moje znalezisko czyli.... Katalog Mattela

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: moje znalezisko czyli.... Katalog Mattela

Postprzez EvilCupcake » 9 lip 2017, o 16:02

Liczyłam na to, że nareszcie sprowadzą everkowe Jillian i Ninę, a tu lipa. Ogólnie strasznie biedny ten katalog.
EvilCupcake

Postprzez ingrid » 11 lip 2017, o 12:36

Najwyraźniej zrobili po prostu ksero starego katalogu z drobną modyfikacją, gdzie poprzedni katalog nie jawił się nadzwyczajnie.

Czy mi się wydali, czy nie przewidzieli żadnej świątecznej kolekcjonerskiej? No bo urodzinowych, czy baletowych już chyba zaprzestali włączać w standard oferty.

Mogliby chociaż posprowadzać takie rzeczy, jak te, co by nie lansować jedynie ciągłego snobizmu kreowania wizerunku zewnętrznego, a wrzucić więcej inspiracji, aktywności i symboliki różnego formatu hobby : https://www.youtube.com/watch?v=jjlPIq_3PZA
ingrid

Postprzez Miranda » 12 lip 2017, o 11:55

Nie wiem w sumie, po co oni wydaja te katalogi, skoro nic z nich nie wynika.
Miranda
Moderator

Postprzez Pink Flamingo » 14 lip 2017, o 12:49

Ech, szkoda, że nie będzie świątecznych 2017 Holiday - chociaż, jak już się nie raz przekonaliśmy, katalogi Mattel sobie, a rynek sobie i nie raz można się było miło zaskoczyć dostępnością lalek kolekcjonerskich. Być może zniechęcili się po słabej sprzedaży serii 2016 - ale nic dziwnego, jeżeli przeliczyli 39$ na ok. 200 zł...
Dobrze, że będą nowe Fashionistki, nie mogę doczekać się błękitnowłosej i dziewczyny z afro! :jupi: :cwaniak:
Pink Flamingo

Postprzez Pink Flamingo » 19 sty 2018, o 13:29

Katalog na wiosnę-lato 2018: http://www.katalogi-mattel.pl/katalogi/katalog_wiosna_lato_2018/#

Cieszy mnie tancerka MtM z ciałkiem curvy, reedycja podstawowych 4 MtMek z fioletowym topem na czele, nowe Fashionistas - w tym te z dodatkowym ubrankiem - fashion packi z hello kitty, te podwójne i te z dodatkami. A segment kolekcjonerski tradycyjnie - pustką wieje... Ech, smuci mnie to, że Mattel nie widzi w nas prawdziwych klientów. Przecież też oglądamy filmy, a lalek filmowych będzie w tym roku sporo... To taki pierwszy przykład. Pozostaje chyba tylko mieć nadzieję, że jakiś trafem dotrą do nas chociaż niektóre pozycje - jak było z repro Totally Hair w zeszłym roku.
Pink Flamingo

Postprzez Annorelka » 19 sty 2018, o 13:59

Reedycja Made to move w fioletowym topie? Na pewno?? Nie słyszałam,z ę taka wyszła, może się pomylili? :(
Cieszy mnie Curvy i Fashionistki oraz jestem miło zaskoczona, że dostaniemy ubranka.
Annorelka

Postprzez Pink Flamingo » 19 sty 2018, o 14:15

Hm, jeżeli jest na zdjęciu w katalogu, to mam nadzieję, że będzie dostępna w sprzedaży, ale z Mattelem nigdy nie wiadomo :)
Pink Flamingo

Postprzez Dampirg85 » 20 sty 2018, o 20:20

Pink Flamingo napisał(a):Hm, jeżeli jest na zdjęciu w katalogu, to mam nadzieję, że będzie dostępna w sprzedaży, ale z Mattelem nigdy nie wiadomo :)

No właśnie w tym problem, że często jest coś w katalogu, ale w sklepach stacjonarnych nie można tego znaleźć danej rzeczy, jedynie czasem pojawi się kilka sztuk na necie i potem finito. :no:
Jestem ciekaw jest pulchnej tancerki (różowe włosy), bo akurat ją to bym chciał mieć.. A no i kilku zestawów ubranek. :)
Dampirg85

Postprzez reiha » 25 sty 2018, o 01:59

Właśnie trafiłam na flickerze na styczniowy haul zakupowy :P osoby, która pisała że w jego sklepie znowu pojawiły się mtm, ale nie mam pojęcia w jakim kraju. Oczywiście niebieski top ma zupełnie inny kolor skóry niż poprzednio XD Może mattel wpadnie na pomysł, że owszem wznowi fioletowy, ale w zupełnie innym odcieniu skóry. Pożółkłym. Albo lekko zielonym. Tak żeby nie pasował do innych lalek.
reiha

Postprzez Annorelka » 25 sty 2018, o 15:39

Dasz link? Jaki kolor ma teraz Tereska z niebieskim topem? Już w poprzednim wypuście była bardziej pomarańczowa (tak jak Ruda i Blondi, tylko tez odpowiednio ciemniejsza), co tym razem?
Annorelka

Postprzez reiha » 25 sty 2018, o 16:30

Pewnie taka sama, bo pisze że jest lekko czerwona. https://flic.kr/p/23tNoC3 Tylko teraz widzę, że na pudełku jest blondynka i ruda, nie wiem czy dostaniemy fioletową :(( Oby po prostu zostawili stary front.
reiha

Poprzednia strona

Powrót do Mattel