Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Postprzez Aarjelin » 14 mar 2018, o 00:36

Nagualini napisał(a):Ja też zwariowałam i kupiłam... wprawdzie nie lalkę, ale coś, co lalką (lalkami) będzie - trzy figurki vinyl titans na OOAKi, tym razem z Gry o Tron. No to mam już dawców łbów, jeszcze tylko dobrać ciała, zrobić repainty, dokleić włosy, zrobić ciuchy/zbroje i eee... będą lalki :D.

o matejko, przekomiczne maleństwa xD zwłaszcza te harde miny i blizny przy tych drobnych ciałkach :rotfl: ale powiem, że panowie z twarzy nawet podobni :mysli: zwłaszcza Jon Snow i Jaime ^^ ale to co zrobili z paniami nie jest dobre xD Sanse jeszcze poznałam... po rudych włosach xD ale Arya i Brienne... :face: no długo je musiałam rozszyfrowywać, pomogła zbroja i miecze xD więc tym mocniej trzymam kciuki i powodzenia z przerabianiem :ok:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Nagualini » 14 mar 2018, o 01:23

Aarjelin napisał(a):o matejko, przekomiczne maleństwa xD zwłaszcza te harde miny i blizny przy tych drobnych ciałkach :rotfl: ale powiem, że panowie z twarzy nawet podobni :mysli: zwłaszcza Jon Snow i Jaime ^^ ale to co zrobili z paniami nie jest dobre xD Sanse jeszcze poznałam... po rudych włosach xD ale Arya i Brienne... :face: no długo je musiałam rozszyfrowywać, pomogła zbroja i miecze xD

Titansy (w każdym razie większość serii, bo np. już ich Doctor Who nie bardzo) mają wbrew pozorom bardzo fajne moldy, tylko ten łopatologiczny makijaż skutecznie wszystko zakrywa. Kupiłam Brienne i Aryę, na niektórych fotach wyglądają dużo lepiej, zobaczymy, jak po rozmalowaniu. A i tak najbardziej się nie mogę doczekać Ogara, omnomnom... :D
Nagualini

Postprzez lwica » 15 mar 2018, o 00:41

I ja kupiłam ostatnio pewną używana staruszkę. ;) A jest nią Barbie Super Dance z 1982 roku. :zakochany: Jestem nią zachwycona,uwielbiam Barbiowe staruszki. :zakochany: A ta ma śliczny chodź nie dokładnie namalowany makijaż,główkę zakładaną na kulkę i słodkie stópki z paluszkami. :happy: Oto ona.
Obrazek
lwica

Postprzez Czarnab1 » 15 mar 2018, o 01:52

Gratuluję lwico. Ta Barbie jest przepiękna. :serducho: żałuję, że to nie ja ją upatrzyłam :/
Czarnab1

Postprzez lwica » 15 mar 2018, o 02:20

Czarnab1 dziękuję ślicznie za miłe słowa. :) Oj ona biedulka trzy razy była wystawiana na aukcji a ja dookoła niej krążyłam jak sęp prawie :P a że nikt jej nie chciał to ją przygarnęłam i bardzo się teraz z tego powodu cieszę. :happy: Może jeszcze nic straconego wysłałam do Ciebie PW. ;)
lwica

Postprzez Arima » 15 mar 2018, o 11:48

lwica, gratuluję! Ona jest cudna! :serducho:
A te stópki - przeurocze!
Arima

Postprzez Asiasta » 15 mar 2018, o 16:02

Piękna. Patrząc na nią uświadomiłam sobie, że już dawno nie rozglądałam się za jakąś Barbie. Tak skupiłam się na lalkach od IT, że całkowicie zapomniałam o pięklnych supertarkach :).

