W Club 2017

Piękne i ekskluzywne FR oraz inne

Re: W Club 2017

Postprzez Justyna » 10 cze 2017, o 13:10

b.b.pl napisał(a):Jusyna ja się skusiłem wraz tym świetnym fotelem :)

Fantastycznie :D Ja bym się skusiła na fotel, sama Popka mi nie podchodzi. :]
Justyna

Postprzez b.b.pl » 11 cze 2017, o 01:35

Jusyna , niemilamonika długo się nad nią zastanawiałem, ponieważ jest inna niż wszystkie poppy taka nowa oryginalna. W dodatku nie mam żadnej lalki z czerwonymi włosami.To chyba najbardziej zdecydowało o kupnie jej. Fotel można kupić osobno za 40$ jak byście chciały. ale 3 kolorowe poduszki są razem z lalką, co według mnie jest bez sensu .
[url]instagram.com/bacalipso/[/url]
b.b.pl

Postprzez Justyna » 11 cze 2017, o 18:08

b.b.pl napisał(a):Jusyna , niemilamonika długo się nad nią zastanawiałem, ponieważ jest inna niż wszystkie poppy taka nowa oryginalna. W dodatku nie mam żadnej lalki z czerwonymi włosami.To chyba najbardziej zdecydowało o kupnie jej. Fotel można kupić osobno za 40$ jak byście chciały. ale 3 kolorowe poduszki są razem z lalką, co według mnie jest bez sensu .

Ja na razie to z fotela muszę zrezygnować. :rotfl: :rotfl: To fakt, takiej jeszcze nie było. Mnie właśnie te czerwone włosy odstraszają, pewnie szybko bym ją sprzedała podobnie jak fioletową Popke z setu Mood Changers. /Ja wolę naturalne Popki, te "krzykliwe" szybko u mnie wyfruwają. :D
Justyna

Postprzez BarbieDream » 11 cze 2017, o 18:32

Mi coś w tej Poppy nie pasuje... jakby ten kolor wyglądał bardziej naturalnie to mooooże... Chociaż i ciuszki, poza sukienką, nie do końca przypadły mi do gustu :) A tak to przynajmniej portfel bezpieczny :) Czekam na następne kolekcje :)
BarbieDream

Poprzednia strona

Powrót do Integrity