Integrity Toys 2014

Piękne i ekskluzywne FR oraz inne

Re: Integrity Toys 2014

Postprzez Porcelina » 6 mar 2014, o 18:27

O mamo! I po co ja to wlazłam... jak dla mnie "szesnastki" są obłędne, wszystkie :serducho: ceny też są obłędne... niestety.
Najbardziej podoba mi się złota Elsa, ach nie małabym nic przeciwko żeby taką lalkę postawić sobie w witrynce.
Porcelina

Postprzez Justyna » 18 kwi 2014, o 07:20

Jakiś czas temu pojawił się Gift Set z serii Jem
Obrazek

Ostatnio pojawił się również taneczny duet. Moim zdaniem Pani zupełnie bez wyrazu, facet całkiem całkiem
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powiem Wam szczerze że ogólnie jestem w tym roku odrobinę rozczarowana lalkami z Integrity, są dość drogie a w cale mi się nie podobają. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku się wykażą... :wrr:
Justyna

Postprzez Only NM » 18 kwi 2014, o 19:51

Saturday night fever, bejbe! Nie no tego bym się po IT nie spodziewała, he, he...Umrę ze śmiechu :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ
Only NM

Postprzez Stary_Zgred » 18 kwi 2014, o 20:21

Justyna napisał(a):Powiem Wam szczerze że ogólnie jestem w tym roku odrobinę rozczarowana lalkami z Integrity, są dość drogie a w cale mi się nie podobają. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku się wykażą... :wrr:

Jakbyś wyjęła mi to danie żywcem z ust. Nie podobało mi się, co prawda, wiele poprzednich serii, ale te starsze miały coś, co bardzo cenię - rys indywidualności. Te nowe są bez wyrazu. O twarzach tych nowych lalek zapomniałam dwie minuty po tym, jak ją zobaczyłam :no:
Obrazek
Stary_Zgred

Postprzez Justyna » 20 maja 2014, o 07:43

Nowe kolekcje
Fashion Roality
Obrazek

Poppy Parker
Obrazek

Tulabelle

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Powiem szczerze że członkostwo w W-Clubie coraz bardziej mnie irytuje. Co z tego że o kolekcjach wiem wcześniej... Zakupienie lalki u dilera przypomina wyścig szczurów, minutę po oficjalnym odsłonięciu kolekcji okazało się że wszystkie lalki, które mnie interesują są wyprzedane. Na przyszły rok będę się mocno zastanawiać czy w ogóle sie tam zapisywać.
Justyna

Postprzez dollbby » 20 maja 2014, o 14:12

nie wierze :O, choć w sumie tyle ludu co tam jest... ale lalki super!
dollbby

Postprzez jewelsnake » 20 maja 2014, o 17:38

Justyna, mam tak samo jak Ty, z tym, że mnie w tej kolekcji nie interesuje absolutnie nic, za to nie mogę odżałować jednego z facetów Dynamite Girls. Poczekam aż ogłoszą homme :)
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers
jewelsnake

Poprzednia strona

Powrót do Integrity