-- 15 mar 2018, o 18:10 --

I tym razem nie pochwalę się żadną superstarką.
Do mojej kolekcji w tym tygodniu dołączyły kolejne ślicznotki.
Lalka w czerwonej sukience była kupiona w celu dalszego odsprzedania ale szybko uległam jej urokowi i nie mogłam powstrzymać się od wyjęcia jej z pudełka.
Dużym zaskoczeniem były jej włosy, które są o wiele dłuższe niż na zdjęciach promo i oczywiście jej błękitne buty. Ciekawa byłam jak wyglądają bo wszyscy kolekcjonerzy bardzo je chwalą. Potwierdzam są idealne!!!!
Druga FR 16 kupiła moje serce jak tylko pojawiła się w sklepie IT. Mam tylko nadzieję, że Brezze ITBE, na którą jeszcze czekam nie będzie taka piękna bo będę musiała sprzedać połowę lalek Barbie aby pomieścić nowe Panny i nadrobić finansowo.
Obrazek2016 Decisive ITBE, Fashion Royalty Integrity Toys by Asiasta, on Flickr
Obrazek2015 Ignite Janay - ITBE, Integrity Toys by Asiasta, on Flickr
Asiasta

Postprzez lwica » 15 mar 2018, o 19:51

Arima dziękuję Ci ślicznie za tak miły komentarz. :D To prawda starsze lalki Barbie są takie delikatne i urocze i mają piękne stópki. :serducho: Ja już dawno uległam ich urokowi. ;)

Asiasta dziękuję za tak miłe słowa o mojej Barbie. :) Ale Twoje nowe panny także są śliczne i zjawiskowe.Bardzo Ci gratuluję nowych laleczek. :klaszcze:
lwica

Postprzez Asiasta » 15 mar 2018, o 19:58

lwica dziękuję :serducho: Jak tu się w tych lalkach nie zakochać? Jak nie piękne długie i gęste włosy, to ponętne usta i czarujące oczy. Zawsze coś.... :zakochany: :slinka:
Asiasta

Postprzez Pat » 19 mar 2018, o 22:30

Ponieważ ja i moje lalki rzadko bywamy w tym samym miejscu oraz tym samym czasie, wrzucam hurtem. Część z nich kupiona jeszcze w zeszłym roku (choćby Superman i Batman, kupieni w listopadzie) :D
ObrazekDolls by Pat, on Flickr
ObrazekGarden Ghouls by Pat, on Flickr
Dolls... Dolls everywhere...
Pat

Postprzez Mysha » 20 mar 2018, o 11:13

Spock! Masz Spocka! Skąd masz Spocka?? Kupiłabym mojemu facetowi :D
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek
Mysha

Postprzez ingrid » 20 mar 2018, o 14:01

Osobiście lubię takie hurtowe zdjęcia lalek, super wszystko się prezentuje, a i same zdjęcia bardzo ładnie wykonane. Monsterki wyglądają zacnie, przy promocji można się nieco obłowić. Wczoraj nabyłam tę Cleo skarabeusza, jedynie mam zastrzeżenia, że otrzymałam wraz z nią felerne okulary, których mocowania dodatkowo podziurawiły lalce uszy! Uratowałam lalkę poprzez rozgrzaną igłę formując jej nowe wgłębienia. Lalka ma więc obecnie dwie więkdze dziurki w uszach, jedną na krawędzi, drugą w środku, ale co najważniejsze odpukać zatrzymałam możliwość pęknięcia materiału i pod włosami tego nie widać. Ładna jest ta skarabeusz, ale nowe Monsterki nie trzymają tego poziomu co stare, gdyby nie cena pewnie szybko bym się na nią nie zdecydowała.
ingrid

Postprzez Carmazin » 20 mar 2018, o 16:24

Wszyscy mają mambę, mam i ja! Eee, to znaczy lalkę :rotfl:

ObrazekWeeeeeee, finally got her! by Carmazin, on Flickr

Uświadomiłam sobie, że nową monsterkę otwierałam ponad rok temu! A Gooliope w takiej cenie nie mogłam przepuścić. Generalnie bardzo mi się podoba, szkoda tylko, że jej włosy są koszmarnie postrzępione z tyłu.
Carmazin

Postprzez Soihime » 21 mar 2018, o 09:36

Po ile ona jest, że tak wszyscy się na nią rzucacie? XD
Soihime

Postprzez Carmazin » 21 mar 2018, o 11:55

39.99 :D
Carmazin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach