Carmazinowe stworki

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!

Re: Carmazinowe stworki

Postprzez Balbinka » 14 kwi 2018, o 07:16

Wygląda jak słodka wata cukrowa, bardzo fajnie. :serducho:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...
Balbinka

Postprzez Carmazin » 15 kwi 2018, o 17:34

Czarnab1 napisał(a):Myszka jest cudowna. Z tym plasterkiem i w różowych włoskach wygląda przesłodko w klimacie mangowym :zakochany:
Gdybym miała mieć w kolekcji MH, to tylko taką jak Myszka :serducho:

Dziękuję <3 Miała być mangowo/ lata 80te, ale chyba ten styl mangowy przeważył :D

lwica napisał(a):Jaka ona jest śliczniutka i słodka jak różowa wata cukrowa. :zakochany:

Dzięki :D W sumie nie byłam pewna tych włosów, głosy co do ich wartości artystycznej są podzielone 50/50 :rotfl:

Balbinka napisał(a):Wygląda jak słodka wata cukrowa, bardzo fajnie. :serducho:

No nie? :D W sumie mogłam jej jeszcze jakiegoś cukierka czy coś walnąć na policzki :mysli:

Bardzo się cieszę, że się Wam podoba :*
Carmazin

Postprzez Carmazin » 17 kwi 2018, o 19:31

Asiasta napisał(a):Cudownie wyszła.

Dziękuję :*
Carmazin

Postprzez Carmazin » 5 maja 2018, o 17:15

Chciałam na szybko pokazać progress mojej Blythe, poprzednia wersja jednak mi nie spasowała. Jeszcze czekam na rzęsy i będę brać się za ubranka. Tylko muszę ogarnąć wykroje, a to mi zawsze strasznie idzie, szkoda, że nie ma nigdzie dostępnych.

ObrazekBlythe lips carving... by Carmazin, on Flickr

ObrazekBlythe second faceup by Carmazin, on Flickr

ObrazekProgress? by Carmazin, on Flickr
Carmazin

Postprzez Ania I. » 6 maja 2018, o 00:08

Ależ cudnie ogarnęłaś jej usta! Jak to zrobiłaś? Dremelem? I podoba mi się bardzo jej makijaż. *_*
Ania I.

Postprzez Balbinka » 6 maja 2018, o 09:23

Super usta wyszły. Bardzo podoba mi się w obydwu wersjach, chociaż ta nowa ciemniejsza jest bardziej w Twoim stylu. Super wychodzą Ci takie mocne makijaże.
Co do ubranek to jest trochę darmowych wykrojów na pinterescie tylko trzeba pogrzebać i nie odpłynąć w odmęty pinteresta zapominając po co się przyszło :D
...
Balbinka

Postprzez Carmazin » 6 maja 2018, o 12:07

Ania I. napisał(a):Ależ cudnie ogarnęłaś jej usta! Jak to zrobiłaś? Dremelem? I podoba mi się bardzo jej makijaż. *_*

Hihi, bardzo dziękuję :* Korzystam z najtańszej szlifierki z lidla i potem pogłębiam niektóre miejsca (np łączenie między wargami) skalpelem. Najpierw rysuję usta ołówkiem na zmatowionej buzi, potem robię okrągłą końcówką taki ogólny kształt, mniejszą kąciki ust a milimetrowym wiertełkiem szparkę między wargami i detale. Potem pogłębiam skalelem niektóre miejsca i szlifuję, szlifuję, szlifuję :rotfl: Cieszę się, że Ci się podoba :D

Balbinka napisał(a):Super usta wyszły. Bardzo podoba mi się w obydwu wersjach, chociaż ta nowa ciemniejsza jest bardziej w Twoim stylu. Super wychodzą Ci takie mocne makijaże.
Co do ubranek to jest trochę darmowych wykrojów na pinterescie tylko trzeba pogrzebać i nie odpłynąć w odmęty pinteresta zapominając po co się przyszło :D

Dziękuję! Pierwsza wersja była trochę niepewna- pierwsza Blythe, to nie chciałam zepsuć :rotfl: ale tak siedziała na półce i im dłużej na nią patrzyłam, tym bardziej widziałam, że to nie jest jej styl. Cieszę się, że makijaż Ci się podoba :D Jak skończę, to pokażę w całości, jej włosy po kilku zmianach są mega :D

Co do wykrojów, to szukałam na pintereście, ale chyba faktycznie mogłam się rozkojarzyć jakąś inną cudną lalką (a ostatnio mam chrapkę na azonkę, więc przy wykrojach na pure neemo akurat się ich trochę pojawiło :slinka: ). Ale poszukam jeszcze, a nuż się znajdą :*
Carmazin

Postprzez Balbinka » 6 maja 2018, o 22:41

Ja tak mam z pinterestem. Przyjdę po jedno, znikam na 2 godziny zapominając czego miałam szukać. :)
...
Balbinka

Postprzez Carmazin » 19 maja 2018, o 23:56

Pomyślała, że podzielę się wipkiem mojej Minnie Mouse :D

ObrazekWork in progress ♡ by Carmazin, on Flickr

Dawno nie robiłam tematycznej monsterki, mam nadzieję, że nie wyszłam z wprawy :rotfl:
Carmazin

Postprzez Balbinka » 20 maja 2018, o 11:31

Już wygląda świetnie. Ciekawa jestem pełnej stylizacji :)
...
Balbinka

Postprzez CottonCandyTail » 25 maja 2018, o 13:31

Ładnie Ci wyszło, podobają mi się zwłaszcza brwi :)
CottonCandyTail

Postprzez Czarnab1 » 25 maja 2018, o 19:50

Minnie jest przesłodka. Ma śliczne oczka i piękne koralowe usteczka. Ajjjjjjć :zakochany:
Czarnab1

Postprzez Carmazin » 25 maja 2018, o 22:21

Balbinka napisał(a):Już wygląda świetnie. Ciekawa jestem pełnej stylizacji :)

Bardzo dziękuję :serducho: Zastanawiam się, czy zrobić jej kucyka w stylu lat 50tych, czy dwa koczki udające uszka :D dostanie żółte buty (bo takie ma Minnie w pierwszych kreskówkach), czarną koszulkę i spódnicę w kropki. I może rajtki, ale to jeszcze zobaczymy. Ale generalnie Klasyka lat 50tych :D :serducho:

CottonCandyTail napisał(a):Ładnie Ci wyszło, podobają mi się zwłaszcza brwi :)

Dziękuję :* Właśnie ćwiczę inne style brwi bo takie malowane włosek po włosku mi się znudziły :rotfl:

Czarnab1 napisał(a):Minnie jest przesłodka. Ma śliczne oczka i piękne koralowe usteczka. Ajjjjjjć :zakochany:

Hihihi, dziękuję :serducho: Chciałam zrobić faceup w trochę innym stylu niż zwykle robię :)
Carmazin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Repaint i reroot