Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Postprzez Asiasta » 12 lis 2017, o 00:29

Aarjelin napisał(a):Asiasta, znaczy Dynamitki cię dynamicznie wciągnęły ;D
Ale ślicznotka ^^ i ciekawe to zdjęcie grupowe :3 dobrze widać skalę towarzystwa, jak posągowo się prezentuje przy tej maleńkiej Pamelce :D

dziękuję

Kupuję Dynamitki bo są niedrogie. Ubranka dla nich i buty można kupić po niskiej cenie na aliexpress. I to nie byle jakie. Bardzo chciałabym kupić Poppy Parker ale obawiam się, że nie skończyło by się na 1 lalce :D A to dyży wydatek jak na mój portfel.
Kiedyś na pewno umieszczę w tym wątku zdjęcie swojej lub swoich Poppy :), do tego czasu zadowolę się kolejną piękną dynamitką.
Asiasta

Postprzez Annorelka » 12 lis 2017, o 09:58

Wczoraj zaszalałam i obkupiłam się na aliexpress (promocje na 11.11), sporo fabrycznych ubranek dla Barbie, butki i włosy na peruki. I jedno ciałko za 2 dolary. Szkoda, że większość sklepów sprzedaje ubranka i buty na zasadzie "wylosujemy ci 5 kompletów". Znalazłam taki, gdzie można było wybrać, ale nie wszystkie fajne mieli na stanie.
Annorelka

Postprzez roroDolls » 12 lis 2017, o 11:45

..i mnie spontanicznie przypililo..
z glupia frant zrobilam oferte, ktora zostala zaakceprtowana - wynegocjowalam 50% ceny...

laciate trupolki... ale z Tuesday (glowki) strasznie sie ciesze... (zdj z aukcji jeszcze)
Obrazek09.11. by Radoslawa Olewicz, on Flickr
roroDolls

Postprzez lwica » 12 lis 2017, o 12:50

Annorelka i RoroDolls gratuluję dziewczyny,świetne zakupy. :brawo:
lwica

Postprzez Pentesilea » 12 lis 2017, o 13:26

Tym razem i ja się pochwalę w tym wątku, bo na głowę upadłam chyba, ale kupiłam dwie lalki. :) Oto moje panny.

Evangeline Ghastly Black as Night
Obrazek

Fabiana Diaz Color Infusion Style Lab 2014
Obrazek

Obie mnie zdobyły w momencie, jak tylko wypakowałam je z pudełka. :)
Pentesilea

Postprzez lwica » 12 lis 2017, o 14:18

Pentesilea gratuluję Ci kochana :brawo: bo przepiękne lalki kupiłaś. :serducho: Obie są bardzo ładniutkie ale Evangelina jest przecudowna :zakochany: taka delikatna i krucha i te jej cudowne oczęta. :slinka:
lwica

Postprzez Asiasta » 12 lis 2017, o 17:15

Pentesilea napisał(a):Tym razem i ja się pochwalę w tym wątku, bo na głowę upadłam chyba, ale kupiłam dwie lalki. :) Oto moje panny.

Evangeline Ghastly Black as Night
Obrazek

Fabiana Diaz Color Infusion Style Lab 2014
Obrazek

Obie mnie zdobyły w momencie, jak tylko wypakowałam je z pudełka. :)

Piękne lale. Gratuluję. Oczy Evangeline Ghastly są cudowne :)

-- 12 lis 2017, o 17:17 --

Annorelka napisał(a):Wczoraj zaszalałam i obkupiłam się na aliexpress (promocje na 11.11), sporo fabrycznych ubranek dla Barbie, butki i włosy na peruki. I jedno ciałko za 2 dolary. Szkoda, że większość sklepów sprzedaje ubranka i buty na zasadzie "wylosujemy ci 5 kompletów". Znalazłam taki, gdzie można było wybrać, ale nie wszystkie fajne mieli na stanie.

