Logo forum.

Masz ciekawy pomysł, coś ci nie działa?

Re: Logo forum.

Postprzez EvilCupcake » 19 gru 2013, o 20:38

Mi się osobiście te postacie na logu ani trochę z lalkowym forum nie kojarzą, bardziej z modowym.
Lunatyczko droga, to że ludzie krytykują czyjąś pracę to norma, w szkole krytykę słyszę codziennie i czasami mam ochotę walnąć tabletem w monitor, ale takie są uroki projektowania czegokolwiek. ;3

Dziwi mnie również, że tylko trzy (tyle naliczyłam) osoby zgłosiły się do odświeżenia nagłówka forum. Jestem zdania, że tu można wykombinować jeszcze kilka ciekawych propozycji, może nawet sama coś dodam. ^^

Btw. nie ma takiej opcji żeby logo zmieniało się po odświeżeniu strony, czy coś w ten deseń? Można by było zastosować kilka projektów, czyli wilk syty i owca cała.
Wydaje mi się, że na BJDream jest/było coś podobnego.
EvilCupcake

Postprzez privace » 19 gru 2013, o 20:48

BJDream korzysta z uwielbianego przeze mnie i bardzo przyjaznego w obsłudze skryptu forum smf, w którym można wszystko i na tym skrypcie mogłabym tu dać wam nawet spadające z nieba laleczki, okrągłe pola tekstowe i fruwające w poprzek króliczki xD
Niestety to cholerne phpbb jest dla mnie nie do ogarnięcia- nielogiczna konstrukcja plików i ograniczone do minimum możliwości ingerencji poprzez "Panel dla administratorów-idiotów" :mur:
rzecznik medialny i kontakt z siłami wyższymi forum
http://for-barbie.blogspot.com/

Urlop do odwołania z przyczyn niezależnych- tylko BARDZO pilne sprawy techniczne!!!! Wszystkie inne proszę załatwiać z moderatorkami.
privace

Postprzez Mono » 19 gru 2013, o 22:50

A na koniec przyszła Mono i wątek zamknęła, bo dość już tych kłótni i życzeń, co kto chciałby w logo widzieć, a czego absolutnie nie.

Jak to ładnie ujęła MajorMistakes, nie dla loga tu przychodzicie. A skoro większa grupa nie potrafi wybrać czegokolwiek z podanych propozycji, bo zawsze ktoś coś, to listę decydujących zawężam do GTW, czyli administracji i moderacji.

Lunatyczce serdecznie dziękuję za trud i nerwy włożone w wykonanie logo. Jestem bardzo wdzięczna, że zrobiłaś to bezinteresownie i podziwiam dzielne znoszenie głosów krytyki.
Dziękuję również innym osobom, które umieściły tu swoje prace. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się wykazać, to proszę przysłać projekt banera na PW do mnie lub do privace. Rozważymy każdą propozycję.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek
Mono
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy dotyczące funkcjonowania forum