Ciałka OBITSU

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach

Re: Ciałka OBITSU

Postprzez Annorelka » 18 maja 2017, o 13:13

https://www.flickr.com/photos/mokuren/31593089884/
Ktoś wie czy i kiedy to ciałko będzie miało premierę? I dlaczego nigdzie nie można znaleźć oferty z tym lepiej artykułowanym picco neemo bez lalki Himeno, jako same ciałko? Po co tworzyli takie fajne ciałko dla jednego modelu? ;/
Annorelka

Postprzez Mysha » 18 maja 2017, o 17:59

Po pierwsze, nie ten wątek. Powinno być tu: post96600.html#p96600 ;)

Po drugie, wedle mojego informatora lalki Ex Cute na tych ciałach pojawią się w sierpniu - możliwe, że ciała luzem też.

A jeśli chodzi o ciało Himeno, to też go szczerze mówiąc nie widziałam nigdzie luzem.
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [Volks DD Saber Extra] Maya [Volks DD DDH-06] Angelica [Volks DD Sakuya] Koteczek [Volks MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll]
Obrazek
Mysha

Postprzez Annorelka » 19 maja 2017, o 11:33

Nie pamiętałam, ze taki temat o Azone istnieje, przepraszam. Dla mnie te ciałka są bardzo powiązane z Obitsu, tak jakoś.
Dziękuję za poprawienie mnie i informacje! Mam nadzieję, że będą do kupienia na sztuki.
Annorelka

Postprzez Balbinka » 20 cze 2017, o 21:07

ObrazekObitsu 23 vs Obitsu 24 by Balbinka B, on Flickr

ciałko nowe Obitsu 24 to to bezgłowe po środku - na prawdę fajne, grubiutkie, milutkie, inne - ma swoje plusy i minusy

głównym minusem dla mnie jest mocowanie dłoni, bo boje się to zaraz się rozwali:

ObrazekObitsu 24 by Balbinka B, on Flickr

ObrazekObitsu 24 hand peg by Balbinka B, on Flickr

Tradycyjnie jeśli ktoś ma ochotę na więcej zdjęć i moich przemyśleń to zapraszam na blog:
http://balbinkoweemporium.blogspot.com/ ... su-23.html
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez Mysha » 25 cze 2017, o 22:26

Ciałko, moim zdaniem, dużo fajniejsze niż dotychczasowe obitsu. Kolanka z przodu są na tyle cudowne, że wybaczyłabym im ten niewybitny tył. Mocowanie dłoni przypomina mi trochę to, co jest w picco neemo. Swoją drogą fajnie by było zrobić porównanie tego ciała z nowym picco neemo (albo nowym pure neemo, ale jego jeszcze nie ma w sprzedaży).
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [Volks DD Saber Extra] Maya [Volks DD DDH-06] Angelica [Volks DD Sakuya] Koteczek [Volks MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll]
Obrazek
Mysha

Postprzez Mysha » 5 lip 2017, o 21:18

Annorelka napisał(a):https://www.flickr.com/photos/mokuren/31593089884/
Ktoś wie czy i kiedy to ciałko będzie miało premierę? I dlaczego nigdzie nie można znaleźć oferty z tym lepiej artykułowanym picco neemo bez lalki Himeno, jako same ciałko? Po co tworzyli takie fajne ciałko dla jednego modelu? ;/

Chyba się nowe picco neemo znalazło :)
http://www.mimiwoo.com/index.php?route= ... picconeemo
Obrazek
Mysha

Postprzez Annorelka » 22 lip 2017, o 19:37

Bardzo dziękuję za cynk! :D
Mimiwoo to ten sklep z darmową wysyłką?
Annorelka

Postprzez Mysha » 22 lip 2017, o 19:37

Tak :)
Obrazek
Mysha

Poprzednia strona

Powrót do Pullip, Dal i inne