[EAH] Everkowe nowości

Wszystko o Everkach

Re: [EAH] Everkowe nowości

Postprzez trujewszczak » 17 mar 2017, o 10:08

U nas budżetówki wcale nie są tańsze. Logika.
trujewszczak

Postprzez EvilCupcake » 17 wrz 2017, o 22:07

Straszna informacja do mnie dzisiaj dotarła. Mattel, w odpowiedzi do jakiegoś fana, ostatecznie potwierdził, że Everki zostały wycofane z produkcji. Niby nie powinnam być zaskoczona, ale dalej nie mogę zrozumieć dlaczego w ich miejsce dostaliśmy enchantimals, które ani tyłka nie urywają, ani nie są jakieś oryginalne, a co najgorsze nie szczycą się dobrą jakością (czyli w sumie trzymają poziom nowych rzeczy od mattela XD).
Czy oni aż tak kiepsko zarabiają, że muszą ciąć koszty na czym tylko się da?
EvilCupcake

Postprzez reiha » 18 wrz 2017, o 16:56

szkoda :( szkoda mi tych niedokończonych historii, porzuconego filmu, ładnych dodatków i ruchomych ciał w różnych kolorach skóry :( One skończyły się już dawno, to co ostatnio produkowali było jakimś chłamem niepodobnym do niczego :/

ale wyobrażasz sobie everki z tymi ohydnymi nowymi stawami? bleh :D
reiha

Postprzez Chupacabra » 18 wrz 2017, o 18:23

A tak miło się na nie patrzyło. Ale w sumie miały być taką słodką alternatywą dla monsterek, a skoro je usłodzają, to po co komu księżniczki. :bezradny: Lubiłam sobie te kreskówki czasem odpalić.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04
Chupacabra

Postprzez EvilCupcake » 19 wrz 2017, o 13:19

Gdy everki były u szczytu swojej popularności, było cacy. Większość lalek podobała mi się bardziej od monsterek, a serial i postacie wybiegały daleko poza oklepane scenariusze MH. ;(
EvilCupcake

Postprzez Annorelka » 20 wrz 2017, o 16:53

Ja wolę "ludzkie" lalki, więc Ever After High mi przypadło do gustu bardziej niż monsterki. Mimo to na początku mnie do tych lalek nie ciągnęło, bo proporcje lalek z mneijszymi głowami Barbie, Disneya czy Następców bardziej mi odpowiadają... dopóki nie dostałam dwóch na promocji i nie zaczęłam Everek przemalowywać. Bardzo doceniam ile mają detali i jak dobrze najlepsze serie są zrobione, mają dobrą artykulację. I ich buzie są super do malowania! Nie sądziłam, ze tak je polubię. A te buzie odbiegające od standardowego moldu (Darling, Ashlyn, Holly) są w ogóle śliczne. Cieszę się, że kupiłam je teraz, wyczuwałam chyba, ze je wycofają. :( Szkoda.
Annorelka

Postprzez Starbie » 16 lis 2017, o 23:54

Lepiej żebym pospieszyła się z zakupami - niech w moje łapki trafią chociaż Meeshell Mermaid, Darling Charming i Ashlynn Ella. Dopiero co kompletuję nowe lalki My Scene (dalej nie wierzę, że udało się jakieś znaleźć), a tu już kolejna linia zanika...
Starbie

Poprzednia strona

Powrót do Ever After High