DC SuperHero Girls

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: DC SuperHero Girls

Postprzez miumiu » 3 lis 2017, o 20:05

moldowane( plastikowe) fryzury jak u kenów(tu by przyoszczędzili)
miumiu

Postprzez takes » 7 lis 2017, o 21:31

ooo dawno tu nie byłam a tu w końcu Hawkgirl! no to będzie jedyna którą chcę :D tylko jeszcze zrobię reroota na rudo
takes

Postprzez roroDolls » 8 lis 2017, o 21:02

o nieee...
superhere w sukn balowej jest tak samo glupie jak ksiezniczki disneya w kostiumach kapielowych wtem.. no litosci...

Skarpetki mnie nawet jakos bawia...mysle ze takie elementy sa dla mlodziakow dosc skomplikowane i klopotliwe no i gina (w akcji i podczas 'spzratania'...)
roroDolls

Postprzez Pentesilea » 9 lis 2017, o 10:39

Doskonałe porównanie z tymi kostiumami. Dla mnie to też bez sensu pomysł...
Pentesilea

Postprzez Annorelka » 9 lis 2017, o 16:41

To nie wiem czy ja byłam jakimś wyjątkowym dzieckiem, ale zawsze lubiłam jak lalki miały prawdziwe, materiałowe skarpetki czy rękawiczki. Lubiłam takie maleństwa. I lubiłam też jak stroje miały prawdziwe kieszonki lub szlufki u spodni i materiałowy pasek. Teraz się wszystko nadrukowuje.
Annorelka

Postprzez Netta » 13 lis 2017, o 22:37

No i znowu moldowane, seria chyba zmierza w stronę action figures (a może tak było od początku :mysli:) https://www.facebook.com/DCSuperHeroGir ... =3&theater (Wonder Woman i Super Girl). Nic, yno czekać na następną lalkę Harley, aż dadzą jej moldowany kask (jak u Astranovy , albo.......iii lepiej o tym nie myśleć XD), ona i tak się sprzeda (zapewne przez Suicide Squad) :haha: . Coś faktycznie Mattel niedomaga, skoro ponoć Hasbro chce go wykupić (oby się nie powtórzyła sytuacja z TrU).
Netta

Postprzez ingrid » 14 lis 2017, o 19:51

Może w Chinach szwalnie pozamykały się :mysli:
ingrid

Postprzez reiha » 14 lis 2017, o 20:01

to zdjęcie :D :D :D

naiwnie myślałam, że skoro mają serie i lalek i figurek, to te pierwsze będą typowo do przebierania i czesania :/
reiha

Postprzez Aarjelin » 14 lis 2017, o 20:11

reiha napisał(a):to zdjęcie :D :D :D

ojej biedna Kara xD jej minka mówi wszystko :rotfl: I nie przejmuj się, też tak naiwnie sądziłam :bezradny:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez ingrid » 14 lis 2017, o 20:38

Nosz kuźwa, najwyraźniej łatwiej odlać odlew, jak i tak plastik stygnie, niż zatrudniać w to miejsce speców od projektowania, skrawania, wszywania, ubierania itp, itd. Tak zamiast płacić za obszycie, to dorzuca kilka gram plastiku z farbą i gitara. No, dobrze, że włosy nie są moldowane bo to wtedy faktycznie mało z lalką miałoby wspólnego i raczej nie wielu by chciało to zakupić :rotfl: , chociaż Kristoff mattelowski z Krainy Lodu uszedł w tłumie.

Generalnie ja czasami moldowania uznaję, jak pisałam, ale to musi mieć jakieś uzasadnienie, lub wręcz być wymagane, aby dopieścić projekt, tyle tylko, że takie zabiegi są raczej rzadkie i mało której lalce potrzebne.
ingrid

Postprzez takes » 23 sty 2018, o 10:47

Żuciłam się na Hawkgirl na amerykanosie a to preorder na 1 kwietnia ;(
btw chyba zlikwidowali te linie na bluzce, jest tylko pomalowana na żółto.

Obrazek
takes

Postprzez Asiasta » 28 sty 2018, o 21:17

Czy plastikowy gorset z tego modelu Wonder Woman można ściągać, czy jest na stałe przyklejony do ciała?
http://barbie.mattel.com/shop/en-us/ba/ ... doll-dwd82
Chcę kupić lalkę Wonder Woman ale tylko na tym ciałku. Ewentualnie skuszę się na tańszą lalkę z tej serii ale ten model akurat podoba mi się najbardziej. Chciałbym jej uszyć spódniczkę i gorset bo te oryginalne wyglądają fatalnie. Pozostałe elementy zostawię oryginalne. Zanim jednak zdecyduję się na zakup muszę wiedzieć czy warto ją kupować czy zdecydować się tańszą wersję ze zdejmowanym strojem.
Asiasta

Postprzez takes » 21 lut 2018, o 21:47

Nie ten temat. To kolekcjonerka. Mozna wszystko zdjąć ale trzeba rozłupać to jakby. Samo z siebie nie jest zdejmowane.
takes

Poprzednia strona

Powrót do Mattel