Pierwsza próba repaintu

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!

Re: Pierwsza próba repaintu

Postprzez Pokrzyva » 23 sie 2017, o 12:30

Aarjelin napisał(a):ale w sumie trochę też mi Ciri przypomina xD

Czemu to napisałaś, teraz mam parcie, żeby wystylizować lalki na Yennefer, Ciri i Triss ;____; Z czego na Ciri i Triss nie mam modelek... XD

+ Dziękuję!
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez Aarjelin » 23 sie 2017, o 12:59

Pokrzyva napisał(a):teraz mam parcie, żeby wystylizować lalki na Yennefer, Ciri i Triss

Dawaj! xD :brawo: Takie cuda to ja też chętnie pooglądam :D Zwłaszcza lalkowa Yennefer może być krasna :szok: Kurcze, a tak w ogóle czemu nie ma serii lalek z Wiedźmaka?! Ci od gry by się wzięli za gadżety, jak Wonder Woman Black Label wypuścić można, to czemu nie :rotfl:
Czy jest na sali znawca aparatów? :( pomoc mile widziana :padam: potrzebuje-pomocy-w-wyborze-aparatu-t5515.html :bezradny:
Aarjelin

Postprzez reiha » 23 sie 2017, o 19:45

Aarjelin napisał(a):
Pokrzyva napisał(a):teraz mam parcie, żeby wystylizować lalki na Yennefer, Ciri i Triss

Dawaj! xD :brawo: Takie cuda to ja też chętnie pooglądam :D Zwłaszcza lalkowa Yennefer może być krasna :szok: Kurcze, a tak w ogóle czemu nie ma serii lalek z Wiedźmaka?! Ci od gry by się wzięli za gadżety, jak Wonder Woman Black Label wypuścić można, to czemu nie :rotfl:

TAK.
chcę i stylizacje i firmowe lalki, chociaż wyobraziłam sobie przez chwilę nie jako pojedyncze wydanie, tylko całą serię, z klasyczną plażową i piżamową XD albo Wiedźmin High, liceum dla początkujących wiedźminek.
reiha

Poprzednia strona

Powrót do Repaint i reroot