Equestria Girls

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu

Re: Equestria Girls

Postprzez lwica » 17 lis 2017, o 21:57

A czemu ta z pierwszego zdjęcia i ta z trzeciego zdjęcia co ma czerwone włosy ma jedną brew inna a drugą inną? O.o
lwica

Postprzez EvilCupcake » 17 lis 2017, o 22:40

lwica napisał(a):A czemu ta z pierwszego zdjęcia i ta z trzeciego zdjęcia co ma czerwone włosy ma jedną brew inna a drugą inną? O.o

Jedna brew jest "zmarszczona".
EvilCupcake

Postprzez Starbie » 17 lis 2017, o 23:40

Ta Emojii nie różni się za bardzo od postaci z serialu animowanego dla dzieci pt. "Tomek i Przyjaciele" (Thomas & Friends).

Obrazek

Koszmar mojego dzieciństwa...

EvilCupcake napisał(a):WIEM
O MAMO JUŻ WIEM! Od 3 godzin się zastanawiam co mi w nich nie gra i mam!
One wyglądają jak ta emoji!
Obrazek
Starbie

Postprzez lwica » 17 lis 2017, o 23:49

EvilCupcake napisał(a):
lwica napisał(a):A czemu ta z pierwszego zdjęcia i ta z trzeciego zdjęcia co ma czerwone włosy ma jedną brew inna a drugą inną? O.o

Jedna brew jest "zmarszczona".

Dzięki za wyjaśnienia. :D A ja myślałam,że to jakiś błąd w produkcji. :facepalm:
lwica

Postprzez reiha » 18 lis 2017, o 18:32

figurka Sunset Shimmer i Sage ze Star Darlings też mają taką brew.
Na razie ich nie skreślam, fajnie że uaktualnili malunek twarzy, tamte lalki wyglądały już niewspółcześnie :P Szkoda tylko że zabrali artykulacje z kolan i nie wiem czy nie zmniejszyli stóp :( Nie wiem jak będą wyglądały na żywo, ale w tej chwili nie przeszkadza mi kształt twarzy, to i tak to nic w porównaniu z płaskością everek.
reiha

Postprzez Pokrzyva » 20 lis 2017, o 12:15

Sunset Shimmer mi się podoba! To znaczy - i tak tego nie kupie, nie zbieram poniaczy pod żadną postacią, niemniej uważam, że Sunset Shimmer (+ odrobinę AppleJack i Pinkie Pie) broni nowego moldu/malunku. Twilight, Rarity, Fluttershy i Rainbow Dash to pomyłka, rzeczywiście wyglądają jak lokomotywa :'D
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez reiha » 3 gru 2017, o 01:19

zaczęły pojawiać się recki nowych lalek, tę znalazłam w grafice google i nie jest najlepsza pod względem informacji i zdjęć, ale trudno.

http://venivididolli.blogspot.com/2017/11/review-equestria-girls-classic-style.html
http://venivididolli.blogspot.com/2017/11/review-equestria-girls-twilight-sparkle.html

Mają brzydkie profile, a Twilight jest paskudna :D Mold Fluttershy i AppleJack wydaje się być ładny, ale coś mi nie pasuje, nie wiem co :D Może rozmiar oczu? W ogóle wydają się wredne i fałszywe XD Nie chcę przesłodzonego zeza w stylu Mattela, ale Hasbro ma często problem ze stworzeniem wiarygodnej emocji na twarzy lalki (z wyjątkiem minisów, te są idealne).
reiha

Postprzez KiciaKocia » 3 gru 2017, o 20:49

Obrazek
Moja obecna kolekcja Minisów! Strasznie lubię te małe paskudy i coraz częściej myślę, żeby się całkiem przebranżowić na nie z 'normalnych' lalek.
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Poprzednia strona

Powrót do Inne lalki