Repainty Itan83

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!

Re: Repainty Itan83

Postprzez Balbinka » 29 paź 2017, o 07:30

Cudny jest. Uwielbiam takie klimaty. Im bardziej horror kategorii b tym lepiej :D a taka współpraca i zarazem reklama na międzynarodowych kanałach YT to super sprawa :) gratulacje :serducho:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez Arima » 29 paź 2017, o 10:36

Wspaniała robota! Szczerze podziwiam.
I klaun i Freddie są przerażający, oddałaś klimat w 100%.
Ale takiej lalki bym jednak w domu nie chciała mieć.
Za to Edwarda jak najbardziej. :)
Arima

Postprzez Czarnab1 » 29 paź 2017, o 13:24

Itan83 napisał(a):
Pentesilea napisał(a):O żesz Ty... W nocy spać nie będę!!! Mistrzostwo świata, ale straaaaaszne!

:D Dziękuję bardzo :rotfl: Starałam się
Ma też wyrzeźbione uwięzione dusze na klatce piersiowej, ale nie będę wklejać, bo to zbyt obleśne ;)

Bardzo chcę je zobaczyć. Pokaż na PW :D
Czarnab1

Postprzez lwica » 30 paź 2017, o 11:18

Freddy jest paskudny,obrzydliwy i obleśny :serducho: czyli idealny,taki jak w filmie. :brawo: Gratuluję oddałaś jego klimat w na 1000%. :klaszcze: Jestem zachwycona jak by wyszedł prosto z filmu przez ekran telewizora. :win: A i obejrzałam cały filmik oj mnóstwo pracy w niego włożyłaś a te uwięzione dusze są świetne.GRATULUJĘ. :brawo:
lwica

Postprzez Itan83 » 30 paź 2017, o 11:29

Czarnab1 napisał(a):Lalka jest cudowna!!! Twarz, noże i ten charakterystyczny sweterek. Freddy rozwalił mnie totalnie. :serducho:
Klaunów nie lubię i mnie przerażają, ale takiego Freddiego mogłabym mieć. Jeszcze by mi crittersa brakowało do kolekcji dziecięcych koszmarów z filmów. xD

Bardzo dziękuję :) cieszę się, że Ci się podoba ^^

-- 30 paź 2017, o 11:31 --

Balbinka napisał(a):Cudny jest. Uwielbiam takie klimaty. Im bardziej horror kategorii b tym lepiej :D a taka współpraca i zarazem reklama na międzynarodowych kanałach YT to super sprawa :) gratulacje :serducho:

Dziękuję Balbinko :) Dla mnie współpraca z nimi to była przede wszystkim przyjemność i świetna zabawa :) Bo przy takiej obleśnej lalce to chyba o antyreklama bardziej ;) :haha:

-- 30 paź 2017, o 11:33 --

Arima napisał(a):Wspaniała robota! Szczerze podziwiam.
I klaun i Freddie są przerażający, oddałaś klimat w 100%.
Ale takiej lalki bym jednak w domu nie chciała mieć.
Za to Edwarda jak najbardziej. :)

Dziękuję bardzo :) nie ukrywam, że już chciałabym odejść na chwilę od takiego horrorowego klimatu ;) bo te wszystkie straszma mi się już śnią po nocy ;)

-- 30 paź 2017, o 11:35 --

lwica napisał(a):Freddy jest paskudny,obrzydliwy i obleśny :serducho: czyli idealny,taki jak w filmie. :brawo: Gratuluję oddałaś jego klimat w na 1000%. :klaszcze: Jestem zachwycona jak by wyszedł prosto z filmu przez ekran telewizora. :win: A i obejrzałam cały filmik oj mnóstwo pracy w niego włożyłaś a te uwięzione dusze są świetne.GRATULUJĘ. :brawo:

Dziękuję Kochana :serducho: Tak... długo to trwało :) cieszę się, ze przynajmniej strój nie był skomplikowany :haha: Bo mieliśmy ustalone terminy i bałam się, ze nie zdążę :D :rotfl:
Itan83

Postprzez Seevou » 17 lis 2017, o 12:19

Freddy jest naprawdę super! Jestem pod wrażeniem odwzorowania wszystkich detali i cech postaci :serducho: .
Seevou

Poprzednia strona

Powrót do Repaint i reroot