Lalki w filmach ;)

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Lalki w filmach ;)

Postprzez privace » 10 lis 2015, o 11:08

Supernatural s11e5: w pensjonacie (dom morderczyni Lizzie Borden) sprzedają lalki Living Dead Dolls.
rzecznik medialny i kontakt z siłami wyższymi forum
http://for-barbie.blogspot.com/

Urlop do odwołania z przyczyn niezależnych- tylko BARDZO pilne sprawy techniczne!!!! Wszystkie inne proszę załatwiać z moderatorkami.
privace

Postprzez lwica » 14 sty 2016, o 21:32

A taki polski serial znacie Świat według kiepskich , w którym Mariolka dostaje pod choinkę z Ameryki w prezencie domek dla lalek barbie a one później ożywają. Występuje tam barbie nie wiem niestety jaka , ken i superman .
http://www.ipla.tv/Swiat-wedlug-kiepski ... /vod-24190
lwica

Postprzez Porceliusz » 15 sty 2016, o 22:00

Film serii Jasia Fasoli -"Nadciąga totalny kataklizm". Jaś Fasola wręcza córce gościa (u którego przez pewien czas zamieszkał) prezent w postaci "Barbie City Style". Rocznik bodajże 1997, mold: Superstar:
http://zapisz.net/view.php?filename=134_citystyle.jpg

Oj sam bym chciał taką ślicznotkę ;)
Nie ma takiego czegoś jak "za dużo lalek"- może być tylko "za mało stojaków"
Porceliusz

Postprzez Mysha » 17 sty 2016, o 23:41

A propos lalek w filmach, to zbliża się premiera "The Boy", czyli kolejny film o nawiedzonej lalce :D Na innych forach ludzie już się organizują, żeby pójść na to grupowo do kina - oczywiście z lalkami - i straszyć "normalnych" :D Co o tym myślicie? ;)
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [Volks DD Saber Extra] Maya [Volks DD DDH-06] Angelica [Volks DD Sakuya] Koteczek [Volks MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll]
Obrazek
Mysha

Postprzez Ciabas » 19 sty 2016, o 19:13

Mysha napisał(a):A propos lalek w filmach, to zbliża się premiera "The Boy", czyli kolejny film o nawiedzonej lalce :D Na innych forach ludzie już się organizują, żeby pójść na to grupowo do kina - oczywiście z lalkami - i straszyć "normalnych" :D Co o tym myślicie? ;)

Mój facet boi się lalek :D dla mnie rewelacyjny pomysł. Tylko ja nie mam takiej dużej porcelanki - to ten typ lalek na widok których T. krzyczy by je spalić :D
Chciałabym w każdym obudzić bohatera
Ciabas

Postprzez Mysha » 20 sty 2016, o 00:35

Ciabas napisał(a):Mój facet boi się lalek :D dla mnie rewelacyjny pomysł. Tylko ja nie mam takiej dużej porcelanki - to ten typ lalek na widok których T. krzyczy by je spalić :D

Do kina z taką (ponad)metrową porcelanką? To chyba by Ci kazali drugi bilet kupić :D Bierz jaką masz, byleby mrocznie i złowieszczo wyglądała xD Ja ze swoich wytypowałam Isabelle ze względu na jej czerwone demoniczne oczy 8)
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [Volks DD Saber Extra] Maya [Volks DD DDH-06] Angelica [Volks DD Sakuya] Koteczek [Volks MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll]
Obrazek
Mysha

Postprzez Miranda » 2 lut 2016, o 23:42

Miranda
Moderator

Postprzez Ciabas » 3 lut 2016, o 10:19

Widziałam teledysk i jak dla mnie genialny :D wspomniałam o nim w wątku z "linkami niepasującymi nigdzie" :P
Podoba mi się kuchnia w tle i MLP zestaw <3
Chciałabym w każdym obudzić bohatera
Ciabas

Postprzez Daga » 15 mar 2016, o 23:15

Wyłapane przypadkiem w jakimś nie najświeższym już odcinku "Barw szczęścia":
Obrazek
Daga

Postprzez Leela » 20 mar 2016, o 22:57

UTOPIA, sezon 2, odcinek 3

Na początku odcinka ukrywają się w domu, w którym każde pomieszczenie wypchane jest lalkami.
FOTA 1
FOTA 2
Leela

Postprzez Ania_DollSecondHand » 22 mar 2016, o 18:20

Ostatnio oglądałam na jedynce ładny, polski film familijny z 1994 roku - "Przygody Joanny", w której jedną z głównych postaci jest lalka Joanna. Gdy film się zaczynał, to miałam nadzieję, że będzie to Joanna od Krawala, ale niestety :) Polecam - może ktoś obejrzy i lalkę zidentyfikuje :)
Ania_DollSecondHand

Postprzez lwica » 24 mar 2016, o 19:46

Film pod tytułem " Chappie " z 2015 roku.W pewnej scenie robot Chappie trzyma w ręku lalkę i strzyże jej włosy aby była podobna jak to on mówi do mamusi.Bardzo fajny film polecam obejrzeć.Jest w nim trochę robotów,trochę śmiechu,trochę strzelania a na końcu nawet się pobeczałam.
https://www.youtube.com/watch?v=C_DAzfhmv94
lwica

Postprzez Moony » 26 mar 2016, o 20:33

lwica napisał(a):Film pod tytułem " Chappie " z 2015 roku.W pewnej scenie robot Chappie trzyma w ręku lalkę i strzyże jej włosy aby była podobna jak to on mówi do mamusi.Bardzo fajny film polecam obejrzeć.Jest w nim trochę robotów,trochę śmiechu,trochę strzelania a na końcu nawet się pobeczałam.
https://www.youtube.com/watch?v=C_DAzfhmv94

Ktoś mi sugerował, że ta lalka to custom Ghouli... ale ciężko mi porównać mold.
Moony

Postprzez IHime » 26 mar 2016, o 21:19

Obrazekweird stuff by Ivy Mae, on Flickr
W sumie nie wiem, Ghoulia czy nie Ghoulia.
IHime

Postprzez reiha » 29 mar 2016, o 01:11

Moony napisał(a):Ktoś mi sugerował, że ta lalka to custom Ghouli... ale ciężko mi porównać mold.

faktycznie :D w ogóle bym jej nie poznała, gdybyś o tym nie napisała. (albo Cupidyna, może łatwiej byłoby z niej wyciągnąć cielisty kolor.)
reiha

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach