Logo forum.

Masz ciekawy pomysł, coś ci nie działa?

Re: Logo forum.

Postprzez Nailini » 19 gru 2013, o 12:57

Możeeee...
Może zatem wróćmy do poprzedniego i zróbmy jakiś konkurs na nowe?

Ja się chętnie podejmę zrobienia nowej wersji do konkursu, tylko muszę znać wymiary, jakie ma mieć.
Nailini

Postprzez Alulu » 19 gru 2013, o 13:10

Albo może zostawmy to, co jest teraz, do czasu wpłynięcia pomysłu, który przekona do siebie większą ilość userów i szefostwo? Mnie również ten pomysł nijak nie kojarzy się z lalkami i szczerze mówiąc wolałam już chaotycznie 'naciapane' zdjęcia z poprzedniego logo :(
A poza tym, kompletnie nie rozumiem głosów osób, które oburzają się, że "ich ukochanych lalek nie ma" np na logo Dia'i. Ja zbieram tylko lalki My Scene, ale jakoś nie zrani to moich uczuć religijnych, jeśli na takim logo żadna przedstawicielka się nie znajdzie. Idąc tą drogą trzeba by uwzględnić każdego chińskiego klona, bo może jest na forum jakiś wielbiciel. Moim zdaniem można wybrać kilka najpopularniejszych lalek lub najbardziej pasujących autorowi logo i użyć ich.
Alulu

Postprzez Lunarh » 19 gru 2013, o 13:18

Co, już niedobrze każdemu? Banner jest super i ma zostać. A nawet jeśli w przyszłości pojawią się inne, to dlaczego obecny ma sobie nie powisieć? O co Wam chodzi? Dziewczyna zrobiła OD RĘKI i jest bardzo dobrze. Dziecinada.
Lunarh

Postprzez Pat » 19 gru 2013, o 13:22

Ośmielę się nie zgodzić. Dziecinadą jest krytykowanie osób które odważyły się wyrazić swoje zdanie. Czy wszystko wszystkim musi się podobać? Wybacz ale ja pokłonów bić nie będe bo zyczajnie mi się nowy baner nie podoba.
Dolls... Dolls everywhere...
Pat

Postprzez privace » 19 gru 2013, o 13:25

Będę złośliwo-praktyczna...

Żeby pogodzić gusty, logo powinno być wyraźnie oddzielone z tła forum, ale z rozmytymi krawędziami; kolorowe, radosne i rzucające się w oczy, ale pastelowe, zgodnie współgrające z kolorystyką forum i stonowane w barwach. Koniecznie różowe (bo przecież lalki są takie słodkie w różowym i większość nosi różowe stroje), ale absolutnie bez koloru różowego na logo! Musi wyrażać nasze olbrzymie zaangażowanie emocjonalne (najlepiej czerwone latające serduszka pomiędzy lalkami), ale pasujące do całości i pokazujące, że nie jesteśmy dziećmi, ale profesjonalnie kolekcjonujemy i tworzymy dzieła sztuki miniaturowe. W tle powinny być miłe i łagodne dla oka fraktale i/lub gradient w kontrastowym, ale harmonijnym kolorze. Najlepiej żeby to było symbolicznie narysowane sylwetki z bardzo wyraźnymi zdjęciami! Czcionka wyraźna, duża, ozdobna i stanowiąca wyraźny kontrapunkt, ale równocześnie miła dla oka, nie nachalna, zgrana z tłem i bez wywijasów. W kolorze kontrastowym do grafiki, ale nie wybijająca się na pierwszy plan. Napis powinien brzmieć: "Dolls Forum- forum i miejsce dla wszystkich kolekcjonerów i wielbicieli wszystkich lalek, dla twórców miniatur w skali od 1:1 do 1:12 i mniejszych oraz osób szyjących dla lalek i repaintujących i wszystkich którzy lalki kochają."
Powinny na nim być: Barbie (przynajmniej jedna fashionistka z dedykacją dla Mono, jedna vintage i jakaś limitowana kolekcjonerska) koniecznie Midge i Skipperka (bo lalki mattel to nie tylko Barbie), koniecznie My Scene (oczywiście Nolee, ale ja się upieram, żeby dać jedną z uśmiechem i którąś z rolkowych biczy) Pullip, Byul i Dal (bo przecież nie wszystkie dyniogłówki są takie same), j-doll (bo to ta sama firma ale lalka całkiem inna); Blythe i mała "petszopowa" Blythe koniecznie, bo się paskudy na forum rozmnożyły (czemu na żadnym projekcie nikt nie umieścił małej Blythe, ja się stanowczo domagam stada paskud na logo, bo one w stadzie wyglądają najlepiej!), BJD (nie znam się, ale podejrzewam, że koniecznie po jednej lalce z każdej firmy, bo przecież to zupełnie odrębne gatunki), Basaak, simbowe Stefki (młodsza współczesna i koniecznie ze starym uroczym moldem); monsterka i Ever after high (ale jak to, tylko po jednej??); Eferka, Poppy Parker, Dynamitka i Monsieur Z; Tonerka i Elowyne, jakaś ładna porcelanka (ale czemu tylko jedna i czemu akurat taka?!) jakaś panna Disneyowska (i oczywiście mattel pod szyldem disneya też produkuje, więc dla porównania też musi być choć jedna), Hot Toysowy mężczyzna, żeby Zgredowi świeciły się oczy, Koniecznie Moxie! do kompletu jeszcze Brazillas i oczywiście jakaś petdollowa przedstawicielka, celulidowy bobas, bo to też słodka lalka i jakiś uroczy klonik... Do tego obowiązkowy zachowany parytet dla mężczyzn, czarnoskórych, blondynek i rudych, oraz lalek repaintowanych... (wszystkie pominięte w spisie lalki serdecznie przepraszam za przeoczenie, ale oczywiście obowiązkowe one też MUSZĄ być na logo, bo tu o nich była mowa na forum i na pewno ktoś taką ma, podziwia, uwielbia i nie wyobraża sobie ich braku na logo). Czyli tryliard lalek, wszystkie wyraźne i duże, ale w minimalistycznym stylu, z zachowanymi proporcjami, ale żadna nie może być większa od pozostałych. I nie zapominajmy, że różnoraka twórczość i miniaturki stanowią też integralną część naszego hobby, więc w tle powinien być domek dla lalek, maszyna do szycia, pędzle i miniaturowa choinka (w końcu musimy być "na czasie", więc logo powinno być świąteczne w charakterze, acz przeznaczone do użytku całorocznego)!
I to wszystko zrobione przez kogoś za darmo, i musi się zmieścić na paseczku o wymiarach najlepiej 1000px(max 1200) * 200px...

BASTA!

Jeden lubi szpinak, drugi brukselkę, a ja osobiście rzygam na sam zapach obu. Jednemu zupa ze ślimaków nie smakuje, a drugi uważa ją za najlepszą na świecie. Ja (nie będąc kucharzem) lubię pomidorową mojej mamy, a mój chłopak (również nie kucharz) zwymiotował po zjedzeniu kilku łyżek... O gustach (również kulinarnych) się nie dyskutuje, każdy ma swój. O smaku zupy dyskutować nie będziemy!

Oficjalnie jako przedstawicielka GTW stwierdzam, że logo Lunatyczki administracji (a przede wszystkim założycielce, czyli osobie na forum najważniejszej, bo bez Mono forum by w ogóle nie było) się bardzo podoba w 100% i dziękujemy za poświęcony czas i talent. :win:
Darowanemu koniowi w zębach grzebać nie będziemy i wymagań co do darmowej usługi wygórowanych nie mamy. Jeśli będzie nieco zmienione i zmiany również nam się spodobają, to wymienimy na nowszą wersję- ale artysty na siłę się nie poprawia.

Równie wdzięczne jesteśmy wszystkim pozostałym osobom, które usiłowały stworzyć projekt- doceniamy chęć pomocy i poświęcony czas, ale decydujący jest wybór administracji ( subiektywny gust w kolejności ważności: Mono, mój, moderatorek plus głos większości).
A jeśli ktoś ma inną wizję i uważa, że potrafi pogodzić gusty (wymagania, które przewijały się przez cały wątek oraz kilka przewidywań wymieniłam powyżej), a do tego ma czas to zapraszamy do konkurencji!- jeśli ktoś stworzy coś co nam się spodoba, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby logo co jakiś czas zmieniać na nowe.

(Tudzież chętnie przyjmiemy sponsora, który zafunduje nam usługę utalentowanego grafika z wieloletnim doświadczeniem i wieloma nagrodami na koncie, który będzie miał cierpliwość wysłuchać uwag setki marudzących bab oraz talent do pogodzenia gustów i wymagań wobec zupy smakującej każdemu z 650 osób zarejestrowanych na forum).
rzecznik medialny i kontakt z siłami wyższymi forum
http://for-barbie.blogspot.com/

Urlop do odwołania z przyczyn niezależnych- tylko BARDZO pilne sprawy techniczne!!!! Wszystkie inne proszę załatwiać z moderatorkami.
privace

Postprzez Lunarh » 19 gru 2013, o 13:28

Pat napisał(a):Ośmielę się nie zgodzić. Dziecinadą jest krytykowanie osób które odważyły się wyrazić swoje zdanie. Czy wszystko wszystkim musi się podobać? Wybacz ale ja pokłonów bić nie będe bo zyczajnie mi się nowy baner nie podoba.

