Mackie

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Mackie

Postprzez Pink Flamingo » 30 paź 2014, o 19:50

Właśnie w Realu ją nabyłem, kosztowała 90 zeta, teraz chyba coś ok 70 i uważam, że to odpowiednia cena i za tyle się opłaca. Chociaż dla samych butów (piękne, delikatne klasyczne szpilki, Mattel, więcej takich :) ) i lalki, bo resztę mogę sobie darować :) Bardzo podobają mi się jej usta, które są malinowe, aparat trochę przekłamuje je na czerwone. Teraz tylko czyham na pivotala w odpowiednim kolorze do przesadzenia :)
Pink Flamingo

Postprzez BarbieDream » 30 paź 2014, o 20:18

Pink Flamingo napisał(a):Właśnie w Realu ją nabyłem, kosztowała 90 zeta, teraz chyba coś ok 70 i uważam, że to odpowiednia cena i za tyle się opłaca. Chociaż dla samych butów (piękne, delikatne klasyczne szpilki, Mattel, więcej takich :) ) i lalki, bo resztę mogę sobie darować :) Bardzo podobają mi się jej usta, które są malinowe, aparat trochę przekłamuje je na czerwone. Teraz tylko czyham na pivotala w odpowiednim kolorze do przesadzenia :)

U mnie była nawet za mniej kiedy były te mega wyprzedaże - 50! Kusiła bardzo, ale się powstrzymałam :) Na pivotalowym ciałku zyska jeeeszcze więcej :)
BarbieDream

Postprzez BarbieDream » 21 lis 2014, o 20:53

Od czasu do czasu lubię sobie 'popełnić ooak'a'. Taka punkowa dziewczyna chodziła za mną od dawna ;) Wcześniej wystylizowałam ją na lata 20, ale taki look mi do niej nie pasował :) Oryginalnie była Pilot Barbie :)
Obrazek
BarbieDream

Postprzez privace » 21 lis 2014, o 20:58

Pozwoliłam sobie zmienić link do zdjęcia, bo się nie wyświetlało ;)
Aż się wierzyć nie chce, że to była pilotka, zupełnie inna lalka ci wyszła.
rzecznik medialny i kontakt z siłami wyższymi forum
http://for-barbie.blogspot.com/

Urlop do odwołania z przyczyn niezależnych- tylko BARDZO pilne sprawy techniczne!!!! Wszystkie inne proszę załatwiać z moderatorkami.
privace

Postprzez BarbieDream » 21 lis 2014, o 20:59

privace napisał(a):Pozwoliłam sobie zmienić link do zdjęcia, bo się nie wyświetlało ;)
Aż się wierzyć nie chce, że to była pilotka, zupełnie inna lalka ci wyszła.

Dzięki!! ;) Właśnie starałam się to zedytować - ale jak widzę Szefostwo działa ekspresowo! :D
BarbieDream

Postprzez Lacrima » 21 lis 2014, o 21:29

Wow... wygląda świetnie! Płaszcz ma zarąbisty i genialnie obcięte włosy! Aż mam ochote podłubac przy mojej top model...
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/[email protected] ... 910744495/
Lacrima

Postprzez Neytiri » 22 lis 2014, o 00:01

Wooow :o Jest świetna! Pełen profesjonalizm w ooaczeniu lalek, zupełnie niepodobna do pilotki, totalna odmiana o 180*. Gratuluję, czapki z głów :klaszcze:
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez BarbieDream » 22 lis 2014, o 01:34

Dziękuję :) Ciuszki to nie moje wykonanie, ale ich skompletowanie chwilę mi zajęło :) Koszulka z flagą (mój pomysł) i spodenki są od Pani z allegro pod nickiem Mała moda dolls a kurtka od danamad- też z all. Ma jeszcze plecak, zrobiony przeze mnie, ale ze zdjęciem muszę poczekać na lepszą pogodę :)
BarbieDream

Postprzez Lacrima » 22 lis 2014, o 05:26

Jestes pewna ze danamad? Nie widze takiego uzytkownika.
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/[email protected] ... 910744495/
Lacrima

Postprzez BarbieDream » 22 lis 2014, o 08:57

Lacrima napisał(a):Jestes pewna ze danamad? Nie widze takiego uzytkownika.

Prawie, za dużo o jedną literę, tak jest poprawnie - danamd :)
BarbieDream

Postprzez Neytiri » 22 lis 2014, o 12:16

BarbieDream, kupowałam ciuszki od obu tych sprzedawców (również polecam) i nawet mam podobną koszulkę i szorty, ale żeby wykonać taką stylizację, fryzurę i makijaż to trzeba mieć super pomysł jak Twój. Nie odbieraj sobie zasług, jak najbardziej się należą :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez Pink Flamingo » 22 lis 2014, o 15:03

Świetna pilotka, nowe wcielenie bardzo jej służy, kawał porządnej lalkowej pracy, gratulacje :)
Pink Flamingo

Postprzez BarbieDream » 22 lis 2014, o 15:07

Neytiri napisał(a):BarbieDream, kupowałam ciuszki od obu tych sprzedawców i nawet mam podobną koszulkę i szorty, ale żeby wykonać taką stylizację, fryzurę i makijaż to trzeba mieć super pomysł jak Twój. Nie odbieraj sobie zasług, jak najbardziej się należą :)

Jeeej, to bardzo miłe co mówisz :) Pisząc skąd mam te rzeczy nie mam zamiaru umniejszać sobie 'zasług', a raczej podzielić się informacją, polecić te ciuszki :) I nie mam nic przeciwko jeśli ktoś chciałby się czymś takim zainspirować :)

-- 22 lis 2014, o 16:10 --

Pink Flamingo napisał(a):Świetna pilotka, nowe wcielenie bardzo jej służy, kawał porządnej lalkowej pracy, gratulacje :)

Dzięki! :D
BarbieDream

Postprzez JoannaS » 31 gru 2014, o 11:51

Obrazek
No to moja Mackie jedyna, zdjęcie kiepskiej jakości, ale jak znów fotograf odwiedzi nasz dom to zmienię.
JoannaS

Postprzez mangusta » 19 sty 2015, o 12:44

Czy jest gdzieś w necie spis wszystkich lalek z moldem Mackie? Chodzi mi o coś obszerniejszego (znacznie) niż ten np. u Katti's Dolls albo Model Muse.
mangusta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mattel