Liv Dolls

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

Re: Liv Dolls

Postprzez Mono » 8 kwi 2016, o 18:53

Balbinka napisał(a):Oj, Twoja Livka też urocza i mam niejsane wrażenie, że one też lubią stadnie przebywać. Ja na razie mam dwie i staram się sobie wmawiać, że wcale nie potrzebuję więcej... wcale nie potrzebuję więcej... wcale nie potrzebuję więcej...
One BARDZO lubią przebywać stadnie,m wierz mi, wiem, co mówię :D Moje ostatnio coś często pukają z szafy i co zaglądam do nich, to patrzą z wyrzutem "Wypuścisz nas stąd w końcu czy nie?!" :hihi:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek
Mono
Administrator

Postprzez Balbinka » 8 kwi 2016, o 19:32

Mono napisał(a):One BARDZO lubią przebywać stadnie,m wierz mi, wiem, co mówię :D Moje ostatnio coś często pukają z szafy i co zaglądam do nich, to patrzą z wyrzutem "Wypuścisz nas stąd w końcu czy nie?!" :hihi:

Tego się obawiałam :) Moje panny na razie "zalęgły" się pod telewizorem i odmawiają powrotu do szafy na swoją półeczkę :rotfl:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez JoannaS » 9 wrz 2016, o 13:51

Niedawno znalazłam w SH dwie Livki, wydawało mi się, że są takie same bo mają błękitne oczy. A jak się dziś przyjrzałam, jedna ma jasne jednolicie turkusowe tęczówki a druga błękitne ale ciemniejsze i spokojne, z kreseczkami. Ta druga wygląda znacznie "milej". Obie mają żółte skalpy. Czy to różne "postaci" czy odmiana tej samej?
JoannaS

Postprzez Manhamana » 9 wrz 2016, o 16:52

JoannaS napisał(a):Niedawno znalazłam w SH dwie Livki, wydawało mi się, że są takie same bo mają błękitne oczy. A jak się dziś przyjrzałam, jedna ma jasne jednolicie turkusowe tęczówki a druga błękitne ale ciemniejsze i spokojne, z kreseczkami. Ta druga wygląda znacznie "milej". Obie mają żółte skalpy. Czy to różne "postaci" czy odmiana tej samej?

Chyba dwie Zośki trafiłaś. Nie mam 100% pewności, ale lalki różniły się tęczówkami i make upem, ale zasadniczy kolor oczu pozostawał ten sam :) sprawdź sobie w grafice Sophie :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)
Manhamana

Postprzez JoannaS » 10 wrz 2016, o 09:44

Dzięki :) Wygląda na to, że się nie pozbędę tej zimnookiej głowy bo nie jest zdublowana.
JoannaS

Postprzez Martoszka » 25 lip 2017, o 11:42

Hej, hej, wiecie może gdzie mogłabym dostać włosy dla livki, ale nie za grube miliony? :D Ebay mnie nie przekonał, bo (jak dla mnie) wychodzi droga przesyłka. Z góry dzięki za pomoc :)
Martoszka

Postprzez Miranda » 17 sie 2017, o 14:16

Ale na ebayu masz dużo ofert z Chin, a tam w wielu przypadkach wysyłka jest darmowa. Tylko najlepiej szukać przez ebay.com
Miranda
Moderator

Postprzez roroDolls » 17 sie 2017, o 17:33

..albo zrobic samemu wg tutorialu z klejonym czepkiem!
(z serii: sie wypowiem poniewaz dopiero planuje zrobic chociaz tak naparwde wole Livki bez;-)
roroDolls

Poprzednia strona

Powrót do Inne lalki