Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Postprzez KiciaKocia » 18 sie 2017, o 18:27

Kiecka fajna, ale co trzecia Littlefee lata w prawie identycznej XD (a pozostałe dwie trzecie noszą albo wydziergane na drutach paskudztwa albo zestaw leginsy/tunika/trampki) Ale bycie hipsterem będzie musiało poczekać aż nazbieram materiałów.

Ciekawie wygląda! Osobiście bym wymieniła te ćwieki na koszulce na jakieś mniejsze, bo jak dla mnie są trochę za duże i nie w skali, ale ogólnie wygląda fajnie.
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Postprzez Pink Flamingo » 18 sie 2017, o 20:03

KiciaKocia, sukienka rzeczywiście urocza, pasuje do takiego malca :) I dobrze dobrana skala printu.

Arima, widzę inspiracje Axlem, rzeczywiście! I bardzo lubię takie nieobrębione, "surowe" brzegi w dzianinie. Ćwieki może mogłyby być w mniejszej skali, ale tak też wyglądają fajnie, poza tym, jeżeli Givenchy może, to czemu nie? ;P
Obrazek
Pink Flamingo

Postprzez Arima » 19 sie 2017, o 05:40

KiciaKocia, Pink Flamingo, akurat innych ćwieków pod ręką nie miałam, a pomysł dopadł mnie znienacka, ale przy okazji wymienię na mniejsze i w ogóle strój dopracuję, może zrobię lepszą bandanę. :) A Givenchy ma całkiem fajny ciuch.
Arima

Postprzez miumiu » 20 wrz 2017, o 00:39

Obrazek

:)
miumiu

Postprzez Pentesilea » 20 wrz 2017, o 06:23

:padam:

Obłędna... przepiękna. Ten hafcik, koronki. Cudnie.
Pentesilea

Postprzez Pink Flamingo » 20 wrz 2017, o 20:03

miumiu, jeżeli można prosić o większy podgląd następnym razem, to byłoby super, bo tyle pięknych detali marnuje się przy takim małym rozmiarze :) Całość imponująca, a rękawy fantastyczne! :)
Pink Flamingo

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Postprzez Sardynka z Puszki » 14 paź 2017, o 00:06

Hej, jestem tu nowa i na początku chcę Was serdecznie powitać :)
Bardzo przepraszam, jeśli wpisuję się tym postem nie w ten wątek, co trzeba, ale mam (chyba?) dość nietypowe pytanie i nie wiem, gdzie je umieścić... Od niedawna zapałałam miłością do Barbie i My Scene i aktualnie zaczynam polować na ciuszki dla mojej pierwszej dziewczyny. Chciałabym jej uszyć długachną aż do ziemi czarną kieckę z aksamitu (albo taką kupić), ale nie wiem, czy z Barbie jest tak samo jak z żywicznym bjds, tzn., czy czarne ciuchy, długo noszone przez lalkę, będą ją brudzić i zostawią na lalce przebarwienia? Czy też moja Barbie może bez obaw nosić czarne rzeczy? Raz jeszcze - sorki, jeśli zaśmiecam ten wątek nietypowym pytaniem...
Sardynka z Puszki

Postprzez lwica » 16 paź 2017, o 18:57

Sardynka z Puszki wątek powitalny jest tu i to w nim należ się witać. :)
powitalnia-f27.html

Prośba do Mirandy o umieszczenie wątku we właściwym miejscu. :)

A jeżeli chodzi o farbowanie ciał lalek Barbie przez czarne materiały to zależy jaką masz lalkę i z jakim ciałem czy gumowym czy plastikowym czy pół na pół? Zależy to też zapewne od samego materiału.Bo mojej Teresie MTM zafarbowały kostki ale dziwnie bo tylko same kostki od spodni które były z wierzchu czerwone ale pod spodem czarne,taki dziwny materiał. A te same spodnie założyłam Barbie z gumowymi nogami i żadnych przebarwień nie było. :bezradny:
lwica

Poprzednia strona

Powrót do Szycie