Fan Girls od Madame Alexander

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

Fan Girls od Madame Alexander

Postprzez reiha » 23 lip 2017, o 13:15

lalki inspirowane bohaterami Marvela.

strona producenta

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zdjęcia Czrnej Pantery na tumblerze - link
reiha

Re: Fan Girls od Madame Alexander

Postprzez Ciabas » 23 lip 2017, o 18:49

Kocham Marvela i dlatego tym lalkom mówię: NIE!
Ktoś chce zarobić tylko na tym, że wzoruje się na genialnych i kultowych postaciach, ale nawet się nie wysila by stworzyć coś wartego tych postaci. Takie powielanie tego co zrobili w DC Super Heroes Girls. Tamte chociaż mają wygląd i ładne ciałka, a tu nie widzę nic. Lalki nie dla mnie. Portfel bezpieczny.
Chciałabym w każdym obudzić bohatera
Ciabas

Postprzez ingrid » 23 lip 2017, o 20:57

W tych od DC przynajmniej nieco przymrużyli oko i wyszły nastolatki pośrednio bazujące na temacie. Te lale wyglądają, jak nieco infantylne manekiny ubrane w dosyć ciężkie i poważne stroje, takie stare maleńkie, jak się to mawiało, chociaż może tak miało być, więc przepraszam.

Dziewuchę w typie kapitana Ameryki, to raczej inaczej sobie wyobrażam, ale są różne gusta.
ingrid

Postprzez Riv » 23 lip 2017, o 21:39

Mogłabym chcieć Iron Woman, ale nie jako interpretację bohatera, a czarodziejkę z Thay. :D Panterę też jako jakąś wiedźmę... no tak. Ale całość wygląda dla mnie trochę jak wynik jakiegoś zadania rodem z Project Runway, polegającego na zaprojektowaniu stroju inspirowanego wizerunkiem bohatera, i to zadania raczej słabo wykonanego; brak mi jakiejś spójności, a i wizja heroin biegających z rozpuszczonymi kłakami w kieckach i w butach na obcasach nigdy do mnie nie przemawiała.
Riv

Powrót do Inne lalki