Różne zdjęcia naszych lalek*

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Różne zdjęcia naszych lalek*

Postprzez Neytiri » 2 lis 2017, o 17:32

Carmazin, szkoda że do konkursu nie zdążyłaś dołączyć tego zdjęcia, jest super i idealnie wpisuje się w klimat Halloween :) Chętnie bym zobaczyła więcej zdjęć z tej sesji, pokazujących elementy dioramy i tematyczne akcesoria.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
13.10 Nowy post Autumn Fashion - Lea&Goddess
Neytiri

Postprzez Soihime » 14 lis 2017, o 12:35

Mały Tomoe Fua czeka na przystanku na swojego braciszka.
Obrazek
Soihime

Postprzez Elinor » 14 lis 2017, o 12:48

Carmazin to zdjęcie ma niesamowity nastrój, aż ciarki przechodzą! Pięknie zagrane światło i cień i bardzo pasuje do lali i do drugiego planu.
Pozdrawiam miło!
Elinorka
Elinor

Postprzez Only NM » 16 lis 2017, o 22:18

Carmazin, pełen podziw! Sohime. to jest msd, czy SD?
W sumie zdjęcie treningowe żeby poćwiczyć aparat na manualu, ale ie wiem gdzie je dać - do sesji nie pasuje, a jest ostre, i takie ni to na jawie ni to we śnie.
ObrazekHeaven 1 by Only NM, on Flickr
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ
Only NM

Postprzez Soihime » 17 lis 2017, o 08:21

Only NM napisał(a):Carmazin, pełen podziw! Sohime. to jest msd, czy SD?
W sumie zdjęcie treningowe żeby poćwiczyć aparat na manualu, ale ie wiem gdzie je dać - do sesji nie pasuje, a jest ostre, i takie ni to na jawie ni to we śnie.
ObrazekHeaven 1 by Only NM, on Flickr

Piękna fotka i lalka *0*

co do Twojego pytania to ani to ani to. Mój Akihide i Tomoe to główki Parabox na ciałkach obitsu :). Tomoe z powyższego zdjęcia ma ledwie 25-26 cm wzrostu :)
Soihime

Postprzez lwica » 18 lis 2017, o 18:59

Prześliczna laleczka i przepiękne zdjęcie. :serducho: Taka delikatna i romantyczna. :brawo:
lwica

Postprzez Carmazin » 18 lis 2017, o 19:57

Kochani, dziękuję Wam za komplementy :D Jesteście naprawdę kochani <3 Przyznaję, że trochę się natrudziłam przy dioramce i nadal żałuję, że nie udało mi się zdążyć.

Soihime
, ona wygląda na tym zdjęciu na takiego stęsknionego, że aż serce pęka... Mam ochotę go przytulić XD

Only NM, piękna lalka i cudne zdjęcie <3
Carmazin

Postprzez Soihime » 18 lis 2017, o 20:20

Carmazin napisał(a):Kochani, dziękuję Wam za komplementy :D Jesteście naprawdę kochani <3 Przyznaję, że trochę się natrudziłam przy dioramce i nadal żałuję, że nie udało mi się zdążyć.

Soihime
, ona wygląda na tym zdjęciu na takiego stęsknionego, że aż serce pęka... Mam ochotę go przytulić XD

Dziękuję, Tomoe jest bardzo przywiązany do brata. Tylko jego ma po tym jak rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Tylko rodzeństwo z tego wyszło.
Soihime

Postprzez Carmazin » 18 lis 2017, o 22:35

Soihime napisał(a):
Carmazin napisał(a):Kochani, dziękuję Wam za komplementy :D Jesteście naprawdę kochani <3 Przyznaję, że trochę się natrudziłam przy dioramce i nadal żałuję, że nie udało mi się zdążyć.

Soihime

Dziękuję, Tomoe jest bardzo przywiązany do brata. Tylko jego ma po tym jak rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Tylko rodzeństwo z tego wyszło.

O rany, nie wiedziałam, że oni mają za sobą taką smutną historię :(
Carmazin

Postprzez ingrid » 28 lis 2017, o 16:00

Nie całkiem lalkowo, ale na wesoło. Robiłam drobne porządki w kinderkach i trochę motywu egipskiego wpadło mi pod rękę, więc ułożyłam taki oto zabawny kadr ;)

Obrazek
ingrid

Postprzez Pink Flamingo » 28 lis 2017, o 19:20

ingrid, ooo, pamiętam egipskie koty! Miałem właśnie tę kicię z lusterkiem i grzebieniem, leżała na czymś w rodzaju szezlongu i jeszcze kociaka z sarkofagiem :) Jej, zapomniałem już jakie świetne były zabawki z kinder niespodzianki! Zawsze pięknie pomalowane i pamiętam też tyle różnych fantastycznych zabaw z ich udziałem - to niby tylko zwykła figurka, a historie można było tworzyć godzinami :)
Pink Flamingo

Postprzez ingrid » 28 lis 2017, o 22:20

Jak segregowałam kinderki, to właśnie przewinęło mi się przez ręce kilka starszych edycji, gdzie figurki nie nawiązywały do komercyjnych bajek, a stanowiły markę samą w sobie. Lubię jakieś edycje sympatyzujące z inną marką, jak np. Asterix w Kinderkach, ale np. seria Jaskiniowych Ludków chyba nigdzie indziej nie powstała by tak zabawnie, jak właśnie w wytwórni Ferrero. Kotów miałam całą serię i piramidę dioramę, dzisiaj zostały jedynie te dwa Kociaki, sporo kolekcji gdzieś się latami rozeszło. Kocia królowa była niesiona przez dwóch pomagierów, to dopiero był wesoły widok. Był w sarkofagu Kot mumia i Kocia mama z bobo, mały kotek budujący piramidę, Kot piekący pizzę, Koci artysta rzeźbiarz, Kot czarodziej z krukiem, Koci architekt rysujący na papirusie, Król na tronie, Królowa i dwóch pomagierów niosących królową xD . Niebiesko włosa figurka, to też z serii Kinder i o Egipcjanach, coś podobne do Lego, tymi, to się bawiłam chyba godzinami, no a ostatnia figurka, to z serii Hotel Potworów, daleko zanim Monster High w ogóle powstało.

Dzisiaj już mniej jest takich serii niezależnych, dużo pochłonęła komercja, ale w tamtym roku na święta w Maxi mieli bardzo oryginalne Yeti i zmontowałam taką scenkę, chyba już ją pokazywałam.

Obrazek

A co by nie robić offtopu, ale pozostać zarazem w temacie, fotka lalki z innymi figurkami :>

Obrazek
ingrid

Postprzez lwica » 29 lis 2017, o 19:33

Ingrid jakie słodkie figurki. :serducho: Te egipskie są śliczne a zwłaszcza ta niebieska mumia która ma jedno oczko bardziej xD jest taka zabawna. A ten lodowy klimat z Anna i Elzą jest słodki i taki świąteczno-zimowy. :zakochany:
lwica

Postprzez ingrid » 30 lis 2017, o 00:25

Ślicznie i ciepło Ci dziękuję Lwico :>
ingrid

Postprzez Arima » 30 lis 2017, o 10:41

Fajne zdjęcia.
Ale to co mi wpadło najbardziej w oko to sukienka w kratę. :)
Arima

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach