DC SuperHero Girls

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: DC SuperHero Girls

Postprzez miumiu » 3 lis 2017, o 20:05

moldowane( plastikowe) fryzury jak u kenów(tu by przyoszczędzili)
miumiu

Postprzez takes » 7 lis 2017, o 21:31

ooo dawno tu nie byłam a tu w końcu Hawkgirl! no to będzie jedyna którą chcę :D tylko jeszcze zrobię reroota na rudo
takes

Postprzez roroDolls » 8 lis 2017, o 21:02

o nieee...
superhere w sukn balowej jest tak samo glupie jak ksiezniczki disneya w kostiumach kapielowych wtem.. no litosci...

Skarpetki mnie nawet jakos bawia...mysle ze takie elementy sa dla mlodziakow dosc skomplikowane i klopotliwe no i gina (w akcji i podczas 'spzratania'...)
roroDolls

Postprzez Pentesilea » 9 lis 2017, o 10:39

Doskonałe porównanie z tymi kostiumami. Dla mnie to też bez sensu pomysł...
Pentesilea

Postprzez Annorelka » 9 lis 2017, o 16:41

To nie wiem czy ja byłam jakimś wyjątkowym dzieckiem, ale zawsze lubiłam jak lalki miały prawdziwe, materiałowe skarpetki czy rękawiczki. Lubiłam takie maleństwa. I lubiłam też jak stroje miały prawdziwe kieszonki lub szlufki u spodni i materiałowy pasek. Teraz się wszystko nadrukowuje.
Annorelka

Postprzez Netta » 13 lis 2017, o 22:37

No i znowu moldowane, seria chyba zmierza w stronę action figures (a może tak było od początku :mysli:) https://www.facebook.com/DCSuperHeroGir ... =3&theater (Wonder Woman i Super Girl). Nic, yno czekać na następną lalkę Harley, aż dadzą jej moldowany kask (jak u Astranovy , albo.......iii lepiej o tym nie myśleć XD), ona i tak się sprzeda (zapewne przez Suicide Squad) :haha: . Coś faktycznie Mattel niedomaga, skoro ponoć Hasbro chce go wykupić (oby się nie powtórzyła sytuacja z TrU).
Netta

Postprzez ingrid » 14 lis 2017, o 19:51

Może w Chinach szwalnie pozamykały się :mysli:
ingrid

Postprzez reiha » 14 lis 2017, o 20:01

to zdjęcie :D :D :D

naiwnie myślałam, że skoro mają serie i lalek i figurek, to te pierwsze będą typowo do przebierania i czesania :/
reiha

Postprzez Aarjelin » 14 lis 2017, o 20:11

reiha napisał(a):to zdjęcie :D :D :D

ojej biedna Kara xD jej minka mówi wszystko :rotfl: I nie przejmuj się, też tak naiwnie sądziłam :bezradny:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez ingrid » 14 lis 2017, o 20:38

Nosz kuźwa, najwyraźniej łatwiej odlać odlew, jak i tak plastik stygnie, niż zatrudniać w to miejsce speców od projektowania, skrawania, wszywania, ubierania itp, itd. Tak zamiast płacić za obszycie, to dorzuca kilka gram plastiku z farbą i gitara. No, dobrze, że włosy nie są moldowane bo to wtedy faktycznie mało z lalką miałoby wspólnego i raczej nie wielu by chciało to zakupić :rotfl: , chociaż Kristoff mattelowski z Krainy Lodu uszedł w tłumie.

Generalnie ja czasami moldowania uznaję, jak pisałam, ale to musi mieć jakieś uzasadnienie, lub wręcz być wymagane, aby dopieścić projekt, tyle tylko, że takie zabiegi są raczej rzadkie i mało której lalce potrzebne.
ingrid

Poprzednia strona

Powrót do Mattel