Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Jesteś tu nowy? Przywitaj się z nami!

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Postprzez Ginger » 1 sty 2018, o 11:31

Cześć,
moja miłość do lalek przyszła wraz z pojawieniem się na świecie mojej córeczki. Szukając zabawek dla niej, zaczęłam odkrywać lalkowy świat (zabawne, bo jako dziecko ganiałam z chłopakami bawiłam się w karate :) )
Szyłam już lalki waldorfskie, eksperymentowałam z filcowaniem głowy, a teraz marzy mi się repaint. Poza tym kilka dni temu dostałam małą laleczke Shibajuku i... zakochałam się po uszy!
Ginger

Postprzez NinaMarie » 28 sty 2018, o 21:36

Cześć! Zajmuję się reepaintem lalek. Właściwie to dopiero zaczynam :zakochany:
NinaMarie

Postprzez Carmazin » 30 sty 2018, o 13:24

Cześć, miło Was widzieć :) Pokażcie co tam tworzycie :D
Carmazin

Postprzez saimi » 9 lut 2018, o 14:03

Hej! :D
Jak sama nazwa użytkownika wskazuje - jestem saimi. Lalki są w moim domu od zawsze, jednak nigdy nie lubiłam się nimi bawić, ale ok. 2 miesiące temu wreszcie je pokochałam. Każdy w mojej szkole mówi, że jestem na to za stara, jednak moja mama i babcia zbierały lalki do 15 roku życia a do tej pory je kochają i patrzą na moje. Uwielbiam lalki bjd i będę posiadała jedną, jednak narazie w mojej kolekcji znajduje się 9 barbioszek, 2 monster high i 2 Equestria Girls oraz dwie lalki kupione w chińskim sklepie nie należące do żadnej marki. Zajmuje się głównie dobieraniem im ubrań i urządzaniem pokoi dla nich, a od święta jakąś przerobię. To chyba tyle, miłego dnia :)
saimi

Postprzez Erysia » 10 lut 2018, o 10:20

Witaj na forum! :lapka:
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/
Erysia

Poprzednia strona

Powrót do Powitalnia