Ogłoszenie dot. naszej galerii.

Masz ciekawy pomysł, coś ci nie działa?

Re: Nowy dział w galerii

Postprzez lwica » 14 wrz 2016, o 20:01

Ja jestem jak najbardziej za.
lwica

Postprzez KiciaKocia » 14 wrz 2016, o 20:13

A ja nie widzę powodu, żeby robić specjalny temat na pojedyńcze zdjęcia - zawsze takie pojedyńcze fotki można wrzucić do tematu o danej lalce.
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Postprzez Mysha » 15 wrz 2016, o 06:00

Photo randomy to zawsze dobry pomysł :) Sama wielokrotnie potrzebowałam takiego wątku - zwłaszcza, kiedy mój zbiorczy nie chciał się podbić ;)
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [Volks DD Saber Extra] Maya [Volks DD DDH-06] Angelica [Volks DD Sakuya] Koteczek [Volks MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll]
Obrazek
Mysha

Postprzez Miranda » 15 wrz 2016, o 08:12

Ale to w końcu dział, czy watek?
Miranda
Moderator

Postprzez justi578 » 15 wrz 2016, o 15:11

Ja też jestem jak najbardziej za :D
Będę pamiętać o tobie, kiedy będę daleko.
Będę pamiętać za każdą górą, morzem, rzeką.
A gdy się spotkamy i nie będziemy już mali,
zrobimy tak, byśmy się nigdy nie rozstawali.
justi578

Postprzez Mysha » 15 wrz 2016, o 15:12

Po mojemu to wątek, a nie dział.
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [Volks DD Saber Extra] Maya [Volks DD DDH-06] Angelica [Volks DD Sakuya] Koteczek [Volks MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll]
Obrazek
Mysha

Postprzez Balbinka » 15 wrz 2016, o 18:57

Zastanawiałam się raczej nad wydzielonym działem, ale może wątek będzie lepszym rozwiązaniem... Zobaczymy z wątkiem... W każdym razie lecę zakładać, bo mam dwa zdjęcia warte wrzucenia tam :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez Miranda » 15 wrz 2016, o 19:00

Nowy dział uważam za zbędny, ale nowy watek jest ok. Sama wolę pojedyncze zdjęcia wstawiać w tematy o konkretnych lalkach, moldach, etc., ale zbiorówka tylko na zdjęcia mi nie przeszkadza.
Miranda
Moderator

Postprzez Neytiri » 15 wrz 2016, o 20:43

No właśnie, każdy z nas lubi inaczej dzielić się swoimi zdjęciami lalek. Jedni dorzucają do tematów o danych lalkach. Inni w Galerii zakładają oddzielne wątki dla każdej swojej sesji albo wszystkich swoich lalek. Też sądzę, że nowy wątek będzie ok, da możliwość wrzucania takich rzeczywiście randomowych zdjęć tym z nas którzy nie wybiorą żadnej z powyższych możliwości.

Mam pytanie, bo czasem łapię się na tym, że zrobiłam lalce sesję, prezentuję ją na blogu i przyznam nieskromnie, że chcę się pochwalić właśnie jakimś zdjęciem czy zachęcić do obejrzenia innych zdjęć. Poradźcie, czy powinnam i czy mogę założyć wątek z odnośnikami na mojego bloga, aktualizowany gdy będę chciała podzielić się namiarem na nowy post, czy mogę wrzucać wtedy zdjęcie do wątku randomów z odnośnikiem do bloga? Jaka forma byłaby najodpowiedniejsza?
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez Balbinka » 15 wrz 2016, o 20:47

Jak dla mnie możesz wrzucać do wątku z randomami z odnośnikiem do bloga :)
...
Balbinka

Postprzez astridnat » 15 wrz 2016, o 23:05

Do wrzucania randomowych fotek służy podział "Nasze lalki". Taki był przecież jego zamysł. Sesje tematyczne wrzuca się do głównego działu, a luźne fotki do oddziału.
Obrazek
astridnat
Moderator

Postprzez Balbinka » 16 wrz 2016, o 05:38

Trochę mi przykro, że watek został zamknięty, bo uważam za bezsensowne tworzenie nowego wątku dla pojedynczego zdjęcia. Ale trudno się mówi. :(
...
Balbinka

Postprzez Mysha » 16 wrz 2016, o 07:39

Ehm... znaczy tak, mogę sobie wrzucać zdjęcia do swojego wątku, który się skleja, więc trzeba robić cuda na kiju, żeby ktoś w ogóle nowe zdjęcia zauważył. Zbiorowy wątek jest be, bo przecież każdy ma swój. Faktycznie nie pozostaje nic innego, jak spamowanie nowymi wątkami z każdym pojedynczym zdjęciem. Decyzje moderatorskie takie mądre...
Obrazek
Mysha

Postprzez KiciaKocia » 16 wrz 2016, o 09:26

Balbinka napisał(a):Trochę mi przykro, że watek został zamknięty, bo uważam za bezsensowne tworzenie nowego wątku dla pojedynczego zdjęcia. Ale trudno się mówi. :(

A kto mówi o tworzeniu wątku dla każdego zdjęcia? Co stoi na przeszkodzie, żeby albo założyć sobie temat typu "Randomowe focie Balbinki" albo wrzucać zdjęcia do tematów o poszczególnych rodzajów lalek w dziale "Nasze kolekcje"?
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Postprzez Mysha » 16 wrz 2016, o 09:37

KiciaKocia napisał(a):Co stoi na przeszkodzie, żeby albo założyć sobie temat typu "Randomowe focie Balbinki" albo wrzucać zdjęcia do tematów o poszczególnych rodzajów lalek w dziale "Nasze kolekcje"?

Sklejanie postów.
Obrazek
Mysha

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy dotyczące funkcjonowania forum