powiedziałabym tak, wzorowana na ładnej urody aktorce, lecz o cechach zapewne trudnych do odwzorowania, tak więc lalka ma i wadę i zaletę, w pewnym sensie aktorkę przypomina i to bardzo, więc jest zaleta, lecz tym samym gubiąc przy tych wyostrzonych cechach charakterystycznych jakieś elementy przerysowanej delikatności. Nie czepiałabym jej się nadto, cały dwupak wypada atrakcyjnie. Sama Bella nie jest przynajmniej płaska, liniowa, można podejść do niej nieco poważniej i lalka w innym świetle zyskuje na oryginalności.
ingrid

Postprzez Pentesilea » 23 maja 2017, o 21:19

Z Gastonem się zgadzam, spodziewałam się w filmowej wersji kogoś w stylu "dresa w rajtuzach". :D A tu niet. Dlatego muszę obejrzeć film i się przekonać do eleganckiej wersji Gastona. ;)

Co do Belli - masz rację, ale nadal lalka do mnie nie przemawia w żaden sposób.
Pentesilea

Postprzez Stary_Zgred » 24 maja 2017, o 06:08

Miałam podobne odczucia jak Pentesilea i Bella miała być do odstrzału, ale zafrapowała mnie jakością wykonania już po wyjęciu z pudełka. Chyba uwiodła mnie swoim strojem i zuchowatą miną, bo nadal uważam, że jest paskudna, ale już nie chcę się jej pozbywać.
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Ciabas » 24 maja 2017, o 18:10

Zgredziu jakbyś zmieniła zdanie co do Belli to chętnie przygarnę kolejną dziewczynę od Ciebie ;)

Gaston w tej wersji mimo wszystko jest narcyzowaty i wredny, ale w uroczy sposób :) jestem też pod wrażeniem głosu Luke'a, świetnie śpiewa.
Chciałabym w każdym obudzić bohatera
Ciabas

Postprzez ingrid » 29 maja 2017, o 19:38

Nowa Mulan i nowy Shang, ślicznie wyglądają prawda? Ciekawe, czy to rok Mulan, czy będzie kolejna edycja kolekcjonerskich par. Jaka szkoda, że te lalki są raczej dosyć drogie, jak i dostępne gdzieś za granicami.

Obrazek

źródło
http://picssr.com/photos/barbiedollfeve ... [email protected]
ingrid

Postprzez Neytiri » 29 maja 2017, o 21:29

Bardzo fajna para Mulan i Shanga, lalki dopracowane. Tylko Shang mógłby byś wyższy, w tym pierwszym zestawie przy Mulan równego wzrostu wypada jak kurdupel ^^
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez Erysia » 30 maja 2017, o 16:57

Rzeczywiście, lalki bardzo ładnie się prezentują :) Szczególnie podobają mi się w strojach wojowników- Mulan taka niespotykana i świeża ;)
Erysia

Postprzez EvilCupcake » 30 maja 2017, o 20:01

Chyba pożegnam się z planem zakupu nowej bjd i szarpnę się na parkę w zbrojach. Czemu muszą wyglądać tak pięknie?!
EvilCupcake

Postprzez Pentesilea » 1 cze 2017, o 21:35

Oglądałam wczoraj w tru Bellę. Obie wersje - artykułowaną i nie, a także dwupak z księciuniem. O ludzie kochani. Jakie te lalki paskudne. Ta w dwupaku to w ogóle najbrzydsza. Na żywo jeszcze gorzej niż na zdjęciach. A cena powala na kolana. Dramat i rozpacz...
Pentesilea

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne lalki