Nasze uroklliwe klony

Wszystkie niefirmowe lalki zasługujące na uwagę

Re: Nasze uroklliwe klony

Postprzez roroDolls » 21 lis 2017, o 22:28

ale super! jak z upitoleniem glowki na cialko??

-- 21 lis 2017, o 23:28 --

ale super! jak z upitoleniem glowki na cialko??
roroDolls

Postprzez Dampirg85 » 23 lis 2017, o 16:25

Only NM napisał(a):Kilka miesięcy temu otworzyli u mnie nowego chińczyka, jest wielki i są też zabawki!
Oto co napotkałam:
https://farm5.staticflickr.com/4565/384 ... d3d1_c.jpg
Lalka nie ma mobilnego torsu, jest z porządnego plastiku, stawy niewyrobione. Niestety pannę za bardzo rozkraczyłam i pękła jej taka gumka w kształcie symbolu nieskończoności która była odpowiedzialna za utrzymywanie nóg, w jakiej ja byłam rozpaczy jak mi noga odpadła! Na szczęście naprawiłam kawałkiem gumki do majtek i jest, cała i nawet stojąca! Buty są zaskoczeniem bo po bokach się odpinają, ona w nich stoi! Same stopy są ciekawe. Płaskie i zginają się jak u obitsu, ale duży palec jest lekko odchylony jakby do noszenia japonek. Mankamenty to zdecydowanie niedopasowany kolor głowy do ciała, głowa jest o ton za jasna - na zdjęciach raczej tego nie widać. Jak na lalkę za 29 zł jestem zadowolona!

Mam pytanie, czy to ciałko pasowało by kolorystycznie do Barbie Fan BingBing?? :o :slinka:
Bo już od wieków szukam bladego ciałka dla mojej Fan ale bezskutecznie. :bezradny:

//Nie cytujemy zdjęć! Miranda
Dampirg85

Postprzez Stary_Zgred » 30 lis 2017, o 20:51

Seria"DefaLucy" trochę odżywa dzięki nowym typom buziaków :)
Obrazek
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Aarjelin » 30 lis 2017, o 23:05

Stary_Zgred, kompletnie nie znam tej serii :mysli: ale jakiś taki no całkiem sympatyczny ten buziak :D zwłaszcza te usteczka i policzka urocze ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Stary_Zgred » 2 gru 2017, o 14:53

Kaufland atakuje klonami matellowskich laleczek o moldzie "Kayla/Lea". Nie strzymałam i wzięłam jedną ze sobą do domu. Nie jestem w stanie obojętnie wzruszyć ramionami, gdy w grę wchodzi lalka o twarzy Kayla/Lea. A ta ma żółte oczy, co już kompletnie mnie dobiło. Jakościowo laleczka nie odbiega od matellowskich budżetówek - ciało jest twarde jak kamień i niezginalne. Nogi są kształtne - lalce zaoszczędzono patyków. W pudelku kryje się oprócz lalki, co mnie nielicho zaskoczyło, stojak. Lalka nie ma swojego imienia, jest zapakowana w pudełko oznaczone nazwą "Balowa księżniczka". Cena - 24,99 zł.

Obrazek
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Ania_DollSecondHand » 2 gru 2017, o 15:53

Gdyby nie te żółte oczy, to byłaby całkiem fajna :) Ciekawe, że na potrzeby produkcji klonów ktoś odkopał taki mold :)
Ania_DollSecondHand

Postprzez Miranda » 2 gru 2017, o 16:21

A mnie się te oczy właśnie dlatego podobaja. Kurczę, wyglada na to, że muszę jeszcze raz biec do Kaufa.
Miranda
Moderator

Postprzez DragonLady » 2 gru 2017, o 17:21

Całkiem fajna :). Zgredziu, a jakieś patrzące prosto też są?
DragonLady

Postprzez Stary_Zgred » 2 gru 2017, o 17:41

DragonLady napisał(a):Całkiem fajna :). Zgredziu, a jakieś patrzące prosto też są?

Były. Ale z inszym typem twarzy. O, takusim:

Obrazek

Kayle/Lee były tylko krzywopatrzne.
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez DragonLady » 2 gru 2017, o 18:13

Dzięki :). Kayle jednak ładniejsze, szkoda, że krzywopatrzne :).
DragonLady

Postprzez Aarjelin » 2 gru 2017, o 18:15

Stary_Zgred napisał(a):Kaufland atakuje klonami matellowskich laleczek o moldzie "Kayla/Lea" (...) Nogi są kształtne - lalce zaoszczędzono patyków. W pudelku kryje się oprócz lalki, co mnie nielicho zaskoczyło, stojak.

Kurczę, narobiłaś mi ciekawości na te nogi xD A oczka faktycznie dość zadziwiające :mysli: ale jako ciekawostka czy dla chcących poćwiczyć ooakowanie... no i też lubię ten mold więc gdybym miała Kauflanda w pobliżu pewno by się skończyło na tym samym xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Pokrzyva » 2 gru 2017, o 20:43

Mnie się ten klinik podoba, oczy tez, ma czarne włosy = plus, tylko... Ja ślepnę, czy ona ma żółtozielone brwi? xD
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez Aarjelin » 2 gru 2017, o 20:57

Pokrzyva napisał(a):Mnie się ten klinik podoba, oczy tez, ma czarne włosy = plus, tylko... Ja ślepnę, czy ona ma żółtozielone brwi? xD

ano, to chyba rozmazany żółty z czarnymi włoskami xD bo sobie po prostu pociągneła je tym samym cieniem co powieki a który to dobrała pod kolor tęczówek... no lubi kobieta żółty, cóż poradzić xD
Aarjelin

Postprzez lwica » 3 gru 2017, o 10:47

Ta podrabiana Lea jest śliczniutka i te żółte oczka cudowne. :serducho: Tylko te brwi to u mnie wyglądają na bardziej zielone. xD
lwica

Poprzednia strona

Powrót do Klony