Lalki-hybrydy

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Lalki-hybrydy

Postprzez lwica » 12 gru 2016, o 22:55

Ingrid Twoja kompozycja,laleczki i ich ubranka są cudowne. :brawo: Bardzo fajny pomysł i super ciuszki. :D Skąd to się u Ciebie bierze? Już tyle cudownych ubranek,stylizacji i kompozycji lalkowych nam pokazałaś. :klaszcze: Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu. Kochana Ciebie to powinni zatrudnić w Mattelu.Na pewno by się od Ciebie mogli wiele nauczyć.Niech gamonie żałują,że u nich nie pracujesz. :P
lwica

Postprzez ingrid » 13 gru 2016, o 00:11

Lwica Dziękuję Ci ślicznie, troszkę mnie zawstydzasz :zawstydzony: . Moje pomysły, to często bywały spontaniczne, od jednej myśli przez drugą, aż staram się wyważyć średnią ważoną dobrego smaku. Bóg dał każdemu jakiś talent, ja lubię szyć i coś sobie projektować, chociaż ja chyba mniej odczuwam moje projekty, niż bardziej obiektywny widz, gdyż jestem przez cały etap tworzenia od podszewki i łapałam się na tym, że czasami doceniałam bardziej jakąś swoją pracę po upływie jakiegoś czasu.

Co do hybrydowych lalek, to jeszcze nie obfociłam, ale już sprawdziłam syrenkę Monsterkową z serii CAM na ciałku Lagoony Scarrier Reef. Głowa jest niemal idealna kolorystycznie wobec ciałka, jak nie idealna. Ciałko jest sympatyczne, a główka syrenki, to zawsze nowy mold. Jedynie, co mnie denerwuje, to peruka, wolałabym rotowanie w tej główce, ale rotowań za wielu w życiu nie robiłam i nie chciałabym sobie zniszczyć lalki, szczególnie, że te CAM nie mają gotowych dziurek.
ingrid

Postprzez JoannaS » 13 gru 2016, o 10:20

Babcia niania jest świetna! Gratuluję pomysłów i wyobraźni (nawet bym zazdrościła ale przy moim lenistwie to by się tylko zmarnowało :> ).
JoannaS

Postprzez Annorelka » 13 gru 2016, o 16:23

Uwielbiam Twoje ciuszki i customy i pomysły! :)
Mają racje, pracuj dla Mattela!
Annorelka

Postprzez ingrid » 14 gru 2016, o 20:16

Serdecznie dziękuję za ciepłe i sympatyczne słowa :serducho: . Bardzo chętnie mogłabym podjąć oficjalną pracę np. u Mattela, tylko jaką drogą oni dobierają pracowników? Czy tam składa się konkretny akces? List motywacyjny mam wyjątkowy, bo i samą rekomendację lalkowego forum, a o lepszą laurkę, to już chyba ciężko :>
ingrid

Postprzez Netta » 17 gru 2016, o 02:56

Everkowe wróżki na ciałkach MH. Deerla:
Obrazek
Featherly:
Obrazek
Źródło:http://mharena.com/index.php?topic=10530.0
O ile Deerla mi się podoba, tak Featherly kojarzy mi się z wróżkami z Czarownicy. :rotfl:
Niestety ciałko Isi jest zbyt jasne dla Deerli, ale repaint powinien załatwić sprawę.
Netta

Postprzez ingrid » 21 gru 2016, o 14:18

Deerla wyszła super, świetny motyw, ja bym zrobiła w sumie jeszcze inaczej. Dałabym przedramiona i nogi z raciczkami od Isi, aby pasowały kolorem, a ciałko z dłońmi z pazurkami np. od Clawdeen, co by przynajmniej zachować regularność powtarzających się odcieni. Nawet ta główka ciekawa i można skonstruować zupełnie nową lalkę.

Co do Monsterek, to ja na ciałko Lagoony dałam głowę syreny od CAM i wyszła taka oto panna. Kolor niemal, jak nie idealny. Jedynie zamiast peruki mogłaby mieć rotowane włoski. Zamiast kolejnej Lagoony, wyszła nowa lalka i jaka ładna :>

Obrazek
ingrid

Postprzez ingrid » 22 gru 2016, o 16:07

Wrzucę jeszcze zhybrydowaną Gizelę, głowa od Mattela, a ciałko Disney Stora. Ubranko szyłam ja.

Obrazek
ingrid

Postprzez EvilCupcake » 22 gru 2016, o 23:34

Gazela (lubię ją tak nazywać) wygląda jakby była taka od początku, to ciałko jest dla niej idealne. :D No i teraz mam przez ciebie wyrzuty sumienia, bo moja syrenka jest bezcielesna, a to taki fajny pyszczek.
EvilCupcake

Postprzez ingrid » 25 gru 2016, o 17:09

Ja użyłam ciałko od Gertrudy Roszpunkowej mamy z wieży. Chociaż disney store ma w sumie podobne odcienie ciałek, mam wrażenie, że Kopciuszek, Arielka, czy Aurorka bazują dokładnie na tym samym.

Zrobiłam jeszcze jedno połączenie, tym razem Mattela z Mattelem, główka od starszej Disneyki Belli, a ciałko od ruchomej starszej Fashionistki, kolor zbieg się znowu niemal doskonale, czasami można trafić na zbieżność, która wygląda niczym komplet. No a strój szyty przeze mnie. Buty od Barbie Wiking.

Poprzednie ciałko Belli było pogryzione i z wyłamaniem w szyi, a główka miała nieco zeza i potargane włosy, ale zamalowałam pisakiem do płyt nierówności w źrenicy i włosy ujarzmiłam taką fryurą. Nie wrzątkowałam włosów, gdyż obawiałam się o fabryczne fale.

Obrazek
ingrid

Postprzez Carmazin » 25 gru 2016, o 17:29

Ingrid, Mattel powinien się od Ciebie uczyć!
Carmazin

Postprzez ingrid » 26 gru 2016, o 13:06

Dziękuję za komplement :serducho:
ingrid

Postprzez lwica » 26 gru 2016, o 16:24

Ingrid przepiękna panna Ci wyszła. :D Ma bardzo ładną i delikatną buzię a ciałko kolorem do niej idealnie pasuje.Ubranko jak zwykle bardzo ładne,pięknie uszyte i bardzo do niej pasuje. :klaszcze:
lwica

Postprzez ingrid » 26 gru 2016, o 20:27

Dziękuję :serducho: , a teraz dla Belli do pary konstruuję bestię i to będzie totalny składak, ponieważ ciałko jest klonem Maxa Mattelowskiego, Główka, to maska z oficjalnego kostiumu bestii z lat jakoś 90, a ubranko zamierzam uszyć sama wraz z elementami łap z pazurami. Jak się trafi królewicz, to lepszy dla Belli królewicz, ale znalazłam maskę od bestiowatej odsłony, to mnie tak trochę zainspirowało :>
ingrid

Postprzez Pink Flamingo » 28 gru 2016, o 15:34

ingrid, w bardzo ładny i udany sposób nadajesz lalkom charakter, jestem ciekaw, jak wyjdzie Ci Bestia, koniecznie pokaż :)
Pink Flamingo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach