Niewłaściwe treści na forum

Masz ciekawy pomysł, coś ci nie działa?

Re: Niewłaściwe treści na forum

Postprzez VMarcin » 23 lut 2016, o 23:11

Jestem wstrząśnięty tym wątkiem, jak w ogóle można było go zacząć? Avatar to avatar i koniec! Jest na nim lalka w stroju historycznym i nic więcej. To ja w takim razie mam pytanie? A w domu Biblię macie? A dlaczego? - skoro opisany jest w niej szatan i wszystko co robi? Wizerunek w nim zawarty jest gorszy od wizerunku postaci historycznej (człowieka)!

...niektórym to się naprawdę nudzi!

Nie jestem z tych co to uwielbiają się kłócić publicznie, ale z tym wątkiem, to już jest przesada na maksa! Tym bardziej, że nie jest to zdjęcie swastyki, czy pieca do palenia ludzi, tylko lalki w mundurze... TO JEST FIGURKA! ODLEW!

...i właśnie przez takie wpisy zaczyna się chrzanić potem wszystko... mam taki niesmak, że szok!

...niektórzy to naprawdę powinni się ograniczać do komentarzy w stylu: "jaka ładna sukieneczka, śliczne ma oczka i urocze buciki", bo jak się w innym temacie odezwą, to szkoda gadać...

Ps. Już nie mówiąc o tym, że dziewczyna robi tymże lalkom (hitlerowcom) zdjęcia, jak np. się całują czy miziają, więc chyba ma dystans i nie gloryfikuje nazizmu i mordów...

Proponuję szklankę wody, ochłonąć, a potem ignorować jak się nie podoba.

Ja w domu mam noże (jak każdy człowiek) i czy to oznacza, że jestem mordercą, rozpruwaczem, że propaguję szlachtowanie ludzi i obdzieranie ich ze skóry? No chyba raczej nie...
VMarcin

Postprzez dextella » 23 lut 2016, o 23:15

Nie strasz, chcesz żebym zawału dostała albo z tęsknoty zeszła? Na sumieniu mnie mieć będziesz

spokojnie, wiesz jest mnie dużo w internetach
:hyhy:
dextella

Re: KOLEJNY ROK DOLLSFORUM!

Postprzez selene13 » 24 lut 2016, o 00:13

KiciaKocia napisał(a):
Manhamana napisał(a):Jeżeli komuś się NIE podoba istnieje opcja "ignoruj"- nie widać ani użytkownika ani postów. Bardzo proste.

Albo wystarczy awatar, który razi nasze uczucia (czy to estetyczne czy moralne), zablokować Adblockiem.

Wprowadziłam opcję "ignoruj". Niestety na stronie głównej siedem awatarów z faszystą.
Niestety nie wiem, jak zablokować Adblockiem.

-- 24 lut 2016, o 01:16 --

A szanowny VMarcinie, nie zauważyłam, bym w jakimkolwiek miejscu wyrażała zdanie na temat osoby Dextell, czy też jej hobby.
http://selene13.pinger.pl/
http://lalkiselene13.blogspot.com/
selene13

Re: KOLEJNY ROK DOLLSFORUM!

Postprzez reiha » 24 lut 2016, o 00:19

VMarcin napisał(a):...niektórzy to naprawdę powinni się ograniczać do komentarzy w stylu: "jaka ładna sukieneczka, śliczne ma oczka i urocze buciki", bo jak się w innym temacie odezwą, to szkoda gadać...

pomyślałam o tym samym czytając Twój post : D

selene13 napisał(a):
KiciaKocia napisał(a):
Manhamana napisał(a):Jeżeli komuś się NIE podoba istnieje opcja "ignoruj"- nie widać ani użytkownika ani postów. Bardzo proste.

Albo wystarczy awatar, który razi nasze uczucia (czy to estetyczne czy moralne), zablokować Adblockiem.

Wprowadziłam opcję "ignoruj". Niestety na stronie głównej siedem awatarów z faszystą.
Niestety nie wiem, jak zablokować Adblockiem.

Masz zainstalowany adblock? Kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybierz "Zablokuj obrazek...", później odhacz opcję "własny", ostatnią, tą z adresem.
reiha

Postprzez selene13 » 24 lut 2016, o 00:30

Niestety nie mam. Spróbuję zainstalować. Jeśli mi się nie uda, to niestety przyjdzie mi się pożegnać z forum.
http://selene13.pinger.pl/
http://lalkiselene13.blogspot.com/
selene13

Postprzez Orioness » 24 lut 2016, o 00:35

Żart chyba... Poczytuję bloga Dextelli, konia z rzędem temu, kto znajdzie tam propagowanie nazizmu czy pochwałę działalności pierwowzoru jej lalki.
Orioness

Postprzez Saga » 24 lut 2016, o 01:41

Myślę, że w tym momencie sensowna argumentacja już nie wystarczy, bo problemem jest nie zamysł Dextelli, a skojarzenia Selene. Dextella może mieć dowolny zamysł stojący za swoim zbieractwem, może mieć dowolne poglądy i dowolne pobudki - to nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Dla urażonej strony liczy się sam fakt istnienia na tym forum obrazka, który jest tak odrażający, że nie pozwala nawet przeglądać strony głównej, gdzie pojawia się w rozmiarze 40x40 pixeli i ciężko rozpoznać rysy twarzy przedstawionej figurki. Tak naprawdę nie chodzi nawet o te rysy twarzy, liczy się świadomość, co może się tam znajdować.

Miałam się nie wypowiadać, licząc, że temat sam ucichnie po pierwszych argumentach, ale poziom bezsensownego dramatu, który tu został osiągnięty, nie pozwolił mi siedzieć cicho. Nie można rozpoczynać takiej dyskusji, a potem być głuchym na jakiekolwiek racje drugiej strony. To ultimatum z ostatniego posta Selene (albo każecie jej zmienić avatar/zbanujecie/pozwiecie, albo odejdę) jest zwyczajnie nieuczciwe. Oczywiście, nie zostało to napisane w ten sposób - Selene przyjęła rolę biednej ofiary - ale nie sposób tak tego nie odebrać, sumując wszystkie poprzednie wypowiedzi.

Nie tak rozwiązuje się konflikty. Na miejscu Dextelli straciłabym już wszelką ochotę do prowadzenia dalszych dyskusji i dochodzenia do ewentualnych kompromisów, nie po takim potraktowaniu. A szkoda - bo akurat wydaje mi się, że garść porządnych argumentów i przyjaznej dyskusji mógłby tu sporo zmienić.
Saga

Postprzez astridnat » 24 lut 2016, o 08:17

Rozwiązanie zostało wypracowane - obrazek można zablokować dowolnym programem antyreklamowym. Zamykam temat bo dyskusja robi się niezdrowa. Proszę, żebyście w innych wątkach również powstrzymali się od oceniania ludzi. Bo meritum sprawy była kwestią czy obrazek jest niezgodny z regulaminem i czy ktoś komu przeszkadza ma możliwość jego nie oglądania.
Obrazek
astridnat
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy dotyczące funkcjonowania forum