Novi Stars

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

Novi Stars

Postprzez Grażyna » 4 lip 2012, o 20:33

Namnożyło się nam dziwactw lalkowych ostatnio (La Dee Da, Bratzillas), a teraz na rynek wkraczają ufoludki :D
Na razie jest dostępne takie zdjęcie promo, na którym nic nie widać (chodzi mi zwłaszcza o artykulację).
Obrazek
Już za tydzień zaczyna się Comic Con, więc wierzę, że dowiemy się więcej :]
Mnie na razie podobają się te ufoki, przygarnęłabym zwłaszcza te dwie środkowe alienki. Na pewno będę czekać niecierpliwie na jakieś lepsze zdjęcia, abym mogła się ostatecznie ustosunkować. W tej chwili jestem na tak, ale dużo zależy od wielkości (wyglądają na maleństwa) i artykulacji.
W każdym razie - kupiły mnie swoim dziwactwem :rotfl: ( a czy to nie dziwne, że nie podobają mi się Bratzillasy, nie lubię Ladida, a podobają mi się Novi Starsy?)
Obrazek
Grażyna

Re: Novi Stars

Postprzez Pat » 4 lip 2012, o 20:41

Zgadzam się z Tobą że teraz jest wysyp dziwnych lalek. Czyżby wpływ MH? Co do samych laleczek mi się podobają. Lubię lalki o "nietypowej urodzie" ;) Ale poczekam na zdjęcia inne niż promocyjne, bo na nich wszystko ładnie wygląda a na żywo już niekoniecznie.
Dolls... Dolls everywhere...
Pat

Postprzez privace » 4 lip 2012, o 20:44

Ale fajniutkie xD
Chociaż z ostatecznym werdyktem nad tym, czy podobają mi się baaaardzo, czy tylko troszkę, to poczekam na więcej fotek. W każdym razie duży plus dla MGA za pomysłowość.
rzecznik medialny i kontakt z siłami wyższymi forum
http://for-barbie.blogspot.com/

Urlop do odwołania z przyczyn niezależnych- tylko BARDZO pilne sprawy techniczne!!!! Wszystkie inne proszę załatwiać z moderatorkami.
privace

Postprzez Mangalarga » 4 lip 2012, o 20:50

Właśnie miałam o nich napisać :D

Ufoków chyba jeszcze nie było wśród lalek. Muszę przyznać, że są nawet urocze, też podobają mi się najbardziej dwie środkowe.
Nie wydaje mi się, żeby były artykułowane, ale to się jeszcze zobaczy na dokładniejszych fotkach.
Z ostateczną decyzją co do nich też się na razie wstrzymam :)
Obrazek
Mangalarga

Postprzez dollbby » 4 lip 2012, o 21:57

mnie wogóle się to nie podoba... takie zbyt zbytnie... ;p
dollbby

Postprzez Ania_DollSecondHand » 4 lip 2012, o 22:47

Zgadzam się z Dollbbym :] Wg mnie to jasne, że to wpływ monsterek i strasznie mnie to denerwuje, bo pomysłowość producenta ogranicza się do skopiowania i zmodyfikowania czyjegoś pomysłu... A na zdjęciu promo wyglądają raczej, jak figurki z włosami ;)
Ania_DollSecondHand

Postprzez BarbieDream » 4 lip 2012, o 22:56

Mangalarga napisał(a):Ufoków chyba jeszcze nie było wśród lalek.

A ja do ufoków zaliczyłabym obie lalki mattela: Empress of the Aliens i Goddess of the Galaxy ;) Więc można powiedzieć, że były :)

I zgodzę się z Dollbym i Anią. Ale ja po prostu nie lubię zbyt udziwnionych lalek (poza wróżkami, syrenami i boginkami), a zwłaszcza nieproporcjonalnych.
BarbieDream

Postprzez elianka » 5 lip 2012, o 07:29

podoba mi się ta druga z lewej :) Ale nie chcę ich mieć, w końcu nie zbieram lalek :)
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog
elianka

Postprzez Imago » 5 lip 2012, o 08:57

Druga z lewej i mnie się podoba :) ciekawa jestem zdjęć "na żywo"
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska
Imago

Postprzez Mangalarga » 5 lip 2012, o 12:07

BarbieDream napisał(a):

A ja do ufoków zaliczyłabym obie lalki mattela: Empress of the Aliens i Goddess of the Galaxy ;) Więc można powiedzieć, że były :)

Fakt, ale miałam bardziej na myśli całą serię, takiej chyba jeszcze nie było ;)
Obrazek
Mangalarga

Postprzez Grażyna » 5 lip 2012, o 20:02

Mangalarga napisał(a):
BarbieDream napisał(a):

Fakt, ale miałam bardziej na myśli całą serię, takiej chyba jeszcze nie było ;)

Zdaje się, że to w szalonych latach osiemdziesiątych mattel produkował Spectry i Aurory? Ale one miały tylko metaliczne ciałka i włoski, a buzie już z normalnego plastiku, i wygłądało to nieco dziwnie :P

dollbby napisał(a):mnie wogóle się to nie podoba... takie zbyt zbytnie... ;p

Ja lubię jak lalki są "zbyt zbytnie" (fajne określenie! Będę używać :] ), i w większości przypadków lubię takie przesadzone stylizacje (więc ciekawe dlaczego LaDeeDa do mnie nie przemawiają? Może są za mało odjechane?)

Na razie, tak jak wszyscy, czekam na zdjęcia, możliwe że się rozczaruję. Na razie jednak jestem nastawiona pozytywnie. A tak BTW fajnie byłoby mieć jakąś alienkę w linii monsterek :D
Obrazek
Grażyna

Postprzez elianka » 5 lip 2012, o 21:19

Ale one mają fajne imionka :D Od lewej: Novi Stars - Mae Tallick, Alie Lectric, Una Verse & Ari Roma
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog
elianka

Postprzez Grażyna » 21 lip 2012, o 11:39

Pojawiły się juz zdjęcia na Flickerze. http://www.flickr.com/photos/[email protected]/7613859040/in/photostream/
No cóż, muszę wyznać z przykrością, że na żywo już tak nie zachwycają. Artykulacja prawie żadna, i do tego peruczki dziwnie odstają.
Ale te oczka z czaszeczkami :serducho: I tak pewnie ich nie kupię, ale ...te oczka :serducho:
Obrazek
Grażyna

Postprzez Lacrima » 21 lip 2012, o 14:51

na zdjeciach promo duzo lepiej... przynajmniej nie były metallic :/
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/[email protected] ... 910744495/
Lacrima

Postprzez Ania_DollSecondHand » 22 lip 2012, o 00:42

Wyszło na to, że z lalek, na które wielu z nas miało chętkę, zrobiły się zwykłe zabawki... ;)
Ania_DollSecondHand

Następna strona

Powrót do Inne lalki