Kolekcjonerskie nowości Mattela

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Postprzez Aarjelin » 26 kwi 2019, o 08:50

BTS i no nie jest tak źle :mysli: jeśli chodzi o twarze, a czego się najbardziej obawiałam (oczywiście o ile będą wyglądać jak na promo, a z tym już bywało różnie :rolleyes: ), włosy zabójcze :D chwała że nie moldowane x3 jakąś połowę chętnie bym dla tych główek przygarneła :cwaniak:

Szkoda, że najwyraźniej z ciałami dali ciała :face: że się tak wyrażę xp Podejżewam, że trzeba by było szukać im czegoś na alie, bo z nowszych fajne jest to od Dumbledora ale ma ciężko dopasowalny odcień... no ale kurcze, żeby Dumbledore był bardziej fit :facepalm: drogi Mattelu WTH...?! :rotfl:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Arima » 26 kwi 2019, o 20:08

Głowy faktycznie nie są złe. Choć u V przesadzili z włosami. Pewna doza customizacji wskazana. Zwłaszcza jeśli chodzi o ciała.
Arima

Postprzez Neytiri » 27 kwi 2019, o 00:39

A to jak z nimi jest? Mają za duże głowy czy za małe ciała? Wysokość podobno 11”, to prawie jak Barbie/Ken. Domyślałam się więc że to głowy są za duże, zupełnie innego typu niż te spotykane dotychczas. Jeśli ktoś będzie robił zmianę ciałka, to chętnie zobaczę efekty :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
19.05 Nowy post Majówka z South Beach Barbie
Instagram: neytiri_dollhouse
Neytiri

Poprzednia strona

Powrót do Mattel