A MNIE SIĘ PODOBA i też będę bronić swojego ZDANIA!
Lunarh

Postprzez KiciaKocia » 19 gru 2013, o 13:34

Lunarh napisał(a):
Pat napisał(a):Ośmielę się nie zgodzić. Dziecinadą jest krytykowanie osób które odważyły się wyrazić swoje zdanie. Czy wszystko wszystkim musi się podobać? Wybacz ale ja pokłonów bić nie będe bo zyczajnie mi się nowy baner nie podoba.

A MNIE SIĘ PODOBA i też będę bronić swojego ZDANIA!

To broń go nie obrażając ludzi, którzy mają inne zdanie i nie nazywaj ich dziecinnymi?
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Postprzez Pat » 19 gru 2013, o 13:38

To super że TOBIE się podoba. Mi się nie podoba, to co? mam siedzieć cicho? Własnego zdania wyrazić nie można?
Dolls... Dolls everywhere...
Pat

Postprzez Alulu » 19 gru 2013, o 13:41

Lunarh napisał(a):A MNIE SIĘ PODOBA i też będę bronić swojego ZDANIA!

Nie ma powodów do kłótni, jednym się podoba, innym nie, ale każdy ma prawo do napisania, co o nim sądzi *peace*
Alulu

Postprzez Lunarh » 19 gru 2013, o 13:43

Ty, Ty się nie pusz co? A kto napisał

Raz, że ten tynk wygląda tandetnie. Dwa, jest za jasny i zbyt jaskrawy i powoduje nadmierne nadwyrężenie oczu, przynajmniej u mnie.

i się mądrzył z gradientami?

Można było delikatniej, wiesz? A swój ton dopasowuję to reszty towarzystwa.
Lunarh

Postprzez KiciaKocia » 19 gru 2013, o 13:47

Lunarh napisał(a):Ty, Ty się nie pusz co? A kto napisał

Raz, że ten tynk wygląda tandetnie. Dwa, jest za jasny i zbyt jaskrawy i powoduje nadmierne nadwyrężenie oczu, przynajmniej u mnie.

i się mądrzył z gradientami?

Można było delikatniej, wiesz? A swój ton dopasowuję to reszty towarzystwa.

Bo uważam, że wygląda tandetnie? Chyba mi wolno? Nie powiedziałam, że Lunatycznka jest głupia i nic nie umie, bo zrobiła brzydki nagłówek, prawda? Proponuję przyswoić sobie pojęcia krytyka i krytyka ad persona, to tak na początek.

~~~~

Zdanie większości zdaniem większości i róbta sobie co chceta, ale co się stało z zaleceniem z pierwszej strony, że banner/nagłowek ma być na przezroczystym tle, żeby się nie odcinał od tego kolorowego tła i żeby dobrze wyglądał na różnych rozdzielczościach monitorów?

~~~~

Ja w tym momencie uważam za stosowne zakończenie tej całej dyskusji. Swoje zdanie wyraziłam i więcej nie zamierzam komentować tego tematu.
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Postprzez privace » 19 gru 2013, o 13:47

Skończyliście te dziecinne kłótnie, czy mam świątecznie wszystkich demokratycznie po równo obdarować ostrzeżeniami?
HO HO HO?
Decyzja podjęta, logo wisi- koniec dyskusji.

HO HO HO
rzecznik medialny i kontakt z siłami wyższymi forum
http://for-barbie.blogspot.com/

Urlop do odwołania z przyczyn niezależnych- tylko BARDZO pilne sprawy techniczne!!!! Wszystkie inne proszę załatwiać z moderatorkami.
privace

Postprzez Lunarh » 19 gru 2013, o 13:50

Proponuję przyswoić sobie pojęcia krytyka i krytyka ad persona, to tak na początek.

I tu się z Tobą w pełni zgadzam :lol: Tyle ode mnie w tym temacie.
Lunarh

Postprzez Mad-Telepath » 19 gru 2013, o 13:55

Proszę Adminów o przeskanowanie forum antywirusem, najwyraźniej jakaś paskudna infekcja nam się szerzy... :facepalm:
Ludziki, weźcie głęboki oddech i policzcie wolno do dziesięciu. O co ten krzyk?
Kłopot z myśleniem polega na tym, że kiedy już się zacznie, niełatwo przestać.
Terry Pratchett

Moi chłopcy: http://madtelepath.blogspot.com/
Mad-Telepath

Postprzez Rudy Królik » 19 gru 2013, o 14:13

Jeden lubi szpinak, drugi brukselkę, a ja osobiście rzygam na sam zapach obu.

Czy ja mogę to zaadoptować? :hyhy:
Rudy Królik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy dotyczące funkcjonowania forum