Playline 2017

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Playline 2017

Postprzez Annorelka » 16 cze 2017, o 18:02

Ja klikam w ten link, który dałam i są Kenowie, jak powinni, nie wiem dlaczego ciebie przekierowuje. :(
Tutaj alternatywa: https://www.facebook.com/PapusileMele/p ... 6891341219
Co do nowych Fashionistek, jak dla mnie spoko wypust - z buziek większość bardzo fajna, ale jednocześnie też większość ciuchów bardzo prosta, jednoczęściowa. Moją ulubioną jest ta domniemana Teresa w kitkach.
Ale wydaje mi się, ze tym razem większość podobna karnacją. I faworyzują Curvy.

Czy możemy pogadać, że jedyne co w tym Kenie jest spoko to piegi i PRAWDZIWA KIESZONKA? XD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59CD4180
Annorelka

Postprzez Pokrzyva » 16 cze 2017, o 18:21

Annorelka ja nie wiem, co jest z tym linkiem, który wstawiłaś, ale jak poprzednio wchodziłam, to faktycznie były nowości i dużo kenów, a jak weszłam teraz to są tylko ci, co już wyszli. Dziwne to....

A i ja sobie nie dam ręki uciąć, ze to jest prawdziwa kieszonka, równie dobrze to może być kwadratowa łatka/naszywka XD Ale buzia mi się bardzo podoba z tymi piegami i w ogóle mold, tylko te WŁOSY.......

*

Ja kocham właśnie tę falbaniasto-kwiatową pannę (chyba mój nr1 tutaj), a także tę, co podoba się Zgredkowi (wysoka z kolczykami) i pierwszą - czarnowłosą na malutkim zdjęciu, niewiele widać, ale wydaje mi się, ze to mold Skipper... + ewentualnie AA (te włosy mi się nie podobają i ciałko petite, buzia to Neysa czy ślepam? ) i MOOOOŻE Godesska, nie lubię tego moldu, ale ten wygląda wyjątkowo korzystnie. Ogółem chyba najprzyjemniejszy wypust według mnie, mam ogromnego chcieja :D a pewnie skończy się na góra dwóch lalkach, więc muszę dobrze przemyśleć faworytów.
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez VMarcin » 16 cze 2017, o 18:43

Po obejrzeniu wnikliwie tych jedenastu Kenów, na dzień dzisiejszy mogę kupić 4, faworyt to ten przypakowany z koczkiem (cała stylizacja, wygląd - EXTRA), podoba mi się również ten drugi przypakowany w bluzie "Malibu 01", ten w różowym topie "California" i ten niski w zielonej koszulce w ananasy.

Reszta... no cóż :co?: , fajnie, że jest przypakowany czarny, ale szkoda, że stary mold, a ten nowy murzynek no niby spoko ale... no nie wiem, się muszę namyśleć (po przecenie spoko, ale priorytet to nie będzie).

Oczywiście zakup trzeba będzie odłożyć za jakieś pół roku, bo nasze kochane Allegro, przez pierwsze 3 miesiące, nadaje jakąś idiotyczną cenę jak np. ten nowy Ken (z filmu o delfinach) 70 zł!!! Porypało ich. Nikt tego za taką cenę nie kupi. Będzie dokładnie tak jak z pozostałymi, minie kilka miesięcy, orientują się, że nie schodzi w ogóle, to potem po 25 zł robią wyprzedaż.... nie wiem kiedy oni się nauczą, że lalka Barbie czy Ken z serii playline, to NIE JEST TOWAR LUKSUSOWY w dzisiejszych czasach! :face: :facepalm:
VMarcin

Postprzez Neytiri » 16 cze 2017, o 19:53

Paru kenów buśki ma naprawdę ładne, szczególnie pan Malibu 01, przygarnęłabym go chętnie. Tylko nie wiemc zy główki od tych kenów pasowałyby na ciałka artykułowane od kenów z serii kolekcjonerskich? Wciąż czekam na playlinową wersję kenów która by była odpowiedzią na MtM, albo chociaż przywróciłaby ciałka od wczesnych fashionistów.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
22.10 Nowy post Jesienna Christie
Neytiri

Postprzez Pink Flamingo » 16 cze 2017, o 22:27

Annorelka, dzięki za link! :) Właśnie chwilę wcześniej oglądałem nowych Kenów na jakimś tumblrze ale zdjęcia były maluteńkie. Hm, przypuszczam, że Mattel, coś nabroił i za szybko wrzucił lalki na swoją stronę. Przecież nie mają jeszcze dostępnych w sprzedaży 2 wypustu Fashionistas 2017, a ja od dobrych 2 tygodni widzę jak śmigają na ownerskich zdjęciach po flickrze i ludzie mówią, że się obkupili na amazonie.

