Lalki u znanych ludzi

Luźne rozmowy o lalkach

Lalki u znanych ludzi

Postprzez Czarnab1 » 8 gru 2017, o 23:50

Szukałam na forum i nie znalazłam podobnego, więc założyłam nowy wątek na luźne rozmowy o lalkach u celebrytów. :hyhy:

Zacznę od Lady Gagi. Dzisiaj z ciekawości obejrzałam na Netfliksie film dokumentalny"Five Foot Two" w którym na kominku widać Barbie Collector Stunning In The Spotlight w pudełku. :D
Piękna lalka :slinka: :serducho:
Czarnab1

Re: Lalki u znanych ludzi

Postprzez Pink Flamingo » 9 gru 2017, o 12:18

Też widziałem ten dokument kilka miesięcy temu i nie umknęła mojej uwadze właśnie Stunning in the spotlight na jej kominku :D A to jest jedna z najpiękniejszych Silkstone ever w mojej opinii! :) Dokument swoją drogą też bardzo przyjemny w odbiorze :)

Słyszałem też kiedyś gdzieś, że Johnny Depp kolekcjonuje lalki? Ale niestety nie mam źródła na poparcie tej tezy. Za to wiem, że Courtney Love, za którą przepadam, zbiera lalki :) Tu lista celebrytów, którzy dzielą z nami hobby: https://dollreference.com/celebrity_doll_collectors.html
Pink Flamingo

Postprzez Arima » 9 gru 2017, o 12:40

Nie wiem czy on kolekcjonuje lalki, ale bardzo często na zdjęciach towarzyszy mu lalka.
To Karma, wokalista nie istniejącego już zespołu AvelCain.

Obrazek
Arima

Postprzez jewelsnake » 9 gru 2017, o 15:24

Arima napisał(a):Nie wiem czy on kolekcjonuje lalki, ale bardzo często na zdjęciach towarzyszy mu lalka.
To Karma, wokalista nie istniejącego już zespołu AvelCain.
https://i.pinimg.com/236x/5b/10/55/5b10 ... al-kei.jpg

Bardzo interesujące!
Z jrockowych muzyków na 100% kolekcjonerem lalek jest Atsushi Sakurai z Buck Tick'a.

//Nie cytujemy zdjęć. Miranda
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers
jewelsnake

Postprzez Asiasta » 10 gru 2017, o 12:13

Ja zaś czytałam w zeszłym roku, że wszystkie informacje o tym, że Johny Depp kolekcjonuje lalki barbie to fake. A ponoć zaczęło się od jednego zdjecia przerobionego przez jednego z jego fanów, ktory na zdjeciu ze swoją kolekcja w tle wkleił w potoshopie postac Johnego i umiescil je w internrcie.
Ale w sumie nie wiadomo co jest prawdą.
Też bardzo ucieszyła mnie informacja, że ktos tak sławny mógłby dzielić z nami swoja pasje.
Asiasta

Powrót do Ogólnie o lalkach