Organizacja i sprzatanie forum

Masz ciekawy pomysł, coś ci nie działa?

Re: Organizacja i sprzatanie forum

Postprzez Majka Chan » 1 mar 2015, o 17:00

privace napisał(a):Jedna osoba napisała mi na maila "Ile Pan płaci za artykuły na tym Portalu o Lalkach?" Inna zaproponowała, żeby co miesiąc dawać lalkę kolekcjonerską temu co napisze najwięcej tematów (na pytanie kto miałby tą lalkę dawać padło, że oczywiście administrator). Ktoś jeszcze żądał umieszczenia wszystkich filmów i gier z Barbie, żeby można było sobie ściągnąć (oczywiście chodziło o te, co są w sklepach takie drogie, bo czemu ma płacić za coś, co sobie tu może ściągać za darmo)...
Tak więc twoje nie są wcale aż tak głupie w porównaniu z innymi...

Fakt. Rozwaliły mnie te gry i ta lalka.
Majka Chan

Re: Organizacja i sprzatanie forum

Postprzez MajorMistakes » 1 mar 2015, o 21:50

privace napisał(a):Jedna osoba napisała mi na maila "Ile Pan płaci za artykuły na tym Portalu o Lalkach?" Inna zaproponowała, żeby co miesiąc dawać lalkę kolekcjonerską temu co napisze najwięcej tematów (na pytanie kto miałby tą lalkę dawać padło, że oczywiście administrator). Ktoś jeszcze żądał umieszczenia wszystkich filmów i gier z Barbie, żeby można było sobie ściągnąć (oczywiście chodziło o te, co są w sklepach takie drogie, bo czemu ma płacić za coś, co sobie tu może ściągać za darmo)...
Tak więc twoje nie są wcale aż tak głupie w porównaniu z innymi...

:klaszcze: Dla drugiego użytkownika.. Privace, wybieraj lalkę na marzec, ja odkurzam klawiaturę i przygotowuję listę tematów. Tylko pamiętaj, poniżej Black Label nie schodzę.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/
MajorMistakes

Poprzednia strona

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy dotyczące funkcjonowania forum