Wyrwana głowa...

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!

Wyrwana głowa...

Postprzez GrzeDoll » 20 lis 2017, o 22:55

Nie mogę poradzić sobie z lalką lagoną blue... Ma wyrwaną głowę. Chaczyk trzymający główkę jest oderwany i niewiadomo gdzie się podziewa. Lalka do tego nie ma rąk. Najbardziej chciałbym odnowić panią potworke bo te lalki to moje życie. Macie może jakieś pomysły? Do tego część plastiku na szyjce jest oderwana.. Nie mam słów... Ale nie mogłem przepuścić okazji lalki za niecałe 2 zł.
GrzeDoll

Re: Wyrwana głowa...

Postprzez roroDolls » 21 lis 2017, o 11:04

mozna pokombinowac z jakimis koralikami, guzikami, drucikami i gumkami zeby bylo sztywne ale ruchome i trzymalo glowke w pionie...
roroDolls

Postprzez Aarjelin » 21 lis 2017, o 11:56

Tu znalazłam taki prościutki poradnik, potrzebny jest jedynie: klej, taśma izolacyjna, kombinerki i wsuwka do włosów ^^ https://www.youtube.com/watch?v=a8BgCswWCQg choć podejrzewam, że mógłby wsuwkę zastąpić też spinacz do papieru czy inny sztywny drucik :mysli:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez GrzeDoll » 21 lis 2017, o 15:58

Aarielin racja tylko że lalka nie ma połowy szyji. :beczy:
GrzeDoll

Postprzez roroDolls » 21 lis 2017, o 22:11

a to jakas masa plastyczna, szlifowanko i farba...ja sie w to nigdy niebawilam... niech dziewczyna poczeka na innego trupka z powylamywanymi.. zrobisz sobie potworka frankensteina;-)
roroDolls

Postprzez GrzeDoll » 22 lis 2017, o 16:44

GrzeDoll napisał(a):Nie mogę poradzić sobie z lalką lagoną blue... Ma wyrwaną głowę. Chaczyk trzymający główkę jest oderwany i niewiadomo gdzie się podziewa. Lalka do tego nie ma rąk. Najbardziej chciałbym odnowić panią potworke bo te lalki to moje życie. Macie może jakieś pomysły? Do tego część plastiku na szyjce jest oderwana.. Nie mam słów... Ale nie mogłem przepuścić okazji lalki za niecałe 2 zł.

http://wstaw.org/w/4Igf/linki/ link do zdjęcia lalki :serducho: :serducho:
GrzeDoll

Postprzez Pokrzyva » 23 lis 2017, o 00:17

Ja bym pokombinowala z modeliną i guzikiem :)
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Powrót do Radzimy sobie