konie dla lalek

Nasze znaleziska dla lalek- meble, ubrania, itp. znanych i nieznanych firm.

konie dla lalek

Postprzez reiha » 5 mar 2017, o 18:49

focią obskrobanego Prancera rozpoczynam wątek dla lalkowych koni
Obrazek

pokazujcie swoje :D wszystkie marki mile widziane.

(dla przypomnienia - strona do identyfikacji koni mattelowskich)
reiha

Re: konie dla lalek

Postprzez Pentesilea » 8 mar 2017, o 17:22

To ja dorzucę swoje. :)

Dallas UE 1981
Złapany na targu staroci. Po spa okazało się, że ma cudny ogon i grzywę, jednak stary Mattel = jakość. Miałam go malować, ale chyba jednak zostanie w oryginale, najwyżej poprawię trochę odpryśniętą farbę. Jak na swój wiek ma zaskakująco sprawne stawy, nic nie lata. Można go całkiem sensownie ustawić. Szkoda, że nie ma ruchomej głowy. Byłby wtedy ideałem. :)

Obrazek

Obrazek

Topanga 2004
Jeden z koni dla California Girl. Powiem szczerze, że w porównaniu z Dallasem to nie powala ani jakością włosia (trzeba czesać bardzo ostrożnie, bo włosy wychodzą od samego patrzenia, a co dopiero przy czesaniu...), a jeśli chodzi o ruchomość kończyn, to jest kiepściutko. Ale urzekł mnie swoją maścią i zgrabnym łebkiem.

Obrazek

Obrazek
Pentesilea

Postprzez VMarcin » 8 mar 2017, o 18:51

No i moja chabeta.... ino na bogato WE FUTRZE! :wat: :rotfl: xD :haha:

ObrazekDSC06205 by Marcin Viscardi, on Flickr
VMarcin

Postprzez VintageVixen » 8 mar 2017, o 21:35

Niezmiernie sie ciesze, ze powstal wreszcie ten watek i to z takim kultowym pierwszym postem z Prancerem. Mimo uplywu lat nie ukrywam, ze jest on piekny i w historii koni Mattela jeden z najlepszych. uwielbiam jego miesnie, jest genialnie wymodelowany. Reiha taki wlasnie obskrobany jest sliczny, dodaje mu to wszystko uroku.
Dallas oczywiscie jest nie mniej kultowy niz Prancer, piekna artykulacja, ktora pozwalala na ciekawe (powiedzmy realistyczne) pozy. Uwielbiam tego konia, ciagle na niego poluje, narazie bez skutku. Gratuluje takiej perelki.
VMarcin jak na bogato to tylko we futrze :D To zalotne spojrzenie mnie bardzo urzeklo :D Moj Blizzard tez ubrany w to futerko, bez niego sie nie pokazuje.

Watek jest wiec zmobilizuje mnie to do zrobienia zdjec w niedlugim czasie.
VintageVixen

Postprzez reiha » 11 cze 2017, o 20:23

dzisiaj próbowałam sfotografować swojego najnowszego konia, ale szczerze mówiąc nie jestem zadowolona ze zdjęć.

Obrazek
(źle przycięłam, muszę poprawić XD)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

może jeszcze spamnę czymś później, bo nie wszystkie obrobiłam.
reiha

Postprzez Balbinka » 15 cze 2017, o 10:04

To zdjecie jak idzie konik miedzy plotkami jest po prostu genialne. Super zdjecia robisz :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez barbusia77 » 26 cze 2017, o 09:54

Mój konik lalkowy :serducho:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kon jest na baterie. Gdy podniesie głowę - rży,a gdy da mu się marchew lub jabłko kiwa głową na boki jakby nie chciał jeść :D Rozmiarowo raczej dla Skipperek pasuje bo dla Barbie za mały.
Życie bez pasji zabija...
barbusia77

Postprzez Balbinka » 27 cze 2017, o 11:28

Cudny :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez Elinor » 6 wrz 2017, o 18:58

Śliczny ten ostatni siwek :serducho:
W ogóle wszystkie koniki ładne, ale ten wyjątkowo starannie wykonany, nawet żyłki na głowie widać i wszystkie ścięgna, ciekawe kto takie dokładne figurki robi?
Ja mam kilka koni dla lal, jeden ruchomy, ale brokatowy (a ja takich świecidlastych nie kocham... no kocham mniej), dwa z bajek (Mattelowski Maximus z Roszponki i bezimienny rumak z Disney Store ze Sleeping Beauty), nawet ładnie odwzorowane, ale wiadomo że podobne do animowanych, realizmu z nich za wiele nie ma. Ostatnio doszedł mi do nich jeden renifer i jeden konik od Steffi Love, nawet ładny, ale ciągle mało prawdziwy. Ciągle szukam ideału ;) Na jesieni chyba zbudujemy im stajnię :D
Pozdrawiam miło!
Elinorka
Elinor

Postprzez LuLu » 17 wrz 2017, o 13:09

Aaaa, wątek dla mnie :D Z jakiejś przyczyny od dzieciaka ciągnie mnie do lalkowych koni wszelkiej maści. Jak obfocę swoje cudeńka to się obowiązkowo pochwalę.
reiha wspominałam już, że masz niesamowicie dobre oko, ale się powtarzam. Cudowne zdjęcia!
Pentesilea Przecudny! Pałam do tych Dallasów miłością całe szczęście odwzajemnioną od dnia, kiedy dowiedziałam się o ich istnieniu. Osobiście posiadam czarnego. Z tym, że mój ma wyrobione nieco tylne nogi, ale nie przeszkadza mu to jakoś znacząco. Bez problemu stoi sam :] Również ubolewam nad brakiem ruchomej głowy, ale uroku nie sposób mu odmówić.
Broken Doll in the Middle of Chaos...

Powrót do Akcesoria dla lalek