Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.

Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Postprzez Karo » 4 paź 2019, o 23:22

Oglądacie jakieś kanały dotyczące lalek? Ja co tydzień w czwartek oglądam "Suresh NY". Niedługo po powstaniu kanału zaczęłam kolekcjonować lalki, więc można powiedzieć, że jestem z nim od początku. Pamiętam jak dostał w prezencie od innego youtubera Ariel od disney store, zainspirowałam się i kupiłam wtedy taką samą. xD Podoba mi się, że hobby lalkowe łączy z modą. Przy każdej prezentacji dokładnie opisuje każdy materiał, z którego wykonane są stroje. Ogólnie jego kolekcja inspiruje mnie do dziś. Poza tym oglądam kanał "Beauty Inside A Box", ale nie wszystkie pokazywane tam lalki do mnie przemawiają np. bratz. Bardzo lubię również OOAKi Hextiana, gościu ma talent. Oglądam też Poppen Atelier, mimo, że monster high to nie moja bajka, bardzo ładnie je przerabia. Trochę irytuje mnie jej akcent, ale ogólnie da się oglądać. A wy polecacie jakieś interesujące kanały?
Karo

Re: Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Postprzez Soihime » 5 paź 2019, o 19:30

Ja oglądam Myfroggystuff lubię to, że ona wykorzystuje wtórnie materiały. Również oglądam Poppen Atelier, faktycznie na początku akcent przeszkadzał, ale babeczka dobrze zna się na rzeczy i dużo się od niej nauczyłam. Hextiana też oglądam, ale trochę męczy mnie, że każdy jego repaint przypomina DragQeen. Oprócz tego zaglądam na kanały: TheDollFairy, DollMotion, Moonlight Jewel, Dollightful, The Dolly Geek, Dolls Brand- New Look, tamakyu, Dollumentary, Kyros Workshop, Doll Mill, Mozekyto, Candy's Dolls i wiele innych, ale te wg mnie są godne polecenia.
Soihime

Powrót do Warto zajrzeć