Ja również wczoraj zrobiłam zakupy na Aliexpress dla moich ślicznotek :)

-- 12 lis 2017, o 17:18 --

roroDolls napisał(a):..i mnie spontanicznie przypililo..
z glupia frant zrobilam oferte, ktora zostala zaakceprtowana - wynegocjowalam 50% ceny...

laciate trupolki... ale z Tuesday (glowki) strasznie sie ciesze... (zdj z aukcji jeszcze)
Obrazek09.11. by Radoslawa Olewicz, on Flickr

Gratuluję zakupu. :)
Asiasta

Postprzez niemiłamonika » 12 lis 2017, o 23:40

Pentesilea gratruluję Fabiana Diaz Color Infusion Style Lab 2014. Sama się nad nią zastanawiałam.:)
niemiłamonika

Postprzez Pentesilea » 13 lis 2017, o 00:04

Lwico, Asiasta, dziękuję. :)

Moniko, dziękuję. :) Fabiana jest bardzo urokliwa. :)
Pentesilea

Postprzez Pink Flamingo » 13 lis 2017, o 20:22

Gratuluję wszystkim udanych lalkowych nabytków :)
Asiasta, wpadłaś w Dynamitki po uszy ;) Ale nic dziwnego, to świetnie zrobione lalki, bardzo łatwo dają się lubić ;) na all jest teraz wystawiona TJ Heartbreaker - licytujesz?
Pentesilea, obie takie różne, na Evangeline się nie znam zupełnie, ale te szklane oczy są niesamowite. Color Infusion też mam i bardzo lubię te ciałka! Takie konkretne, porządnie wykonane, świetnie się dla nich szyje :)
roro, to będzie masa frajdy z doprowadzaniem lalek do porządku - czekam na fotki z metamorfoz :D
Pink Flamingo

Postprzez Asiasta » 13 lis 2017, o 22:57

Pink Flamingo napisał(a):Gratuluję wszystkim udanych lalkowych nabytków :)
Asiasta, wpadłaś w Dynamitki po uszy ;) Ale nic dziwnego, to świetnie zrobione lalki, bardzo łatwo dają się lubić ;) na all jest teraz wystawiona TJ Heartbreaker - licytujesz?

Dziękuję.
Wczoraj na olx pojawiły sie oferty z Dynamitkami. Na razie wstrzymuje sie i poczekam az ceny troche spadna. :>
Co do TJ heartbreamer licytuję. Piekna lala.
Asiasta

Postprzez ingrid » 14 lis 2017, o 20:54

Gratuluję nowych lal, chociaż bardzo nie mattelowo się zrobiło i mi trudno wejść w temat. Roro skubnęła trochę klasyki na dawnych przyjemnych ciałkach, ciekawego co z tych nagusek będzie :mysli:
ingrid

Postprzez Pink Flamingo » 15 lis 2017, o 11:12

Ja zwariowałem na punkcie Eugenii Vivacite, kiedy pierwszy raz zobaczyłem fotki promo nowej kolekcji Fashion Royalty 2017: La Femme. Na tyle mnie wzięło, że postanowiłem tę właśnie szaleńczo piękną Eugenię zaprosić do swojej kolekcji jako pierwszą przedstawicielkę tej postaci i tego moldu. Musiałem czekać trochę dłużej, bo dealer, u którego zamawiałem miał urlop i teraz, kiedy cały lalkowy internet ochłonął już po swoich Eugeniach i wszystkim się opatrzyły, ja wzniecam ekscytację na nowo ;)
ObrazekIMG_1526 by Michał O., on Flickr
Pink Flamingo

Postprzez Pentesilea » 15 lis 2017, o 11:14

Cudowna!
Pentesilea

Postprzez Asiasta » 15 lis 2017, o 15:32

Pink Flamingo napisał(a):Gratuluję wszystkim udanych lalkowych nabytków :)

Dziekuję za informację aukcja wygrana. TJ niedługo bedzie miała nowy dom i nowe przyjacółki. :brawo:
Gdyby nie twoj wpis nawet nie wiedziałabym o tej aukcji.

-- 15 lis 2017, o 15:35 --

Pink Flamingo napisał(a):Ja zwariowałem na punkcie Eugenii Vivacite, kiedy pierwszy raz zobaczyłem fotki promo nowej kolekcji Fashion Royalty 2017: La Femme. Na tyle mnie wzięło, że postanowiłem tę właśnie szaleńczo piękną Eugenię zaprosić do swojej kolekcji jako pierwszą przedstawicielkę tej postaci i tego moldu. Musiałem czekać trochę dłużej, bo dealer, u którego zamawiałem miał urlop i teraz, kiedy cały lalkowy internet ochłonął już po swoich Eugeniach i wszystkim się opatrzyły, ja wzniecam ekscytację na nowo ;)
ObrazekIMG_1526 by Michał O., on Flickr

To prawda Eugenia jest cudowna.Gratuluje
Asiasta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach