Minifee Fairyland

Ball-jointed-dolls, lalki z żywicy

Re: Minifee Fairyland

Postprzez Pokrzyva » 8 kwi 2017, o 13:15

Wiecie, ja się TOTALNIE nie znam na tych lalkach, no zielona jestem w temacie, ale ta pierwsza (Chloe) jest cudowna, jak dla mnie mogłaby być jeszcze ciemniejsza, wspaniała!
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez Chupacabra » 8 kwi 2017, o 14:18

Jestem ogromną fanką Chloe. I ogólnie falek z fairylandu. Nie moja skala ani półka cenowa ale wzdycham do nich i mnie inspirują.
W końcu właśnie Chloe, (tylko, że nie miniefee a feeple, podobne mordki mają na moje oko, tylko większa wygląda na starszą :D ) to była lalka dzięki, której wkręciłam się w lalki, chciałam je mieć i robić z nimi coś kreatywnego, szyć malować tworzyć, bla bla bla. Moja pierwsza lalka dostała po niej imię. :P
Co to chowania Chloe do szafy, to zupełnie tego nie rozumiem, jest takim słodziakiem okropnym. Ale gdzieś przy okazji mignęły mi przed oczami komentarze antyfanów. :( Przykre to.
Justyno, Twoje minifee są śliczne, delikatne, no i te zdjęcia. <3
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04
Chupacabra

Postprzez Justyna » 8 kwi 2017, o 14:24

Dziękuję. to prawda, one są piękne. Niestety to również nie moja skala. Zdecydowanie wolę małe lalki, dlatego Chloe opuszcza moją kolekcję. Ante zostaje bo wiele wysiłku włożyłam w to aby ją zdobyć i w to aby tak wyglądała. Chloe trafiła do mnie odrobinę z przypadku jak i ciekawości. :)
Justyna

Postprzez Balbinka » 16 lip 2017, o 21:10

ObrazekDSC_0439 by Balbinka B, on Flickr

ObrazekDSC_0427 by Balbinka B, on Flickr

A to moja opalona dziewczynka - Mirwen

Tradycyjnie więcej zdjęć u mnie na blogu:
https://balbinkoweemporium.blogspot.com ... 0355236547
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez Koral » 27 sie 2017, o 21:46

Pozwólcie, że troszkę odświeżę temat. Też się spotkałam z opiniami ze są już tak oklepane i na jedno kopyto, a mimo wszytko zamierzam jedną kupić. Waham się jednak co do buziek. Wpierw bardzo wpadła mi w oko Chloe bo chyba najwięcej jej zdjęć przejrzałam na flickcerze. Kolejną moją chciejką była Mirwen, a im dalej w las tym już sama nie wiem... Wszytko zależy od zdjęć jakie znajduję. Nigdy nie miałam okazji zobaczyć żadnej na żywo. Jednak myślę, że jeśli nie uda mi się żadnej upolować z drugiej bądź dalszej reki (tu wybór buzi pozostawiam losowi i cenie lalki) to zamówię właśnie Mirwen. Wydaje mi się bardziej tajemnicza :) Szkoda że w wątku nie pojawiło się więcej zdjęć, a niestety pierwszych ocenić nie mogę ponieważ już przepadły :(
Koral

Postprzez Justyna » 1 wrz 2017, o 08:52

Hej. Ne wiem czemu fotki poznikały ale była tam Chloe

Obrazek

Obrazek

i Ante :]

Obrazek
Justyna

Postprzez Koral » 13 wrz 2017, o 01:37

Dziękuję za aktualizację. Piękne dziewczyny! Te sarnie oczy Chloe... Ante też ma swój urok. Taka słodka tajemnicza dziewczynka. No i obie są ciemnoskóre :serducho: Na stronie FL ogłosili, że zaraz pojawi się event (22.09). Mam nadzieję, że pojawią się znów odcienie tan :hurra: to bym upolowała jedną.
Koral

Poprzednia strona

Powrót do BJD