Mężczyźni od Mattel

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Mężczyźni od Mattel

Postprzez barbusia77 » 16 paź 2017, o 07:52

25 lat temu klony były ładniejsze od dzisiejszej seri Play Mattela O.o TANDETA ot co.. niedługo będą oszczędzać na opakowaniu i zamiast kartonu zapakują w woreczek foliowy z klipsem :no: Wsydż się Mattelu :facepalm:
Życie bez pasji zabija...
barbusia77

Postprzez VMarcin » 16 paź 2017, o 10:22

Byłem w sklepie, stałem godzinę i przebrałem chyba z 15 tych facetów, ani jeden nie był porządnie wykonany, każdy miał niedomalowane włosy, krzywe oczy, braki na ustach, ciuchy uszyte tak jakby robiły je dzieci w przedszkolu na zajęciach plastycznych, przebarwienia plastiku, jakaś domieszka niebieskiego barwnika w skórze, główki perfidnie odcięte nożem z przecięciami na końcach, jakieś ryski na gumie Bóg wie od czego. Wybrałem jednego, dosłownie JEDNEGO i to tylko skupiając się na główce, już pal licho ciuch, uszyty krzywo, no ale lepsza już jako taka główka niż prosta koszulka. Ogólnie KOSZMAR. Zdecydowałem, że zawieszam już kupno kenów i fashionistek, są tak strasznie złej jakości, że to się po prostu nie opłaca, a skłoniło mnie do tego wydarzenie z zeszłego tygodnia. Mianowicie lalki fashionistki, które stały na stojakach, te mniej więcej takie sprzed dwóch lat, obecnie ociekają klejem, są tak tłuste, że nie wiem po co to było kupować, do niczego się już nie nadają. Co z tego, że umyję jak za 2 miesiące będzie dokładnie to samo. Niestety, ale współczesny Mattel nie jest już dla mnie. Przerzucam się na jakąś inną gałązkę lalkowania, bo playline jest już absolutnie nie do przyjęcia dla mnie. :no:
VMarcin

Postprzez lonion » 16 paź 2017, o 11:25

Bardzo podobała mi się Tereska mtm. Wczesniejsza wersja miała ładny makijaż ale klej w głowie. Nowe Teresy są bardziej pomaranczowe, nie mają kleju ale jeszcze nie widziałam żadnej z ładnie namalowany ustami.
lonion

Postprzez Stary_Zgred » 17 paź 2017, o 08:05

Muszę przyznać, że ja tego chłopaka wzięłam właśnie dla ładnego łebka. Jego ciało, pozbawione talii, wybitnie mi się nie podoba i zastanawiam się, czy dałoby się wyrzeźbić mu talię. Nogi ma przyjemnie długie i ręce niczego sobie, tylko ten nieforemny tułów o kształcie worka na kartofle robi odstręczające wrażenie.
Jakość ubranek idealnie podsumowała wyżej Ingrid, wiec już nie będę się nad nimi pastwić, tylko wzruszę ramionami i zapomnę o ich istnieniu.
Obrazek
Stary_Zgred

Poprzednia strona

Powrót do Mattel