Mold Karl

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Mold Karl

Postprzez Miranda » 22 cze 2016, o 21:21

JoannaS napisał(a):Podoba mi się połączenie bladego różu i brązu. To bardzo ładna lalka i wygląda w tym ubraniu lepiej niż w oryginalnym. Żegnałam się z głową z lekkim żalem ale obiecałam sobie przed kupnem, że kupuję na przeszczep. Na tle innych lalek prezentuje się korzystnie.

Mnie z kolei nie żal, że zrezygnowałam, bo w sumie i tak chciałabym do niej ruchome ciało. :D
Miranda
Moderator

Postprzez JoannaS » 22 cze 2016, o 21:26

W Mallu teoretycznie była dostępna za 90zł, zaznaczyłam, że jak będzie dostępna żeby powiadomili, i na razie cisza. Jakby mieli to pewno bym wzięła, kupiłam teraz tam Urban Jungle.
JoannaS

Postprzez ingrid » 22 cze 2016, o 21:37

Joanna Miranda dziękuję Wam za odstąpienie główki. Powinno jej być u mnie dobrze, bardzo się z niej cieszę, niezwykle mocno wpasowała się w moje gusta. Nie spodziewałam się, że na żywo ta lalka będzie dla mnie, aż tak dużym miłym zaskoczeniem. Szczególnie ujmuje mnie to, że buźka jest szczupła, wąska, na zdjęciach miałam wrażenie, że głowa będzie bardziej kwadratowa, a oczy nieproporcjonalnie szerokie. Szczerze, to nie spodziewałam się po tym moldzie wybitności, a jednak okazał się da mnie wybitny.

Herbatce ładnie w różu, pięknie komponuje się z wypiekami na policzkach, jasną cerą, łososiowymi ustami, a brąz z różem, to myślę właśnie, że jest trafionym połączeniem. Brąz równie przyjemnie komponuje się z błękitem.
ingrid

Postprzez reiha » 4 lip 2016, o 00:01

ObrazekSweet Tea by Mr.Royalty, on Flickr
ObrazekSweet Tea by Mr.Royalty, on Flickr

ładna :)
reiha

Postprzez lwica » 4 lip 2016, o 08:49

Oj ładna to za mało powiedziane.Ona jest śliczniutka,niewinna i słodziutka jak różowa wata cukrowa.
lwica

Postprzez Neytiri » 5 lip 2016, o 20:47

WOW! Taka ciemnoskóra wersja mi się ogromnie podoba, mam nadzieję, że Mattel się zainspiruje.

ObrazekThe Barbie Look: Sweet Tea OOAK by Art Ryan, on Flickr
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez Mangalarga » 5 lip 2016, o 20:50

Fajny efekt dało to farbowanie - jakby miała piegi przy ciemnej karnacji :)
(Malowanie też bomba!)
Obrazek
Mangalarga

Postprzez BarbieDream » 5 lip 2016, o 21:52

I tak powinny wyglądać wszystkie mattelki, perfekcyjny rysunek oka <3
BarbieDream

Postprzez Dampirg85 » 6 lip 2016, o 06:49

Wow Teraz to herbaciarka wygląda obłędnie!! Śliczny ma ten rysunek oka, brwi i ładne błyszczące usteczka... Normalnie się zakochałem. :zakochany:
Eh Chciałbym by moja też tak wyglądała... :beczy:
Dampirg85

Postprzez Pink Flamingo » 6 lip 2016, o 10:13

A mnie jakoś ten mold do ciemnej karnacji nie pasuje - podoba mi się dojrzalszy, bardziej kobiecy charakter, ale uważam, że Mattel ma teraz więcej "dedykowanych" ciemnoskórym lalkom moldów - Pazette, Claudette chociażby. Za to rysunek oka rewelacyjny - przypomina mi odrobinę 1 serię Basics, tam też makijaże oka były świetne.
Niemniej, biję pokłony za kreatywność i pomysłowość w przeobrażeniu lalki:)
Pink Flamingo

Postprzez JoannaS » 6 lip 2016, o 13:23

Chciałabym żeby były takie kalkomanie z oczami. Ten niebieski cień wewnątrz oka dodaje głębi. Bardzo lubię makijaż w stylu basics.
JoannaS

Postprzez ingrid » 6 lip 2016, o 19:50

Karnacja, jak karnacja, ale malunek oka właśnie, tak precyzyjny, tak profesjonalny, że aż chce się nim zachwycać. Te wewnętrzne niebieskie kreski oddają inny wymiar lalkowego spojrzenia, makijaż nie jest nachalny, ale barwny, coś trochę, jak u barbie Amazonia. Ważne, że oczy są symetryczne, nie za duże i to, co dodaje ogromu realizmu, to, że źrenice i tęczówki są u góry lekko schowane pod rzęsami.
ingrid

Postprzez Miranda » 6 lip 2016, o 22:32

Nie podoba mi się ta nakrapiana twarz, jej kolor nie współgra mi z resztą ciała.
Ale oczy mi się podobają.
Miranda
Moderator

Postprzez Mangalarga » 24 paź 2016, o 20:02

Odgrzebuję, bo mam i Karla (Karlę? :P ) - u mnie otrzymała żeńską wersję tego imienia ;)
Rocznicowa Tokidoki:

Obrazek

Idealna nie jest, ale mam wrażenie, że to w dużej mierze wina krzywo chlaśniętej grzywki ;) Docelowo dostanie nylonowe lub saranowe włosy (kolor chyba zostawię) i ciałko MtM (jak, w miarę możliwości, wszystkie moje lalki ;) ).
Musze przyznać, że jak dotąd jest to najbardziej przemawiające do mnie wydanie tego moldu (obok wersji platynowej, z fioletowymi włosami), choć na ogół nie lubię lalek patrzących w bok. Co jak co, ale charakterku i zadziorności odmówić jej nie można :D

(Obecnie jest już rozpudełkowana, ale nie mam nowszej fotki, więc...)
Obrazek
Mangalarga

Postprzez Starbie » 18 lip 2017, o 11:55

Czy ktoś z lalkowiczów posiada tę piękność w swoim zbiorze? Bądź planuje zakup? ;)
Mam ochotę na wersję z pudełkiem i bez pudełka :serducho:

Obrazek
Starbie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mattel