Noo i się wreszcie doczekaliśmy różnych typów ciałek u Kenów, to zawsze jakiś kamień milowy. Wydaje mi się, że to chyba nie była aż tak dopracowana inicjatywa jak w przypadku nowych kształtów Barbie, mam takie uczucie, że Mattel koniecznie musiał zapodać coś nowego w obawie przed wypadnięciem z obiegu (ostatnimi czasy zaliczyli też spore potknięcie na giełdzie i chyba firma kiepsko przędzie). Najbardziej mi szkoda tych moldowanych włosów, bo przecież lalki dziewczyny są w tej samej serii i włosy to dla nich oczywista oczywistość. No i głowy Kenów na ciałku slim wyglądają po prostu idiotycznie, jak lizaki na cienkich patyczkach. Ale pan Malibu i ten piegowaty (taki ukłon w stronę Alana chyba ;P) całkiem całkiem, ech, gdyby nie ten włos!
Pink Flamingo

Postprzez Pink Flamingo » 19 cze 2017, o 18:20

Flickr zwariował z logowaniem, ale udało mi się wreszcie go "odwariować". I takie coś rzuciło mi się w oczy: wszystkie nowe Fashionistas 2017:

Obrazek♥Barbie Fashionistas 2K17♥
Pink Flamingo

Postprzez Miranda » 19 cze 2017, o 19:10

Pink Flamingo napisał(a):Flickr zwariował z logowaniem, ale udało mi się wreszcie go "odwariować". I takie coś rzuciło mi się w oczy: wszystkie nowe Fashionistas 2017:

Czemuś, Człowieku, to tu opublikował? :D Już mam na oku sześć panienek. :D
Miranda
Moderator

Postprzez Arima » 19 cze 2017, o 19:43

Ciekawy tłumek.
Mnie przypadła do gustu ciemnoskóra z afro. :)
Arima

Postprzez reiha » 19 cze 2017, o 19:49

wcześniej umknęła mi ta pierwsza, ładna :)
to love love to bardziej herbaciana/karl, niż stefii, prawda?
podoba mi się ta z pikselowymi serduszkami i w srebrnej sukinko-ogrodniczce. białowłosa curvy i niebieskowłosa Teresa z ostatniego rzędu.
reiha

Postprzez arigato78 » 19 cze 2017, o 19:54

Dzięki, Pink Flamingo za "zestawienie". Kurczę... nic mnie nie urzeka. Tylko ruda grubcia od początku kusi. Ale do chwili obecnej nie wiem jakiego koloru ma oczy...
Ta w środowym rzędzie z dwoma kucykami i swetrem "love love love" ma dziwną twarz, taką drobną. Co to może być za mold?
arigato78

Postprzez Pokrzyva » 19 cze 2017, o 20:18

Ja już pisałam - ta Love Love to dla mnie Teresa z lat 90 ^^ Ale może się mylę.

Osobiście zamierzam kupić srebrnowłosą grubcię (chyba) w granatowej sukience oraz wysoką pannę z zawijasem z włosów - obydwie z dolnego rzędu.... I może bladorudą z grzywką, ale to wszystko się okaże po tym, jak zobaczę lalki na żywo w sklepie.
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez BarbieDream » 19 cze 2017, o 21:34

Pokrzyva napisał(a):Ja już pisałam - ta Love Love to dla mnie Teresa z lat 90 ^^ Ale może się mylę.

Osobiście zamierzam kupić srebrnowłosą grubcię (chyba) w granatowej sukience oraz wysoką pannę z zawijasem z włosów - obydwie z dolnego rzędu.... I może bladorudą z grzywką, ale to wszystko się okaże po tym, jak zobaczę lalki na żywo w sklepie.

Też tak patrzę i myślę, że to Teresa a potem do głowy przychodzi mi jeszcze na myśl headmold TnT przez ten zadziorny nosek i w sumie dość wąską żuchwę jak na Teresę...
BarbieDream

Postprzez Lunarh » 19 cze 2017, o 21:42

Też tak patrzę i myślę, że to Teresa a potem do głowy przychodzi mi jeszcze na myśl headmold TnT przez ten zadziorny nosek i w sumie dość wąską żuchwę jak na Teresę...

Byłoby ekstra!!!! :prosi:
Lunarh

Postprzez Pink Flamingo » 20 cze 2017, o 09:53

Tak, nieważne czy to TNT czy Tereska 90 i tak byłoby ekstra:)
Ja jestem w tarapatach, bo mam 8-9 żelaznych faworytek, a przecież miałem odpuścić sobie współczesne playline! Tylko ciężko wytrwać w takim postanowieniu, kiedy te lalki wyglądają tak uroczo! I szalenie podoba mi się, że są odzwierciedleniem obecnych, współczesnych trendów, a lalki to dla mnie taka trochę kronika mody :)
Pink Flamingo

Postprzez BarbieDream » 20 cze 2017, o 15:54

https://flic.kr/p/VM2rmB - jednak Teresa :) Teraz dopiero widać :3
BarbieDream

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mattel